Tema: Pozdrav svima od shini385

Igram poker iz zabave i nisam još nikada uplatio svoje novce na račun nego koristim free bankroll za igru. Čak sam i uspio podizat novac tu i tamo smile no nisam neki extra igrač.
Volim poker, pogotovo u živo s ekipom no lako me je tada čitati jer me adrenalin lupi kad god imam nešto hehe...
Meni najbolja poker soba se ugasila, nikad nije ni pravo zaživjela, mislim na High Pulse poker. To mi je bio osobno najbolji software i sakupio sam oko 500€ tamo i čak sam ih i podigao (možda sam jedan od rijetkih). U kratkim crtama to je to.
Pozdrav još jednom svima!

10

Re: Pozdrav svima od shini385

Dobrodosao ps koji ti je nick bio na HPPu ? Danicro1 sam bio tamo mozda smo se sreli.... Sretno za stolovima

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Pozdrav svima od shini385

Ovaj kao tu ili shinigami385. Mislim da te se sjećam, chatali smo kad je bio onaj najveći turnir od, ako se ne varam, 2500€ gdje sam osvojio prvo mjesto. Bila su neka sranja tada, turnir se zablokirao u međuvremenu i sve pa mi nisu dali puni iznos prvog mjesta nego dio... Ma davno je to bilo
Nice to see You again!

00