Tema: Bok...

zovem se goran...poker sam poceo igrati prije 2godine...pola godine sam igrao turnire u zivo svaki dan
onda sam stao i od tad sam igrao par puta samo...sad cu opet krenuti...iz zagreba sam
mozda cu postavljati glupa pitanja,al ono...zanima me kak uplatiti lovu na neki poker site...otvoriti account i to mi je jasno,al koja mi kartica treba i kaj...nemam kreditne kartice...imam samo obicnu maestro pbz na koju mi sjeda placa...?

00

Re: Bok...

treba ti devizna.. tak da odi u PBZ i zatrazi devini racun u eurima ili dolarima, stavis novce gore i uplati na neki poker site:)

00

Re: Bok...

hvala,idem sutra odmah... wink
koji site mi je najbolji za pocetak i kako poceti?

00

Re: Bok...

pocni na pokerstars i zovi mene pa cemo igrati ja i ti hu,ja cu te nauciti kako se igra.Sve sto ti treba je placa,mozes uzeti i zeninu.Za sve ostalo tu je croman

00

Re: Bok...

http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/
Ovdje možeš odabrati sajt koji ti najviše odgovara.

00

Re: Bok...

Mrrrcina napisao:

treba ti devizna.. tak da odi u PBZ i zatrazi devini racun u eurima ili dolarima, stavis novce gore i uplati na neki poker site:)

Siguran si da ti je devizna dosta za uplatu? Nisam na njihovoj stranici našao da možeš preko devizne uplatit (Maestro PBZ točnije). Kao niti na Bwinu, samo za isplate to vrijedi.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Bok...

Za devizni racun u PBZu dobijes VISA karticu s kojom mozes sve uplate isplate radit, na 99% stranica na netu.

Moneybookers + VISA od deviznog ti je dobitna kombinacija smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00