Tema: snježno nevrijeme

zagrepčani, kakvo je vrijeme u zagrebu? koliko čitam, slušam i vidim, totalni je kaos i ovo da su posolili ceste i poslali ralice su navodno laži.. kako tramvaji voze? sutra bih htio doći u zg iz rijeke, već mi je gorski kotar problem, ali me zanima ako bih kojim slučajem stigao do zg, kakvo je stanje u metropoli i ima li šanse da se do sutra to smiri smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

2

Re: snježno nevrijeme

Navodno ce se tek u srijedu poboljsati vrijeme, sutra prijepodne ce i dalje padati prema onome sto se prica.
Trenutno izgleda kao sto je bilo za vrijeme najgorih mecava tijekom zime. :-/ Do kraja dana najavljuju 5 do 10cm snijega, sigurno je napadalo vec 5 cm.

No srecom, imamo sposobnog gradonacelnika koji nece dozvoliti ikakve probleme u gradu zbog toga. #svakaprilikajedobrazasratiponjemu

Zadnji popravljao Stark (25-03-2013 16:07:54)

00

Re: snježno nevrijeme

Stanje je katastrofa, snijeg prekrio cestu skroz, svakog trena očekujem da će prestati voziti busevi, isto ko što i svakog trena čekam da me pošalju čistit snijeg u dvorište a onda sam jebo ježa.

Ako trebaš hodat po gradu i vozit se cijelo vrijeme javnim prijevozom, možda i nije najbolja odlluka da dođeš ukoliko nije nužno, ako te samo brine prijevoz do određenog mjesta, onda se nebi trebao brinuti.

00

4

Re: snježno nevrijeme

hvala! zanima me samo vozi li osmica od autobusnog do belostenčeve   big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: snježno nevrijeme

stu napisao:

hvala! zanima me samo vozi li osmica od autobusnog do belostenčeve   big_smile

skoro pa da..sam moraš  od autobusnog pičit ravno do prvog velkog raskrižja i prijeći cestu i na osmicu.  Belostenčeva je 5. tramvajska stanica od autobusnog.

00

Re: snježno nevrijeme

WHOS THAT PRO napisao:
stu napisao:

hvala! zanima me samo vozi li osmica od autobusnog do belostenčeve   big_smile

skoro pa da..sam moraš  od autobusnog pičit ravno do prvog velkog raskrižja i prijeći cestu i na osmicu.  Belostenčeva je 6. tramvajska stanica od autobusnog.

FYP smile

Like taking candy from the baby...
00

7

Re: snježno nevrijeme

hehe hvala ljudi smile ma bio sam ja već u zg, znam ja kuda treba ići i izaći.. samo me zanimalo da li vozi ta linija ili je zbog snijega možda neki zastoj, skraćena ruta, ili nešto slično smile čitao sam da su za šesticu i još neki tramvaj nešto mijenjali..

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: snježno nevrijeme

nICE_plAAy napisao:
WHOS THAT PRO napisao:
stu napisao:

hvala! zanima me samo vozi li osmica od autobusnog do belostenčeve   big_smile

skoro pa da..sam moraš  od autobusnog pičit ravno do prvog velkog raskrižja i prijeći cestu i na osmicu.  Belostenčeva je 6. tramvajska stanica od autobusnog.

FYP smile

ipak mislim da je 5. ak odeš na stanicu koju sam ja opisao.

00

9

Re: snježno nevrijeme

WHOS THAT PRO napisao:

ipak mislim da je 5. ak odeš na stanicu koju sam ja opisao.

to je istina, ali zašto trčati od autobusnog do branimirove tržnice kad se može samo preć cesta odmah kod autobusnog i već si na stanici gdje prolazi osmica? smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: snježno nevrijeme

stu napisao:
WHOS THAT PRO napisao:

ipak mislim da je 5. ak odeš na stanicu koju sam ja opisao.

to je istina, ali zašto trčati od autobusnog do branimirove tržnice kad se može samo preć cesta odmah kod autobusnog i već si na stanici gdje prolazi osmica? smile

a ono, stvar je navike, ja uvijek odem na burek tamo, pa mi ova dođe bliže. big_smile

30

11

Re: snježno nevrijeme

haha, kad je burek u pitanju, onda je opravdano big_smile evo ipak nije bilo tako strašno u zg danas... smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00