101

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

kraljevicmarko napisao:

Kako nitko nije pobijedio, rekao si tko bude najbliži da dobije koliko je napisao * $10. Najbliži je bio kogster i trebao bi dobit $9. Nigdje nisi napisao da ako bude minus da nitko ne dobiva. big_smile

LOL. Ako ćemo tako, onda je najbliži bio ssectore koji je napisao -1.05bb/100. Znači on meni mora poslati 10,50$. Pa ako ćeš biti odvjetnik, onda daj sredi da to dobijem na račun... Hvala!

PS: ssectore, nemam ništa protiv tebe i ne moraš mi ništa slati, al sam morao ovo napisati da dokažem marku da nije u pravu...

33

102

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Steta sto nisi dobro runnao, ugl više srece drugi put i tebi i nama  smile  zz

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Nemoj odmah da se ljutiš. Koliko sam shvatio iz teme, ove koji su stavljali minus si izbacio iz igre jer su krivo shvatili i naravno da ne žele tebi slati novce ako budeš u minusu.
Samo sam ti htio skrenuti pozornost na to da si samo napisao 'tko bude najbliži', a nisi rekao da deal ne vrijedi ako budeš u minusu. Boli mene frula hoćeš ti njemu poslat $9 ili ne, samo ako ćeš još koji put raditi nešto slično, pazi da uključiš sve opcije.  smile
Nemoj mislit da te prozivam ili išta slično, mislim da je odlično to što radiš i kamo sreće da je više takvih.

62

104

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

teska vremena...nije ni freeroll vise freeroll

160

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

.

Zadnji popravljao WHOS THAT PRO (08-04-2013 15:33:10)

13

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

wtf??? kad je prvi stavio prognozu u minusu covjek je lijepo objasnio da vrijedi samo plus. vi uspijete i iz dobre zezancije ( di jos usput mozete zaradit za kavicu) napravit cirkus u sekundi. anblivbl.

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
71

107

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

"Možete predložiti samo jedan broj i do max dvije decimale. Tko bude najbliži dobit će $10* bb/100 koji ste napisali."

Po ovome je prilicno jasno da bi trebao isplatiti onome koji je napisao broj najblizi winrateu. Ja mislim da je bilo fair i da se negativne prognoze racunaju (jer onda samo stavis 0,01 i imas recimo oko 35% da pogodis) ali to si jasno unaprijed izbacio. Po tome se dolazi do zakljucka da broj najblizi dobiva nagradu kao sto pise u quoteu gore. Mislim da je to kogster i on bi trebao dobiti novce. Fair and simple!

22

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

JustFighter napisao:

wtf??? kad je prvi stavio prognozu u minusu covjek je lijepo objasnio da vrijedi samo plus. vi uspijete i iz dobre zezancije ( di jos usput mozete zaradit za kavicu) napravit cirkus u sekundi. anblivbl.

O kakvoj zaradi pričaš kad nema pobjednika?

Nema nikakvog cirkusa, najnormalnija rasprava(Što se mene tiče) u kojoj meni nije jasno kako nema pobjednika obzirom na Pravila igre koje je Roba na svom blogu napisao.

Šta ti misliš, jel bi trebao isplatiti nagradu ili nebi?

02

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Lol, sa 0.01 imaš 35% šanse da osvojiš $0.1.  lol
Ja sam samo čovjeku htio naglasit da je napravio propust jer nije naglasio da ako bude u minusu, nema pobjednika, nisam htio sad da ispadne napad  na čovjeka koji je spreman dobrovoljno dijelit pare for fun.
Na njemu je da odluči hoće li i kome šta dat i ciao.

00

110

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

kraljevicmarko napisao:

Lol, sa 0.01 imaš 35% šanse da osvojiš $0.1.  lol
Ja sam samo čovjeku htio naglasit da je napravio propust jer nije naglasio da ako bude u minusu, nema pobjednika, nisam htio sad da ispadne napad  na čovjeka koji je spreman dobrovoljno dijelit pare for fun.
Na njemu je da odluči hoće li i kome šta dat i ciao.

aha, nisam vidio da je velicina nagrade vezana uz prognozu, my bad. Svejedno, ovo sto si napisao da nije nagalsio da ako je u minusu nema pobjednika je kljucno ovdje. Slazem se da je to robina dobra volja da dijeli novce, ali s druge strane nitko ga nije tjerao da radi tu promociju koja je mislim bila stvarno super jer je ocito stvorila neko zanimanje smile I stvarno ne znam zasto se radi tolika drama oko 9$?

32

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

WHOS THAT PRO napisao:

.

Eto, da se ne vodi više rasprava, bar oko mojeg posta, obzirom da se neki ne znaju normalno raspravljat, post je izbrisan.

00

112

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Challenge sam radio iz zabave i u trenutku pisanja nije mi bilo ni na kraj pameti da moram napisati sve kao da pisem neki dokument od velike vaznosti. Vjerujem da je velika vecina shvatila da ukoliko budem u minusu, nikome ne isplacujem (a ni nitko meni).
Cijeli projekt je zapocet iz zabave i da se nesto dogadja, a ako cu morati paziti na svaku napisanu rijec, onda mi sve to nema smisla raditi.

41

113

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

neko nek mi da nick ovog sto je pobjedio, ja cu mu poslat 9$, isus boze 9$...9$...

43

114

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

e pa jesam li ja najblizi ili oni koji su rekli da ce roba zavrsit u minusu?
izgleda da je ovo ka da sam ima AA na bb, a sb je ispa ruku ranije tako da sam ja jedini bb i sad svi su foldali! yupi! koja pobijeda!

04

115

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Nije uopce problem u 9$.

01

116

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Vise ovdje nisu novci problem nego vidjeti tko je " u pravu" a to ocito vise znaci nego 9$

00

117

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

ja mislim da je moj ipak najveći  big_smile

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
30

118

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Digni se ti Roba iz minusa, lako za 9 $, niko nije osvojio.   cool

11

119

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

nikad ne vjeruj bleferima

91

120

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Ako ćemo se već držati svega napisanog, onda ću proglasiti pobjednika:

ivica5261 napisao:

1,41bb , ivica5261

U tekstu piše da se posta winrate uz pokerstarsov nickname, a ivica je najbliži koji je to napravio.

Zamolio bi samo ivicu da potvrdi da sam mu poslao 14,10$, jer izgleda da sam jedan od onih kojima se ne može vjerovati...

50

121

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

kogster napisao:

e pa jesam li ja najblizi ili oni koji su rekli da ce roba zavrsit u minusu?
izgleda da je ovo ka da sam ima AA na bb, a sb je ispa ruku ranije tako da sam ja jedini bb i sad svi su foldali! yupi! koja pobijeda!

Joj, stvarno mi te je žao... Drugi put bolje čitaj šta piše...

13

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Pošteno, gg.

02

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Primljeno , zahvaljujem i gl sljedeći vikend

Zadnji popravljao ivica5261 (08-04-2013 23:16:17)

00

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Kogster ni kriv ni duzan najebo jer ste naljutili robu hmm

04

125

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Nesto lijepo ispalo totalno bezveze, gl roba next time

40