Tema: Cash natjecanja - rujan

U kojem je natjecanju najlakše doć do neke pare?
Da li se gledaju samo ljudi sa ovog foruma ili sa još više njih?

Koliko bi se otprilike bodova/rejka trebalo skupit za te najbolje (gledano u odnosu na prošli mjesec)?

00

2

Re: Cash natjecanja - rujan

niveaformen napisao:

U kojem je natjecanju najlakše doć do neke pare?

NoiQ i Power Poker.

niveaformen napisao:

Da li se gledaju samo ljudi sa ovog foruma ili sa još više njih?

Ima jih više. Da bi imali što veči budžet u natjecanju, treba se generirat što više rejka, zato više igrača - veči je race.

niveaformen napisao:

Koliko bi se otprilike bodova/rejka trebalo skupit za te najbolje (gledano u odnosu na prošli mjesec)?

Otprilike 2.000 total rejka za pobjednika. Težko je reći, u prosjeku su nagrade 25-40% rakebacka, znači za svakih $100 total rejka dobiješ naprimer $30 nagrade.

00

Re: Cash natjecanja - rujan

Vule napisao:
niveaformen napisao:

Da li se gledaju samo ljudi sa ovog foruma ili sa još više njih?

Ima jih više. Da bi imali što veči budžet u natjecanju, treba se generirat što više rejka, zato više igrača - veči je race.

Ako se smije znati koliko je velika ova pokerpro zajednica i s kojim igračima smo u race-u?
Vidio sam da ima slovenska i makedonska verzija, a češka je kao zatvorena i treba username i pass...dali ima još koji dio pokerpro-a?

assumption is the mother of all f ups

00

4

Re: Cash natjecanja - rujan

U natjecanju je samo slovenska zajednica, makedonska i ruska zasad nemaju igrača a ostale nisu ni otvorene.

00

Re: Cash natjecanja - rujan

Evo mali savjet za sve koji imaju planove sudjelovati u ovome:

Napravio sam grešku što sam otišao na PokerNordica, ali PowerPoker mi nije dao rakeback te sam zato tamo.
Uglavnom, ovi slovenci rasturaju , vise po cijele dane i približit se nekoj VEĆOJ lovi je nemoguće. Ja sam se fakat žilio prvih 10 dana u mjesecu ali nisam ništa veće uspio postić sa mojim HU SNGs 5-10$ i NL25 uz 4-6 stolova.
Iako, može se i fina lova dić samo od njihovih (pokernordica) raceova (13 000$ za najviše VPP, 1000$ za najviše raked race i još neke...) tako da kad malo sredim (povećam) BR počet ću ozbiljnije tamo i imat sigurno finu mjesečnu lovu samo od bonusa i RB.

Zadnji popravljao niveaformen (12-09-2009 14:11:15)

00

Re: Cash natjecanja - rujan

niveaformen napisao:

PowerPoker mi nije dao rakeback te sam zato tamo.

Kako ti nije dao rakeback? Pa prijavljen si preko nas, a to automatski znači da imaš rakeback.

00

Re: Cash natjecanja - rujan

roba59 napisao:
niveaformen napisao:

PowerPoker mi nije dao rakeback te sam zato tamo.

Kako ti nije dao rakeback? Pa prijavljen si preko nas, a to automatski znači da imaš rakeback.

Prvo su rekli kao da moj affiliate ne nudi RB i da vas kontaktiram, to sam i napravio i rekao im da imam preko vas.
Onda su javili da imam na pacificu već dogovor preko jedne str (što imam) i da ne mogu i tamo jer je ista mreža...

Eto ak možeš kaj učinit, ja sam mislio da se nista ne može... Da sam još dobivao rakeback, bilo bi odlično...

00

Re: Cash natjecanja - rujan

Imaš rakeback. Neznam zašto si kontaktirao njih ako mi dajemo rakeback. Sve ide preko nas.

00

9

Re: Cash natjecanja - rujan

@Niveaformen: jesi ti imao rakeback account na Cake Networku prije Power Poker accounta?

00

Re: Cash natjecanja - rujan

@Možda imam na Cake Poker, ali nisam nikad uplačiva

Od:       "Power Poker Support" <support@powerpoker.com> Dodaj u
adresar     
Za:     @net.hr     
Naslov:       Re: 1st deposit bonus [Ticket#: 214256]     
Datum:       Tue, 01 Sep 2009 12:40:20 +0200     

     Email Message
Hello,

thank you for your email. As per my previous reply, you will need to contact your
affiliate directly
for clarification of the terms of any offer they make.

Regarding your query about 33% RakeBack, apologies but I made a mistake in my
previous reply. I can
confirm that this affiliate is allowed to offer RakeBack at 33%. However, you already
hold a
RakeBack account at a different site on the Network, accordingly the Network has
denied your account
RakeBack as no player may hold more than one RakeBack account.

Please let us know if we can be of further assistance.

Regards,

Alex

PowerPoker Support


Kaj se može kaj napravit?

Zadnji popravljao niveaformen (13-09-2009 09:45:35)

00

11

Re: Cash natjecanja - rujan

Danas ću poslati email i raspitati se o čemu je problem.

00

12

Re: Cash natjecanja - rujan

Updejtane su ljestvice sa svih natjecanja.

00