Re: Veci MTT BAP!

Rail generated on 4/8/2013 6:38:11 PM
Starting Bankroll: $1,656.49
Total buyins ($): $99.35
Profit ($): $341.65
Ending bankroll ($): 1,998.14

Tournament Session Stats
Total Games: 18 ROI: 343.89 % ITM: 5.56 % ABI: $5.52 Avg KO: 1 FPP's: 58.63

iam kasnije obaveza nekih pa dns ranije zavrsavam,pao je novi FT,bio sam 3. 6max 500 cap turbo,440$,al i dalje su me natkupljivali i setupalo me na drugim mtt-ima no necu se bunit dobar je plus,sutra ujutro picim za zg pa kad stignem krecem grindat. cuemo se stay tuned wink

70

Re: Veci MTT BAP!

kako gazi lik:D

20

Re: Veci MTT BAP!

de i ja bi se prikljucila na kisik  smile

10

Re: Veci MTT BAP!

MasaKrisT napisao:

kako gazi lik:D

aha, ubija
samo tako dalje


izidora88 napisao:

de i ja bi se prikljucila na kisik  smile

nema dovoljno maskica za sve  tongue

20

Re: Veci MTT BAP!

http://media.tumblr.com/871077f6830726fec33a94ead171517d/tumblr_inline_mhmikfqa4r1qiodlo.gif

gl

10

81

Re: Veci MTT BAP!

svaka čast majstore!

10

Re: Veci MTT BAP!

ty all! smile

00

Re: Veci MTT BAP!

Rail generated on 4/9/2013 10:19:38 PM
Starting Bankroll: $1,998.14

Total buyins ($): $213.80
Profit ($): -$209.05
Ending bankroll ($): 1,789.09

Tournament Session Stats
Total Games: 32 ROI: -97.78 % ITM: 0.00 % ABI: $6.68 Avg KO: 5 FPP's: 134.56

uzasan dan,natkupljivali su me dominacije overparove,flipa nisam dobio cjeli dan i tak xD uglavnom nadam se da ce se okrenut sutra na bolji run jer ovo nije za povjerovat sta su sve ljepili ljudi dns big_smile sutra u nove pobjede stay tuned smile

10

Re: Veci MTT BAP!

cim nema reporta ovako kasno znam da se nesto "deep" dogadja

go go go smile

gl


btw, masa da nisi ti ovaj drugi hrvat na FT-u? big_smile

Zadnji popravljao pestilence17 (11-04-2013 00:19:18)

20

Re: Veci MTT BAP!

Nisam, Chris je. Mislim da je on tu na forumu isto... ali obojica imaju istog coacha/coacheve i svaka im čast. Baja danas dva FT-a, bit će svega

00

Re: Veci MTT BAP!

A naleta na kraju -.- gz btw  smile

00

Re: Veci MTT BAP!

steta, bas naletio  neutral

gz

00

Re: Veci MTT BAP!

da sick nalet na kraju,no kako me i na hotu proda 60/40 i ovdje me proda 60/40 i uzme mi mtt. no odlican dan,grindo sam kod bivseg cime na lapu neam ovdje tournament parser pa cu raill update napravit ujutro kad dodem u stan i napisat kraci osvrt na cjeli dan,cuemo se! wink


*edit a i starsi imaju problema ne dolazim audit history,bude update cim proradi

Zadnji popravljao karabaja987 (11-04-2013 00:58:03)

10

Re: Veci MTT BAP!

ili ipak radi doso sad mail pa evo updejta smile

Rail generated on 4/11/2013 1:03:35 AM
Starting Bankroll: $1,789.09

Total buyins ($): $123.50
Profit ($): $1,292.45
Ending bankroll ($): 3,081.54

Tournament Session Stats
Total Games: 23 ROI: 1,046.52 % ITM: 13.04 % ABI: $5.37 Avg KO: 3.3333 FPP's: 74.31

daklem vrhunski dan mada je isto krenulo od jutra sa natkupima i svakakvim prodajama...no deepo sam prvo hot 16.50 i bio osmi na kraju za 670$ bvb QJo < AJo, usporedno sam za to vrijeme takoder deepao 5.50 turbo,doso do novog fta,na ftu me prodalo u bitnom 60/40 spotu sa A6s vs KJo bvb i kasnije sam ovak outo http://www.boomplayer.com/en/poker-hand … 65F55D44E5 ,ostaje mi zal jer sam imao odlican stek na ftu hota al nije bilo malo vise srece za jos veci skore! e sad roll je 4x veci nego pocetni a i preko 500 mtta je vec odigrano pa sam mislio ako ste svi za to,da odigram jos do nedelje(sutra cu popodne igrat kad dodem u kt,petak necu sigurno privatne obaveze,sub ned svakako cjeli dan) i da nakon toga napravimo krajnji split bap-a. masa kriss i stakjack ekipa se slazu da tak bude pa se sam izjasnite. i za kraj zahvala krisu gi-u i panteliji za rail i pomoc na callu! u nove pobjede uskoro! stay tuned ! wink

Zadnji popravljao karabaja987 (11-04-2013 01:18:32)

50

Re: Veci MTT BAP!

ja sam isto za... bravo i gl

00

91

Re: Veci MTT BAP!

da, po meni je najbolje da to napravimo u ponedjeljak... nedjelja je najviše +ev dan za mtt grindere tako da šteta split radit prije nedjelje... kako curi možda FT-aš tamo i storm i zaradiš nam svima neku ozbiljniju lovu... tongue

gl!

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Veci MTT BAP!

Ja sam inače za to da igraš samo, ali ako su svi za onda splitaj, ali mi samo rezerviraj min 25% i u drugom takvom  BAP-u wink

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

93

Re: Veci MTT BAP!

svaka čast! smile može split u ponedjeljak

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

94

Re: Veci MTT BAP!

Bravo smile

Može split, i isto rezerviram 15% u sl. BAPu. big_smile

00

Re: Veci MTT BAP!

Svaka čast!  smile

club  heart  diamond  spade
00

Re: Veci MTT BAP!

congrats i od mene  smile  siguran sam da neces imati problema sa pronalaskom stejka sljedeci put kad ga budes trazio, ako ga budes trazio smile

00

Re: Veci MTT BAP!

Sry guys ja prodao škodu feliciu i rezervirao 100% za idući bap:)

30

Re: Veci MTT BAP!

MasaKrisT napisao:

Sry guys ja prodao škodu feliciu i rezervirao 100% za idući bap:)


ahahahah masa <3

ty all! smile

00

Re: Veci MTT BAP!

MasaKrisT napisao:

Nisam, Chris je. Mislim da je on tu na forumu isto... ali obojica imaju istog coacha/coacheve i svaka im čast. Baja danas dva FT-a, bit će svega

A kod kojeg su coacha ako se smije znat?

10

Re: Veci MTT BAP!

MR.TILTMAN napisao:
MasaKrisT napisao:

Nisam, Chris je. Mislim da je on tu na forumu isto... ali obojica imaju istog coacha/coacheve i svaka im čast. Baja danas dva FT-a, bit će svega

A kod kojeg su coacha ako se smije znat?

ja neam nikakvog coacha masa se malo krivo izrazio,no kriss ima coaching/stejking deal sa stakejackom(to vode pantelija i gi). ja uvijek kad deepam nest cimnem nekoga na call ak je u mogucnosti jer je lakse binkat vecu lovu,konkretno ovaj put pantelija gi i kriss...

00