Tema: Čišćenje bonusa

Ovak, imam na FT-u $275 neočišćenog bonusa (ističe početkom sljedećeg mjeseca) i zanima me ima li zainteresiranih za čišćenje bonusa?
Uvjeti bi bili ovakvi:
Dam vam pass svog accounta, vi ga promijenite dok traje čišćenje, kada vratite novce na svoj račun, vratite pass koji je bio.
Od bonusa mi ostavljate $15 + RB (mislim da je to pravedno, ako nije, možemo se i drugačije dogovorit).
Naravno, ponuda vrijedi samo za provjerene članove.

EDIT: Podrazumijeva se da imate roll (ili dio s kojim ćete igrat) koji ste voljni prebacit na moj acc nakon što promijenite password te po završetku vratit na svoj acc.

Zadnji popravljao kraljevicmarko (08-03-2013 12:30:49)

24

Re: Čišćenje bonusa

Koja je poanta ovog dislikanja?
Ako mislite da previše tražim, recite, ako mislite da mi je plan zajebat nekog (iako ne vidim kako), recite.
Žao mi je samo da bonus propadne, a nisam u poziciji da ga očistim sam.

23

Re: Čišćenje bonusa

Imas pm

00

Re: Čišćenje bonusa

Puni RB da ide tebbi je previse. Ja pristajem na pola pola rb+15$ tebi od bonusa

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Čišćenje bonusa

Iskreno, ne znam koliko bi to RB ispalo (trebalo bi napravit oko 7000 FTP-a, trenutno sam Silver na Edgu, blizu Golda).
Ajmo se dogovorit za fiksni iznos onda: može $35 + FTP bodovi?

Još jedna stvar: promijenio sam sad password na FT-u i dođe obavijest na mail o promjeni (samo da se dogodila promjena, ne koji je novi password) pa se može javiti supportu ako niste odobrili promjenu. Da ne bi bilo straha od toga, dajem i password od maila (ionako mi ne služi nizašto drugo) koji također možeš promijenit onda.

Zadnji popravljao kraljevicmarko (08-03-2013 19:08:37)

00

Re: Čišćenje bonusa

Pošto se kolega pingvin ne javlja, ponuda još uvijek stoji.

00

Re: Čišćenje bonusa

Bump.
Bonus istječe 9.4.

02

Re: Čišćenje bonusa

One last bump, ako netko slučajno nije vidio a zainteresiran je.

11