Tema: NL200 rush TOP 2 deep

Ponekad ovo i donkam, ali htio sam se izolirat sa SB koji je nekakav polufish. BTN je reg na kojem baš nemam statse (jer igram s novom bazom pošto igram na HEM2). Imam nekakav note koji nije bitan za ovu situaciju, a i nisam previše igrao s tim likom. Snap callao je flop i turn. River?

http://weaktight.com/5609870

Zadnji popravljao AlphaScorpii (14-03-2013 02:08:50)

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

Mislim da ne calla sa suhim FD ovaj turn jer si pristojno betao,tako da ga prije stavljam na Jx,tako da bih shipao riveer za value.

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

RememberMe99 napisao:

Mislim da ne calla sa suhim FD ovaj turn jer si pristojno betao,tako da ga prije stavljam na Jx,tako da bih shipao riveer za value.

Ne beatam QQ+, a i dosta smo deep tako da mislim da ship ne dolazi u obzir.

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

Znam da to ne beatas ali samo samo rekao da bih tako odigrao hand jer ako ne mislimo foldat ovaj river na njegov bet ukoliko checkiramo,mislim da je ship dobar jer nas calla slabije..,a svi drawowi su promaseni pa nas lakse calla sa Kj / Aj. a moze bacit i overpar def.... Znam da je malo esktremno jer je velik overbet ali to je samo moje razmisljanje..

Zadnji popravljao RememberMe99 (14-03-2013 03:10:24)

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

mislim da je na riveru manji bet za value ok. ciljas AJ/KJ/QJ. mozda pola pota.
mislim da rejz neces dobiti nikad ako nisi do rivera. posebno bluff rejz nakon rejz/bet/bet.

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

RememberMe99 napisao:

Znam da to ne beatas ali samo samo rekao da bih tako odigrao hand jer ako ne mislimo foldat ovaj river na njegov bet ukoliko checkiramo,mislim da je ship dobar jer nas calla slabije..,a svi drawowi su promaseni pa nas lakse calla sa Kj / Aj. a moze bacit i overpar def.... Znam da je malo esktremno jer je velik overbet ali to je samo moje razmisljanje..

big_smile   big_smile  ,
ja bi c/f river ,mislim da nas nikad nece callat s QJ ili TJ,a ako nas calla s QQ+,AJ,KJ nemamo iznad 50% tak da bet nema smisla

02

Re: NL200 rush TOP 2 deep

Mislim da je bet standard za thin value.

Ne vidim previse ruku koje raisuju river pa ako bih se suocio sa raiseom ne bih imao pojma sta da radim, ali opet posle mog jakog linea mislim da bih bacio jer imamo 2 karona u ruci sto smanjuje broj FD-a (mada opet koliko ce da blefira ovde sa tim)

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

ja bi b/f ako mislimo da cemo dobit call od AJ,KJ jer imamo nekih 47% i uzet cemo pot kad nam folda JQ i neke FD/SD a s c/f nas moze bacit s jaceg henda ako beta missane drawove...iako mislim da ne calla Jx hendove tu river(bar na mojim limitima regovi) i da on tu vecinom ima overpar...

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

ivan031 napisao:

ja bi c/f river ,mislim da nas nikad nece callat s QJ ili TJ,a ako nas calla s QQ+,AJ,KJ nemamo iznad 50% tak da bet nema smisla

Ak je callao turn s JT, onda će i river callat. Ipak je sve missalo.

RememberMe99 napisao:

a svi drawowi su promaseni pa nas lakse calla sa Kj / Aj. a moze bacit i overpar def....

Ovo što si napisao je kontradiktorno. Ak će callat s KJ/AJ, onda neće bacit ni overpar.

@hand
Betao bi oko 100$. Dosta handova beatamo koji nas callaju (imamo oko 60%). Ak chekiraš neznaš dal će betati FD, a neke FD-ove i folda do rivera, a i gubiš value od JT, QJ i KJ.

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

Betao sam nekih 86. Znam da me calla s overparovima pa sam manjim betom htio ostavit što više Jx handova u njegovom calling rangeu. Pobrao sam raise do nekih 180 tak da sam fold...

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

roba59 napisao:
ivan031 napisao:

ja bi c/f river ,mislim da nas nikad nece callat s QJ ili TJ,a ako nas calla s QQ+,AJ,KJ nemamo iznad 50% tak da bet nema smisla

Ak je callao turn s JT, onda će i river callat. Ipak je sve missalo.

RememberMe99 napisao:

a svi drawowi su promaseni pa nas lakse calla sa Kj / Aj. a moze bacit i overpar def....

Ovo što si napisao je kontradiktorno. Ak će callat s KJ/AJ, onda neće bacit ni overpar.

@hand
Betao bi oko 100$. Dosta handova beatamo koji nas callaju (imamo oko 60%). Ak chekiraš neznaš dal će betati FD, a neke FD-ove i folda do rivera, a i gubiš value od JT, QJ i KJ.

Merge?

00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

roba59 napisao:

@hand
Betao bi oko 100$. Dosta handova beatamo koji nas callaju (imamo oko 60%). Ak chekiraš neznaš dal će betati FD, a neke FD-ove i folda do rivera, a i gubiš value od JT, QJ i KJ.

Ja mu baš i ne vidim JQ i JT da calla turn i river, pod pretpovkom da je dobar, jer se mora bojati AJdd u našem rangeu koji možemo odigrati na ovaj način i ima smisla, + setovi i po meni ne baš puno FD handova. Kaj velite?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: NL200 rush TOP 2 deep

da,i ja mislim da nece callat s JT ili QJ posto mu to na riveru nije top rangea pa moze foldat bez puno razmisljanja,a i dosla nam je najgora karta za bluff pa i ne ocekuje da cemo bas bluffat cesto

00