Tema: nl200 zoom, top set na dry flopu

Zanima me točno ova situacija, gdje smo openali s rane pozicije i dobili 2 callera u poziciji i flopali top set na flopu velka mala mala bez drawova.

Kakav je naš play i plan za dalje?

____________________                  

PokerStars, No-Limit Hold'em Ring
Small Blind: $1
Big Blind: $2

BTN ($512.13)
SB ($252.16)
BB ($353.81)
UTG ($212.5)
MP (fakker11) ($441.14)
CO ($390.23)

Dealt to MP (fakker11)
http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JH.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JD.png

Preflop: (Pot is: $3)

UTG folds, MP (fakker11) raises to $6, CO calls $6, BTN calls $6, SB & BB fold

Flop: (Pot is $21, 3 players)

http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/5H.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/2D.png http://hr.pokerpro.cc/forum/extensions/hand_history_converter/HandHistoryConverter/images/JS.png
fakker11 ??

01

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

check mi se čini ko loša opcija jer se regovima odmah upali lampica da slowplayamo. Tolko za sad...

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

i mene ovo jako zanima,95% slučajeva c-betam oko pola pota i dobijem fold a kad slowplayam obavezno dodje neka ranrranr skala!  smile
možda neki mali bet tipa 7-8$ da floutaju ili da inducamo bluff?  Ak imaju velik bet vs missed cbet možemo ih pustit da se zakopaju.

00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

Betam bez razmišljanja jer betam ovdje sa cijelim rangeom pa moram i sa setovima. Možda napravim neku iznimku u sizingu pa betam 1-2bb manje.

00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

AlphaScorpii napisao:

Betam bez razmišljanja jer betam ovdje sa cijelim rangeom pa moram i sa setovima. Možda napravim neku iznimku u sizingu pa betam 1-2bb manje.

Betam i ja s setovima (22,55), al u ovom slučaju imamo blokere za hand (TP) koji će nas callat više od jednog streeta. A i range nam je jak s rane pozicije pa ne vidim puno handova koji nas mogu callati.

00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

roba59 napisao:

Betam i ja s setovima (22,55), al u ovom slučaju imamo blokere za hand (TP) koji će nas callat više od jednog streeta. A i range nam je jak s rane pozicije pa ne vidim puno handova koji nas mogu callati.

Ako je jedan od njih dost agresivan onda mi se i c čini ok, ali ja više nekako razmišljam o svom imageu u ovoj situaciji pa bi vj bet.

00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

Rear_Admiral napisao:

check mi se čini ko loša opcija jer se regovima odmah upali lampica da slowplayamo. Tolko za sad...

haha meni se upali lampica da izbarrelam stack big_smile

inace ch mi je bolji, kao sto roba veli da imammo 22 ili 55 bi betao, ovako rade ch

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

puki86 napisao:

haha meni se upali lampica da izbarrelam stack big_smile

Tak nekak je i meni hmm.

00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

puki86 napisao:

inace ch mi je bolji, kao sto roba veli da imammo 22 ili 55 bi betao, ovako rade ch

Tak bi i ja, al koji ti je plan ak dobiješ bet?

Rear_Admiral napisao:

check mi se čini ko loša opcija jer se regovima odmah upali lampica da slowplayamo. Tolko za sad...

To ti je u glavi zato jer znaš da imaš nuts. Da imaš recimo 87, jel bi onda c/r jer izgleda ko da slowplayaš?

00

10

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

nebi ch/r iz istog razloga iz kojeg nisam betao
pa bi onda odlucio na turnu s obzirom na kartu koja dode sta cu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

11

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

puki86 napisao:

nebi ch/r iz istog razloga iz kojeg nisam betao
pa bi onda odlucio na turnu s obzirom na kartu koja dode sta cu

Koje karte bi donkao?

00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

Slažem se sa pukijem da ne bih išao baš CR, možda check nije loš s namjerom calla. Ali CR flop bi rađe radio s nečim tipa (ako bih ikad ima) second par TK, A5, A2; tek da balansiram range koji bih nekad imao sa slabim setovima, a uz to da imam blokere za njihove jake handove (AJ, setovi).
CC i donk turn? A s čim bi to radili?
Obv s 87 ne bih CRao jer nemam nikakav equity ni blokere.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

13

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

neznam, opcenito bas ne donkam pa neznam ni zasto bi u ovoj situaciji..
zasto donk ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

14

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

Napisao si da bi odlučio na turnu ovisno o karti...

00

15

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

Mislim da je dobro mjesto za non-standard line. Ja bi checkirao s namjerom da check/callam. Nakon toga bi donkao bilo koji turn koji otvara draw, dakle any  heartdiamondspade, Q ili T. To znači većinu turn karata... Ako checkiraju behind, betam any turn u nadi da će to shvatit kao delayed cbet.

Zadnji popravljao Svizac (23-02-2013 20:13:48)

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: nl200 zoom, top set na dry flopu

Flop BET 10$ (isto razmisljam kaoAlpha), turn c/c ili c/raise (ovisno o karti). River BET ili c/r ovisno o karti, playu na turnu i agresiji protivnika.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00