Tema: NL200 4bet pot - villian raise cbet

villian me u par navrata 3beto ovaj session. Inače, postflop dosta lako (prelako) calla na barrelanje...nisam siguran jel zato što je loš i nezna hitit TP ili se jednostavno izlevela. Neznam kolko je to bitno za ovu situaciju, ali meni znači da je generalno loš.
Ok, znam da će većina vjerojatno reć fold flop, ali ja jednostavno neznam koji igrač će me ikad tu raisat sa value handom... Ustvari me više zanimaju vaša iskustva što se tiče ovakvih spotova (dakle da vas villian raisea na ovakvom dry flopu sa jednom slikom).

Lik igra oko 22/17/6.5

http://weaktight.com/5609873

Zadnji popravljao AlphaScorpii (14-03-2013 02:09:36)

00

Re: NL200 4bet pot - villian raise cbet

danas te ide, bilo bi dobro i da hand stavis big_smile big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
20

Re: NL200 4bet pot - villian raise cbet

nice hand

00

Re: NL200 4bet pot - villian raise cbet

Stavio sam link... hand iz HEM2 mi se nece konvertat na forumu

00

Re: NL200 4bet pot - villian raise cbet

Kao tvoj buduci ucenik mogu ti rec kako iz iskustva su mi se ovdje uvijek pojavljivali sa FD ili top parom,gotovo nikad ne radi ovo a da ne calla ship ..

00

Re: NL200 4bet pot - villian raise cbet

6,5 mi je nekak mali 3beta da bi ga 4betao s ovih pozicija (UTG i UTG+1).

Ak veliš da je loš, onda vrlo lako može rejzati AK, AA, KQ tu za value + svi FD-ovi.

00

Re: NL200 4bet pot - villian raise cbet

i ja bih bacio jer se radi o utg i mp-u i plus ne znas kako ce da reaguje dalje na turnu, tj koliko bareluje odredjene karte a FD ima dobar eq protiv nas dok smo protiv nekih made handova mrtvi.

00

Re: NL200 4bet pot - villian raise cbet

Eh da zaboravio sam napisat da ja otvaram UTG dosta više od ostatka poola i neki regovi su to primjetili i dosta me više 3betaju kad UTG otvaram. Ovaj je imao više 3beta sa CO/BTN (a i MP više nego ostatak) nego sa blindova. Očito voli 3betat IP, a i kuži kad netko abusea open s UTGa.

00