Tema: REMODE gaming - projekt

INTRO

Pozdrav svima sa Pokerpro.cc, da se ukratko predstavim pa ću reći par stvar o čemu se radi.

Ja sam Jan "chL" Smrečki, iz Zagreba sam, imam 24 godine i studiram na Hrvatskim studijima. Bavim se gamingom od svoje 10 god (počeo na konzolama i multitabovima za playstation), a zadnjih 7 godina bavim se online gamingom. Najviše sam bio aktivan u igrama Counter strike 1.6 (možda znate možda ne za igru) i sa svojim timom bio sam pristojnog skilla (pay ako još ovo čitaš nemoj se javljat smile ) i DOTA. Kako sam trenutno prestar da bih postao bilo kakav "ozbiljniji" gamer (pošto pro gamera nema ili ih ima jako malo) odlučio sam sa prijateljem s kvarta pokrenuti projekt.

http://remode-gaming.org/wp-content/uploads/2013/02/15.jpg

Eo kao što ste mogli vidjeti u naslovu i na ovoj slici, radi se o projektu pod nazivom REMODE Gaming.
Remode gaming je trenutno online organizacija (sredjuju se papiri da se otvori neki obrt ili ne profitna udruga  kako bi sve bilo barem u neku ruku po zakonu) kojoj je cilj imati timove iz igara Counter strike: Global Offensive i Dota 2. Kao što vidite ovo su nastavci igara koje sam ja igrao. Organizacija (ili drugim rijecima uprava ogranizacije) planira ići globalno jer nema "kruha" većinom na balkanu ni volje niti ičega.

Osim samih timova u kojima ni jedan "član" uprave, tj. managmenta ne igra ništa jer ne radimo "klan" cilj nam je promovirati e-sport u cijeloj istočnoj Europi i proširiti se na cijelu Eu s vremenom.

Nakon što smo se ja i frend na to odlučili, odradili smo 3 mjesečno istraživanje sa što više kutova kako bi vidjeli tržište i stanje i način na koji bi ovo moglo uspjeti. Našli smo 6 načina za sada kako bi se mogli financirati i također otkrili da je to tehnički najveći problem hrvatskih ili balkanskih gaming organizacija (ili takozvanih pro timova) i zato su propadale.

Vrlo smo ozbiljini u tom pristupu, naša globalna zamisao nije samo organizacija koja bi onda te timove slala na LAN turnire, Online turnire, radila bootcampove i takve "normalne" stvari koje radi svaka profesionalna organizacija, naša ideja ide puno dalje - u smjeru osnivanja posebnog communitya sa CS;GO serverima (balkan/eu/usa) i posebnog sajta i foruma za taj community te kao treći dio osnovati posebnu e-sport ligu za jugoistočnu Europu.

Osim mene i Ivana "horfaka" Horvata (mog frenda) skupili smo team od još 5 ljudi koji svako ima svoj zadatak i moram priznat da nas se sve događa puno brže od očekivanog.

MANAGMENT

CEO - Jan "chL" Smrečki
Head manager - Ivan "Horfak" Horvat
Tech sector manager - Petar "LaGMeN" Panić
Media sector manager - Saša "dsr07mm" Ristić

RAZLOG TEME (TOPICA)

Moram se prvo zahvaliti pokerpro-u općenito jer nam je roba dopustio ovu objavu, uvidio (ili se smilovao) potencijal ideje te nam u ime pokerpro-a donirao 50$ (kupili web template, hosting, domenu) kako bi počeli s radom. Pokerpro.cc se trenutno smatra oficijalnim sponzorom i dobio je svoj banner na webu našem i tamo će ostati sigurno oko 1 god jer je roba ispo kralj, a i zato jer sam ovdje naučio osnove pokera i sajt je cool.

Radi se o tome da bi mi pokrenuli vlastite financije (preko youtube-a/streamanja i partnerstva) trebamo početni kapital. Nažalost njega je najteže dobiti pogotovo ako si student kao mi i ides sa takvom apstraktnom idejom kao mi.

