Tema: Coaching NLHE 6max (AlphaScorpii)

Pošto mi se nekoliko ljudi javilo u vezi coachinga zadnja 2 mj. i svima sam rekao istu stvar odlučio sam nešto poduzet oko toga. Dakle svima sam rekao da mi se baš i neda držat coaching, da mi je to obveza, a dosta ljudi koji su mi se javili igraju manje limite i realno si ne mogu prišutiti pa sam zmislio neku alternativu jer opet voljan sam pomoći i dijeliti znanje.

Opcije su:

1. 1h coachinga -> 80$
2. Grupni program. Dakle grupa od preferirano 3 ljudi, 2h coachinga -> 180$ (dakle 30$/h po čovjeku). Iako se ovo možda nekome ne sviđa, mislim da nemože biti loše jer onaj tko uči na vlastitim greškama je pametan, a onaj tko uči na tuđim je još pametniji. Osim toga, većina ljudi ima probleme u sličnim spotovima. Također, više ljudi znači više mišljenja i mogućnosti, više kvalitetnih pitanja, a i dobro je za motivaciju.

Coaching:

1. vaš snimljen video na 4 stola (2 do 3 rush/zoom/... stola). Ovo je zakon i najviše se nauči na ovaj način.
2. hand history review (preferiam u HEM-u/PT-u rađe nego weaktight pa da možemo bolje po streetovima gledat jer bi ja pričao i o spotovima i greškama za koje možda niste svjesni, a ne samo o problemu zbog kojeg ste odabrali baš tu ruku).

3. općenito razgovor o pokeru, motivacija itd.... ima ljudi kojima je to potrebno

Gledanje vaše igre u real time ne preferiram jer dosta ljudi promjeni igru dok ih se gleda (neki igraju bolje, neki lošije, a neki jednostavno drugačije... ugl. rijetko tko nema apsolutno nikakav pritsak (pozitivan ili negativan) dok ga netko gleda)


Jedan od meni bitnih uvjeta je da ja određujem kad je coaching i da nemam nikakvu obvezu prema vama osim da vam pružim svoje znanje u navedenom vremenu.
Plaćanje ide na MB/FTP prije samog coachinga, a coaching preko skypea/teamviewera.

Zainteresirani neka se jave na PM. Tko ima dodatna pitanja neka u ovoj temi pita pa ću ja updateat.

NL200 rush:
http://i48.tinypic.com/2d97o81.png

NL100 rush:
http://i48.tinypic.com/2wn0fmh.png

Zadnji popravljao AlphaScorpii (01-03-2013 14:31:45)

90

Re: Coaching NLHE 6max (AlphaScorpii)

Svakako preporučam ovaj coaching.
Iako se možda večini se svidja, mislim da je najbolji Grupni program. Manje će vaš koštati, a i mislim da ima više efekta jer ne možeš se puno pitanja sjetiti za vrijeme coachinga, a neka koja će drugi pitati ti možda nebi ni pala na pamet. Samo nemojte biti skoncentrirani full na svoja pitanja, a kad netko drugi pita uopče ne slušati.

20

Re: Coaching NLHE 6max (AlphaScorpii)

Pozdrav, ja sam zainteresiran. Probao sam ti posalti PM, ali stalno dobivam grešku...molim te javi mi se na email: galhindflop@yahoo.com

00

Re: Coaching NLHE 6max (AlphaScorpii)

grafovi izgledaju supre  smile
htio bih pitat jel tih 80tak kila ruku u mjesec dana ili ? cisto informativno pitanje  smile

00

Re: Coaching NLHE 6max (AlphaScorpii)

izidora88 napisao:

grafovi izgledaju supre  smile
htio bih pitat jel tih 80tak kila ruku u mjesec dana ili ? cisto informativno pitanje  smile

Hvala smile. Mjesečno odigram oko 40-60k ruku (ovisno koliko mi se igra i koliko drugih obveza imam).

00