Tema: bottom set 300bb deep,rush

ovaj tip kaj ima milijardu je ocito reg jer je i jucer sjedio na 4 stola sa 6k ali posto ne igram 6 max bas u zadnjih par mjeseci nemam handova bas
oni koji igraju rush ga mozda znaju des-sky
BB je neki lik kaj 2 tablea tak da vjerojatno nije dobar

http://weaktight.com/5608207

svi streetovi me zanimaju

Zadnji popravljao puki86 (13-03-2013 17:51:10)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

Re: bottom set 300bb deep,rush

Call sad,nema druge opcije na riveru. Na turnu isto samo call. Na flopu si mogo rejzat,ali i ne moras.

10

Re: bottom set 300bb deep,rush

Callao bi. Ne vjerujem da će platiti slabije ako ga zguraš. Mislim da je lik na nekom heateru... inače ne voli baš foldat... Meni dosta problema zadaje taj lik, al mislim da više manje zato što dobro runna. Bilo bi dobro da si na 2+2 stavio hand, baš me zanima šta bi ekipa rekla za njega...

Inače sviđa mi se kako je odigrano. Da si flop raiseao vjerojatno bi sa Ax odustao na turnu na tvoj bet na blanku, a ovako ga puštaš da max izbeta svoj AK vs tvog AQ ili da čak blefa iako nisam siguran kolko ovaj 3barrela... najčešće nemam hand vs njega smile.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (13-03-2013 22:59:59)

00

Re: bottom set 300bb deep,rush

AlphaScorpii napisao:

Da si flop raiseao vjerojatno bi sa Ax odustao na turnu na tvoj bet na blanku, a ovako ga puštaš da max izbeta svoj AK vs tvog AQ ili da čak blefa

u tom sam smijeru i ja razmisljao
uglavnom rejzao sam rvr do 232 i dobio snap od AT i sad kad su mi jos neki ljudi poslali HH vidim da je vs ovog lika dobar play jer nezna nista foldat..
T je bila super karta iako apsolutno nista ne znaci zapravo jer je isto dal ima AT ili Ax al eto vjerojatno mu je lakse opravdat call u njegovim ocima kad sam sebi veli imam top2
inace je vjerojatno bolji samo call al nisam si mogao pomoc smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: bottom set 300bb deep,rush

Full me iznenađuje da on tu na turnu tolko thin beta AT... a o callu na riveru nemoramo ni govorit. Očito je station. Vs bilo kojeg thinking igrača, tvoj hand vrišti set... jednostavno ne vidim koji bluff bi dogurao do rivera.
NH!

Zadnji popravljao AlphaScorpii (14-03-2013 01:12:52)

20

6

Re: bottom set 300bb deep,rush

sta nije normalno da u svakome spotu imas i blef?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: bottom set 300bb deep,rush

ako je lik station, zasto ne rejzat ovaj flop? nece nam dat kredit zbog FD dole i jos je station.
turn manji/sumnjiv bet, opet, station ce callat, i kad dobije T2 na riveru sigurno ce te iscallat kad je dole missani flush.

kad je opis igraca ne zna nista foldat, zar nije ovakav line bolji?

00

Re: bottom set 300bb deep,rush

nisam znao da je tip station , pise gore da samo mislim da je reg, nakon sto sam stavio hand sam dobio par HH od tog lika di sam vidio da je station

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: bottom set 300bb deep,rush

milac napisao:

sta nije normalno da u svakome spotu imas i blef?

Neznam zašto bi to tako moralo biti... mislim da je to "must" u spotovima koje često raiseaš, al koliko često se Axx flopovi (pa čak i 2tone) raiseaju, ja mislim rijetko...?

@white:

Lik je nekakav reg, al očito u duši CS smile. Mislim da će takav tip foldat flop/turn na raise, ali kad na riveru ima top 2 to očito nezna foldat.

00

10

Re: bottom set 300bb deep,rush

Jel greška u hand history ili tip stvarno sjedi sa $4333 na NL200 rushu? Mislim ono, izgleda mi nevjerojatno trebao bi igrat 12+ sati u komadu + runnat ko Bog za tako nešto...

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

11

Re: bottom set 300bb deep,rush

nije greska

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: bottom set 300bb deep,rush

Svizac napisao:

Jel greška u hand history ili tip stvarno sjedi sa $4333 na NL200 rushu? Mislim ono, izgleda mi nevjerojatno trebao bi igrat 12+ sati u komadu + runnat ko Bog za tako nešto...

Znao sam ja tog lika vidit par puta s ogromnim stackovima. To mi je nevjerojatno uz ovako loše callove... pretpostavljam da ga ekipa masovno blefa, a on ih dobro stationa. Jednostavno ne vidim drugi razlog.

00

Re: bottom set 300bb deep,rush

AlphaScorpii napisao:
Svizac napisao:

Jel greška u hand history ili tip stvarno sjedi sa $4333 na NL200 rushu? Mislim ono, izgleda mi nevjerojatno trebao bi igrat 12+ sati u komadu + runnat ko Bog za tako nešto...

Znao sam ja tog lika vidit par puta s ogromnim stackovima. To mi je nevjerojatno uz ovako loše callove... pretpostavljam da ga ekipa masovno blefa, a on ih dobro stationa. Jednostavno ne vidim drugi razlog.

pa kao ga ekipa masovno blefa onda nevidim zasto bi mu callovi bili losi smile

00

14

Re: bottom set 300bb deep,rush

izgleda da dosta dugo mos bit sitout na rushu a da te ne izbaci sa stola,pa vjerojatno tip igra jako duge sessione

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: bottom set 300bb deep,rush

Mich_Bjukenon napisao:

pa kao ga ekipa masovno blefa onda nevidim zasto bi mu callovi bili losi smile

Pa napisao sam da ih očito dobro stationa smile

00