Zato da ne duljim ako ima neko kome se svidja ideja i želi pripomoć neka se javi na:
- private msg
- email: jan.smrecki@remode-gaming.org
- skype: chL-_-

Način na koji možete pomoći:
a) savjet ili ideja - ako ima neko s nekom idejom što da poboljšamo ili da je bio u ovom tipu posla od prije neka slobodno odg na ovoj temi ili na gore navedene kontakte

b) donacija (razlog edita teme): ne tražimo sad neke velike novce i iznosi od 1$-5$ će nam puno pomoći da sredimo neke sitnice i osuvremenimo sajt - ionako mi kao vodstvo ne planiramo nikakvu zaradu slijedećih 6 mj. do godinu dana.
Kako nije pristojno da tu guram svoj paypal i to i može ispast kao neko žicanje (iako to i je žicanje za donacije) - one su samovoljne i pokazuju dobru volju... Ja ću u svoj profil staviti email za paypal i moneybookers pa ako neko ima volju i želju i para i dosadno mu je i voli gaming slobodno može nešto donirati - vaše ime ili vaš sajt ili link koji želite biti će objavljen na sajtu pod sekcijom supporters - za to samo ostavite info u navedeni gore kontakt

c) sponzorstvo - to je malo veći način sponzoriranja - ako imate neki obrt tipa firmu za štampanje majca, promo materijala ili bilo takav oblik i želite nam helpat da uspijemo - javite se oko dogovora

(preko paypala ili moneybookersa bi bile transakcije, a mi ćemo se potruditi predati česte updateove o tome što radimo, kako napredujemo i što otvaramo na skypeu ili putem maila te naravno dodatni uvjeti koji bi se dogovorili). Moguće je u slučaju ako se ne daj Bože dogodi neka veća suradnja naravno i cuga neka da se sve dogovori...

p.s. ostavit ću linkove čisto da dobijete uvid u to što radimo:
sajt: http://www.remode-gaming.org

twitch.tv (gaming live stream):http://www.twitch.tv/remodegamingtv

twitter: http://www.twitter.com/remodegaming

(youtube je online ali empty trenutno, facebook ce se publisat danas ili sutra)

Sve je to još u počecima, mogu garantirati da ako dodje do nekog kontakta ili dogovora oko donacija ili sponzorstva nismo tu da nekog prevarimo, mislim da za sad sam bio prema robi korektan (malo dosadan big_smile) i to ne radimo da okrenemo brzu lovu nego to volimo radit i imamo viziju i imamo veliku želju uspjet - jer gaming na balkanu je sramotan

Hvala Vam barem na čitanju, ako smatrate da je tema uvredljiva ili neprikladna slobodno je pobrišite...

p.s. odradio sam edit mali jer sam pisao prošli navečer i bio je pun grešaka (iako možda i sada ima koja)

Zadnji popravljao chillyfingaz (25-02-2013 10:46:09)

Re: REMODE gaming - projekt

Imam ti ja jedan CS:GO klan, bas se zajebavamo sad s mixevima, al definitivno bit ce nesto kad se malo sve to skupa složi...

00

Re: REMODE gaming - projekt

aj me dodaj na steam pa da popricamo: chillingftw ili gore imas naveden skype...

Re: REMODE gaming - projekt

update #1 - Dodan je gaming forum; integriran sa sajtom dovoljna je 1 registracija i acc vrijedi i za sajt i za forum... hf

Re: REMODE gaming - projekt

prvi showcase ArmA 3 Alpha - http://remode-gaming.org/2013/03/08/1201/

Zadnji popravljao chillyfingaz (08-03-2013 20:05:10)

Re: REMODE gaming - projekt

DOTA 2: stream je aktivan upravo, navratite na  smile  neutral  sad  big_smile  yikes  (iliti druzenje)

http://www.twitch.tv/remodegamingtv - jezik engleski, streama se ATS Gaming tournament, sa 1500 eura prize poolom, polufinala i finala, pa chekirajte.