Tema: bug na winneru ili?

eto, igram dns speed poker nl20 4 stola i dobim 77 na SB...lik na BB je loose i tri betta me, ja sam odlučil šipat svoje sedmice i lik me callai otvori AQo...na boardu padne Ts3cKh6cTd, ja sav sretan a ono pare odu villainu...ostal šokiran i odma idem gledat u hem2 hand i vidim tam mi kaže da sam imal Jh9h...WTFFFFFF?.....nemoguće....ima neko ovakvo iskustvo?...kontaktiral support, kao provodi se istraga...javim kaj su rekli....

00

Re: bug na winneru ili?

Jesi napravio neki brzi screenshot ili nesto tako? imas hand history na ipokeru koje su tamo karte bile?

00

Re: bug na winneru ili?

cho983 napisao:

speed poker nl20 4 stola

da nije ovo problem smile meni se nedavno desilo da barrelam do rivera na A high bordu misleci kako imam TP da bi na showdownu skuzio da imam KQ lol

00

Re: bug na winneru ili?

Mich_Bjukenon napisao:

meni se nedavno desilo da barrelam do rivera na A high bordu misleci kako imam TP da bi na showdownu skuzio da imam KQ lol

Da, i meni se to znalo desiti. Uvjeren si da imaš totalno drugačiji hand nego imaš.

00

Re: bug na winneru ili?

nisam budala screenshotal al sam milju posto siguran da sam imal 77, prošlo mi kroz glavu već da sam možda i krivo videl, ali ja sam tu bill all in i gledal hand jako pažljivo od početka do kraja...javil sam ovima iz supporta koji su obećali provjerit, jer imaju oni sve u arhivi...ono, ne nadam se sad tu nekakvoj pari ali se bojim da se ne ponovi jer te sedmice su bile tamo milju posto

00

Re: bug na winneru ili?

Dosta slično se dogodilo meni nekoliko puta (isto speed poker), kažem slično jer nije da sam imao takav događaj, ali sam dobio karte koje su bile nevidljive  big_smile  Doslovno...gledam na stol, na meni red, piše check, call, raise, ali jbg, karte ne vidim... tek kada sam foldao, u history-u vidim što sam imao.

Isto tako, da li se nekome događa u zadnje vrijeme da se speed stolovi na kratko smrznu, štekaju i slično?
I recimo igram normalno, odjednom iskoči prozor "you cannot buy chips right now, please wait until the hand is finished" - u tom smislu nešto. To ima veze sa auto top-up, nakon čega više ne radi, tek kada se ručno dodaju $ do maximuma, onda nastavi normalno raditi.

Uglavnom, čudan taj ipoker...njima je izgleda napredak imati što više bugova...jer upravo u tom smjeru idu  hmm

00

Re: bug na winneru ili?

Meni jedino na ipokeru se dešava kad me prebaci na drugi stol u MTT turniru da se izbrka sve ni ne vidim karte nit ista al to se lako rijesi samo izadjem i udjem...

00

Re: bug na winneru ili?

Meni se u srijedu isto dogodilo na Winneru, na turniru, imao sam K2 i callam all in river bet na boardu KKT9T i ispadnem i stol mi se odma zatvori bez da sam uopće vidio kaj protivnik ima.
Idući dan gledam u hand history i piše da sam imao 92, a protivnik T2...
Igrao sam samo taj turnir i nisam lud. big_smile
Očito imaju neki bug, support naravno kenja jer oni vide samo da sam ja imao 92 i boli ih kita kaj sam ja vidio K2.
Jesu tebi kaj drukčije odgovorili? Ako želiš, možemo izmijenit nickove pa da shvate da nije 'izolirani incident'.

00