Tema: Hrvatska - Srbija tekma

1.75 koef na Hrvatsku - Betfair šta mislite?  smile

Izgleda mi ko dobra prilika za skoro udvostručit lovu..

club  heart  diamond  spade
11

Re: Hrvatska - Srbija tekma

po meni max bet a f+2 srednji ulog...

21

Re: Hrvatska - Srbija tekma

2-0 tocan rez  tongue

10

Re: Hrvatska - Srbija tekma

perozelina napisao:

1.75 koef na Hrvatsku - Betfair šta mislite?  smile

Izgleda mi ko dobra prilika za skoro udvostručit lovu..

Dobra kvota.. jedino kako možete da izgubite je da se ovi vaši useru od velikog pritiska.. Kod vas se zadnjih mesec dana samo o ovoj tekmi priča, a kod nas se ljudi sprdaju sa koliko će Hrvatska dobiti.. Naši igrači nisu pod pritiskom (ako izvuku iks to će biti uspeh), a vaši su pod ogromnim pritiskom (domaći teren, jači tim, šansa za odlazak na prvenstvo, kojekakvi tripovi oko "domovinskog rata" i te fore..)

40

Re: Hrvatska - Srbija tekma

Pa tak nešto al ipak većina njih je svakodnevno pod pritiskom a i kad igra krene puno se toga zaboravi. Dosta sam siguran u pobjedu vjerojatno ću veći ulog uplatit. Al koef je realno veći nego šta bi trebao biti.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Hrvatska - Srbija tekma

stavi sve pare na x2 ,ako Hrvatska pobjedi sretan si jer smo pobjedili ,a ako srbija pobjedi sretan si zbog para $$

ili jesi ili nisi
31

7

Re: Hrvatska - Srbija tekma

Radije uplati u SS na dan tekme...sigurno ce ga stavit u tip dana...pa ce biti oko 2...

11

Re: Hrvatska - Srbija tekma

Maki napisao:

Radije uplati u SS na dan tekme...sigurno ce ga stavit u tip dana...pa ce biti oko 2...

Bit će 1.85 kao Super Tip ako je trenutno 1.75. Jedino ako sutra ne spuste (ili dignu) tečaj. Ako na betfairu nemas m.t. onda mu dođe na isto.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
10