126

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

ssectore napisao:

Nesto lijepo ispalo totalno bezveze, gl roba next time

mislim da je pozitivno sto je postignuto toliko zanimanje a Kogstera mi je bas zao,
covjek nista nije kriv stvarno osim sto je bio u pravu  smile

11

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

koja katastrofa...covjek je lijepo napisao 10* bb/100 ako je bb/100 u - onda 10*-x je - i nemoze isplatit -x$...majko moja...
gl s projektom..

70

128

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

I ja sam mislio da je logično da ako budem u minusu ne isplačujem ništa... Dajem besplatnu lovu svojom voljom, a onda kad završim u minusu, dobijem komentare da MORAM isplatiti jer sam tako napisao, tj, nisam naglasio da ako u minusu završim nikom ništa...

S ovim su samo dokazali da se ne isplati davati ništa besplatno. Tako da u skoroj budučnosti ne očekujte od mene da radim išta besplatno.

Hvala na podršci svima koji su me podržali.

PS: ne kužim kak je u cijeloj priči kogster najebo. Nit je izgubio lovu, nit je trebao dobiti (po pravilima). Nisam mu ja kriv što ne čita pravila, kad se ih već moramo strogo držati (iako to nisu bila neka službena pravila, već sam ih napisao kao neke smjernice).
Još će ispasti da sam namjerno izgubio da ne moram nikome isplatiti.

71

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

roba59 napisao:

Još će ispasti da sam namjerno izgubio da ne moram nikome isplatiti.

big_smile

najbolje bi bilo da izbrišeš veći dio postova iz ovog thread-a i da nomalno nastavimo pratiti update na blogu i cijelu epizodu s ovim winratom (koji je trebala bit zajebancija i dobra zabava) zaboravimo. Fokus na igru i crushanje . sretno

50

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

O, jebote roba, čovjek ti ne može ništa reći s čim se ne slažeš, odmah se nađeš uvrijeđenim.
Mogao si samo napisat u temu da si mislio da se podrazumijeva da ako bude minus, niš od toga i da ćeš idući put to i napisati (ako će bit idućeg puta) i gg.
Dramatizirate sad svi i radite sranje za bezveze. Nitko nije nikog napadao, vrijeđao, niti išta slično, samo smo skomentirali što si napisao.
Ako vam pomaže ikom, meni je žao sad što sam išta rekao kad se ne može očito normalna rasprava ovdje voditi.

Pusa svima!

43

131

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

čovjek je napisao, da daje free money bb/100* xx

http://shrani.si/f/1L/Rh/1g6DrAMu/brez-naslova.png

sve jasno ko bjeli dan ...

da bude jasnije svima članovima je na kraju stranice 1 ove teme jedan član naveo

http://shrani.si/f/1I/f8/3CLJB4rw/brez-naslova1.png

i Robin replay je bio

http://shrani.si/f/38/Ml/jlJHvXb/brez-naslova2.png

e sad ako ovo nije bilo jasno neznam šta drugo može biti ...

gl

120

132

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

roba59 napisao:

PS: ne kužim kak je u cijeloj priči kogster najebo

vrlo jednostavno, covjek je zbilja bio najblize a ne tamo neki Ivica  big_smile
sve tvoje projekte podrzavam roba ali isto tako se svaka rasprava moze rijesiti
na vise nacina, ne trebas dizati tenzije odmah na prvi prigovor nego ides dalje i gg.

110

133

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

idrga napisao:

vrlo jednostavno, covjek je zbilja bio najblize a ne tamo neki Ivica 

Ak ćemo tako, najbliže je bio ssectore koji je napisao -1,05, a kako sam mislio da se podrazumjeva da ukoliko budem u minusu ne isplačujem ništa, taj prijedlog nisam ni prihvatio.
A ako ćemo se držati svega točno kako sam napisao, onda ni kogsterov post ne ulazi u konkurenciju s obzirom da nije napisao nick s starsa.

Tako da ni u jednom slučaju, tvoj post ne drži vodu.

01

134

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

kraljevicmarko napisao:

O, jebote roba, čovjek ti ne može ništa reći s čim se ne slažeš, odmah se nađeš uvrijeđenim.
Mogao si samo napisat u temu da si mislio da se podrazumijeva da ako bude minus, niš od toga i da ćeš idući put to i napisati (ako će bit idućeg puta) i gg.
Dramatizirate sad svi i radite sranje za bezveze. Nitko nije nikog napadao, vrijeđao, niti išta slično, samo smo skomentirali što si napisao.
Ako vam pomaže ikom, meni je žao sad što sam išta rekao kad se ne može očito normalna rasprava ovdje voditi.

Pusa svima!

Nisam se uvrijedio, al sam bio jucer pol dana zbog ovog na tiltu.
Mogao sam tako reagirati, ali znam da to nebi ništa riješilo. I dalje bi neki pisali postove tipa: "mi tebi ne možemo čitati misli" i sl. i ništa nebi riješili.

01

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

idrga napisao:

ne trebas dizati tenzije

big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

11

136

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

a moj nick je na starsima isti ka i ovde - kogster

tako da je nick napisan tongue

07

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

kru te ranio, ponasate se kao djeca....sad vas molim da izadete iz mog pijeska i vratite moju lopaticu i traktorčić žute boje ili ću zvati mamu big_smile  big_smile  big_smile

10

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

ma lako za nagrade, samo updejtaj cesto smile
bude uskoro neki live play il slicno pod video? volio bi vidjet zoom live play

i evo dva dobra motivacijska

Zadnji popravljao Andre_787 (10-04-2013 14:06:38)

30

139

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Dodano. wink

Neznam. Neću ništa obečati da nebi ispalo da moram staviti video. A i ova prepirka me totalno demotivirala. Ne u smislu da mi se neda raditi, nego da mi se neda davati ništa besplatno.

01

140

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Da se malo i ja pohvalim...

Današnji dan:
http://img5.imageshack.us/img5/7826/petak1204.png

191

141

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Svaka čast...moralo je krenuti...

00

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

gg wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

143

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Update!

11

144

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Ne bi mi bio problem ni cijeli tjedan ne izaći iz kuće kada bih se na kraju mogao ovakvim nečim pohvaliti... wink wp&gz!

00

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

gratz Roba!

@Parangal ma to misliš da bi se mogao tak lako natjerat smile

00

146

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

svaka čast, neka ih bude takvih što više  big_smile

00

147

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

Update

01

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

daj snimi jedan session da vidimo kako grindas. netreba ni zvuk ako ti se neda.

20

149

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

whitewalk3r napisao:

daj snimi jedan session da vidimo kako grindas. netreba ni zvuk ako ti se neda.

+1

00

150

Re: fakker11 - Nikad ne vjeruj bleferima

jel može još koja nagradna igra koja će se pretvoriti u 5 strana rasprave o gramatici i preciznim pravilima? ono prvo je bilo baš zabavno

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
33