Tema: Poker sobe/software?

neznam jel bila ovakva tema, al zapravo me zanima kakva su iskustva ljudi s softverima poker soba? jel ljudi obracaju uopce paznju na softver ili im je to potpuno nebitna stavka (osim meni fishu smile)

zanima me ko uz starse ima jos zadovoljavajuci softver..? prije ftp fijaska oni su mi djelovali najbolje, al sad nakon nekog vremena igranja na starsima, vise se nemrem prilagodit ftpu..

kakva je situacija s ostalim sobama? merge i nije nest super. partypoker je ocajan.. ipoker djeluje ko povratak u vrijeme win95. ostalo? ongame? bodog? nekaj drugo, novo?

kaj u principu gledate kaj "birate" sobu, dal vam je softver uopce bitan ili..


btw neam pojma dal sam u dobar podforum pisal.. slobodno selite smile

Zadnji popravljao vedr4n (21-02-2013 21:02:45)

00

Re: Poker sobe/software?

pa eto.. i sam si reko da je pokerstarsov softver daleko najbolji na trzistu.. ftp je ok, ali po meni ne mjerljiv sa starsom..
sto se tice ostalih soba, to je sve tu negdje ( svi slabo ulazu u svoj softver )..

ja sam do sada uvjek igrao na staru, ali eto na npr ipokeru mozes imati i 50%+ rb + sto su igraci puno losiji.. pa ti onda izaberi - bolji softver i manja zarada ili losiji softver i vca zarada ( u teoriji  tongue  )

00

Re: Poker sobe/software?

A gle, Starsi su vrhunac i s njima realno gledano ne možeš uspoređivati niti jednu sobu.
E sad, FTP bi bio drugi po kvaliteti, Party treći i 888 poker četvrti. Taj 888 bi ti možda bio ok, ako ne igraš fast-fold poker.
Microgaming je isto OK, Merge solidan, iPoker pun bugova, Revolution isto bugovit i često se ruši.

Igrao sam na SVIM mrežama i sve podnosim, ali recimo software od Winning Network (Americas Cardroom, Black Chip) mi je jedan od najlošijih (po funkcionalnosti je OK, ali vizualno...ubij Bože)
Svedeno na zajednički nazivnik: cilj kao igraču ti je imati što bolje promocije za vrstu pokera koju igraš, uz koliko-toliko prihvatljiv vizualni doživljaj.

Ja sam recimo harao po (pokoj mu duši) entractionu, iako nije bilo preferred seat opcije, a software je izgledao kao win 3.1 smile
Dok sada recimo na iPoker-u me tilta više software nego igrači.
Ako ti je jako bitno da sve izgleda/radi vrhunski, drž se Starsa!

00

Re: Poker sobe/software?

Na sve se covjek moze prilagoditi i igrati.
Stars i FTP su vrhunac po kvaliteti softwarea, pa kad predjes na nest drugo, mislis da neces moci ni gledati u taj ekran vise od 10min, al se naviknes.
Ja se sijecam kad sam presao na Ongame, da sam mislio da je nemoguce igrati, al ti s vremenom postane prihvatljivo.

Jedino sta sam primjetio (il mi se bar cini), da na regularnim stolovima ima daleko manje fisheva nego prije.
Kao da su svi presli na zoom/rush/fast,...

00