Tema: From Cash to SnG

posto mi je dopizdio cash, tj. moja EV0 igra uz svakodnevne oscilacije razmisljam da se prebacim na SnG.
ili barem probam, posto nikad nisam. vikendom bi ubacio i MTT.

Imam svaki dan 2-3 sata vremena i bankroll 2K. treba mi svaki moguci savjet pa pucajte. dali se upoce isplati grindat SnG sa ovoliko vremena? koji turniri, koji limiti, od kud krenut? koji vam je najbolji video, literatura itd..

00

Re: From Cash to SnG

Nah ja bi sa 2-3 sata dnevno slobodnoga igrao radje cash. Ja kad sam poceo igrati turnire citao sam moshamana, al ima i dosta dobrih videa online. Nije losa ideja uzeti i par sati coachinga, mislim da bi ti se to brzo isplatilo

00

Re: From Cash to SnG

mislim da sa toliko vremena koliko ga imaš najbolje bi bilo igrat STT,ne znam koliko iskustva imaš u SNG pa bez obzira na roll kakav imaš,najbolje bi bilo krenut od najnižeg limita 1.5$,pa onda ovisno o napretku krenut na sljedeci lelvel 3.5$.dosta su ti lagani za betat,ne bi trebao imat problema s njima.dalje na 7$ su već ozbiljniji igrači....za literaturu ne znam...
mislim da u vezi STT najbolje može reć Bile...nadam se da sam ti barem malo pomogao

00

4

Re: From Cash to SnG

igraš sad holdem, jesi razmišljo o omahi?

00

Re: From Cash to SnG

@Chainvkci
uvijek se mogu vratit cashu, ipak sam tu expert :-) zelim probat nesto drugo, ako nista da se odmorim na mjesec dana.

@sejmen
nemam previse iskustva. 3,5$ SNG HU sam prosao poprilicno lagano kad sam bio prosle godine na pauzi od casha, tako da je to minimum BI koji bi igrao.

@zviko
davno sam igrao omahu ali nebi prelazio na novu igru dok o ovoj imam puno toga za naucit. stignem u buducnosti.

10

Re: From Cash to SnG

Posto imas dnevno vremena 2-3 sata moja preporuka je da igras HU hyper tu ces imat najveci $/hr i nisu teski do 15$

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

7

Re: From Cash to SnG

Nisi napisao koje sng i da li si ikad igrao sng.

U svakom slucaju procitaj Moshmana. Neki video ti ne mogu preporuciti,ali Moshman ima i toga,pa probaj naci. A najbolje bi ti bilo uzeti par sati coachinga...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: From Cash to SnG

nemoj igrat 1,50  sng, previsok je rake... kreni bar od 3,50.

00

9

Re: From Cash to SnG

Manchinator napisao:

nemoj igrat 1,50  sng, previsok je rake... kreni bar od 3,50.

Da,to sam zaboravio napomenuti.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: From Cash to SnG

6max hyperi su ok ako imaš samo par sati dnevno za poker, možeš solidan volumen raditi, a igrači su katastrofa. Doduše nema tu puno igre - push/fold uglavnom, a i swingovi su prekrasni... big_smile

Ne igram još na Pokerstaru pa ne znam osobno, ali čitao sam da su 3,5$ i 7$ laki za beatat, a za dalje ipak treba ponešto i naučiti.

00

Re: From Cash to SnG

do sad sam na cashu radio oko 40-50K hendova mjesecno.

koliki bi broj stt-a trebao odigrati mjesecno da imam jedan solidan volumen kao sto je ovaj na cashu?
da znam otprilike koliki broj stolova trebam igrat i koliko turnira po danu.

00

12

Re: From Cash to SnG

I dalje nisi napisao koje sng mislis igrati...

Tesko je napraviti usporedbu,jedino ako znas koliko si vpp-a radio mjesecno,pa izracunas koliko ti snga treba za isto toliko.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: From Cash to SnG

Bile napisao:

I dalje nisi napisao koje sng mislis igrati...

Tesko je napraviti usporedbu,jedino ako znas koliko si vpp-a radio mjesecno,pa izracunas koliko ti snga treba za isto toliko.

mislim igrati 6-9man turbo, barem preko tjedna. a za vikend cu probat 18-180man.
pa cu vidit sta mi bolje ide.

mjesecno sam radio oko 8K VPP-a na cashu.

00

14

Re: From Cash to SnG

Za isto toliko vppa ti treba 1300kom 9man turbo 15$. Cisto usporedbe radi...

Mislim da ti nece biti problem igrati 8 stolova za pocetak,a kasnije ubaci jos koji ako se budes osjecao udobno.

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

15

Re: From Cash to SnG

sejmen napisao:

...mislim da u vezi STT najbolje može reć Bile...

LOL,sad sam tek vidio ovo... big_smile

Ima puno vecih manga od mene ovdje,ali ok,nema veze...hvala! wink

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00