26

Re: The Big 2,20

Ne može te se niti na fejsu nać

00

Re: The Big 2,20

Poslo sam ti poruku na fejsu,nemogu te dodat probaj ti

01

Re: The Big 2,20

Jos malo pa ces imat vise postova od mene.. smile

00

29

Re: The Big 2,20

Neznam kome si poslal poruku na fejs, al meni nisi

00

Re: The Big 2,20

Imas PM,mogu sad slat

12

Re: The Big 2,20

Rijesili smo ja i Kokac8 sve prek fejsa,kokac8 neka potvrdi  wink

22

32

Re: The Big 2,20

Potvrđujem da mi je Čurić reko da će mi vratit pare ukoliko proda HM il Wizzard

11

33

Re: The Big 2,20

lol

50

34

Re: The Big 2,20

WTF? Ja sam mislio da ste riješili to...
Ne možeš reći da nemaš love kad si se pohvalio da si osvojio $870.

10

35

Re: The Big 2,20

Roba, meni je Čurić reko da se čuo s tobom...

01

Re: The Big 2,20

roba59 napisao:

WTF? Ja sam mislio da ste riješili to...
Ne možeš reći da nemaš love kad si se pohvalio da si osvojio $870.

Tako sam se ja dogovorio snjim a sto se tice ovih 870$ bilo pa otišlo

11

37

Re: The Big 2,20

LOL. Napisao mi je da se dogovorio s tobom preko fejsta, nakon što sam mu ja u temi gdje prodaje HEM i wizzard stavio link na ovu temu i pitao ga dal je riješio s tobom. Pa sam mu ja odgovorio da ak je rijesio da objavi tu i da ti potvrdiš.
Zamolio me da obrisem taj post u onoj temi i ja osam obrisao, pošto sam mislio da ste riješili. Al sad vidim da sam malo uranio...

00

38

Re: The Big 2,20

Ćurić_Zgs napisao:
roba59 napisao:

WTF? Ja sam mislio da ste riješili to...
Ne možeš reći da nemaš love kad si se pohvalio da si osvojio $870.

Tako sam se ja dogovorio snjim a sto se tice ovih 870$ bilo pa otišlo

Obečanje, ludom radovanje... Nisi ništa riješio tak da ja brišem onu temu.

40

Re: The Big 2,20

mislim da imate posla s patološkim kockarom kako može potrošit 870$ u mjesec dana i kad je hakirao kokcu account s 50$ je napravio 200$+ u par sati...

42

Re: The Big 2,20

Patološkim kockarom mozes nazivat sebe , šta god da sam radio s tim novcima to nije tvoja briga uopce.

311

Re: The Big 2,20

http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=5940

Igrom slučaja sam naletio na ovo. Zanimljivo je vidjeti kako jedan scammer i lopina kao Kokac8 sere kad ga nek odere za pare, a kad on nekog sjebe povuče se i nestane kao zadnja pička. Mislim da me se sjećate svi dobro, pogotovo on kojeg sam stakeao 320$ na full tiltu za HUsng igre, te nakon što je spušio roll na večim limitima od kojih smo se dogovorili - mistično nestao (dogovor je čak bio da će vratit lovu te je od onda pobjegao). Sjećam se raznoraznih priča da mu je netko iz obitelji u bolnici kao pa da nemože bit online i sl. ali to su bile sve nizom priče pune govana. Sad nakon 2god kad vidim ovo kakvo si govno od čovjeka, "pokradeš", nestaneš - a potom sereš kad se isto to tebi dogodi, stvarno si jad i bjeda. Bok

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
30

42

Re: The Big 2,20

Prva stvar, ja neznam di si ti vidio da ja po nekome serem. Samo sam odgovaral na pitanja i iznosil činjenice. Drugo, ja tebe nisam scammao niti ti hakirao mail, s tobom sam imal stejking, koji jbg nije dobro završio. Isto tako me i roba stejkao, također nije dobro završilo. Slažem se da i u jednoj i drugo situaciji kad sam popušio vaš roll, mogo sam bolje reagirat. Al isto tako sve kaj sam ti reko i sve kaj se dogodilo u to vrijeme, bilo je istinito

07

Re: The Big 2,20

Ako si igrao veće limite od dogovorenih i ispusio roll, onda ga jesi scammao.

60

44

Re: The Big 2,20

Manchinator napisao:

Ako si igrao veće limite od dogovorenih i ispusio roll, onda ga jesi scammao.

+1

40

Re: The Big 2,20

Kokac8 napisao:

Prva stvar, ja neznam di si ti vidio da ja po nekome serem. Samo sam odgovaral na pitanja i iznosil činjenice. Drugo, ja tebe nisam scammao niti ti hakirao mail, s tobom sam imal stejking, koji jbg nije dobro završio. Isto tako me i roba stejkao, također nije dobro završilo. Slažem se da i u jednoj i drugo situaciji kad sam popušio vaš roll, mogo sam bolje reagirat. Al isto tako sve kaj sam ti reko i sve kaj se dogodilo u to vrijeme, bilo je istinito

Da nisam čuo još od par osoba da si ispo govno prilikom više situacija, čak bi ti povjerovao sad. Al ono kaj ja znam je da se ti nisi pridržavo dogovora vezanog za stake, te nakon prekršaja istog si misteriozno nestao - jednostavno za zaključit, ispo si pička i govno od čovjeka, a trenutno se tebi događa isto pa sereš radi tog, a nebi razmislio kako je bilo drugima dok si ti to napravio njima. Ona stara tema u kojom opisujem cijelo događanje je nažalost nestala/obrisana il nez kaj već je, al nebitno jer mislim da 90% ekipe s foruma zna o čem se radilo i ko je kakav u toj priči. Pouka ovog je to da oću reć da mi idu na kurac takvi ljudi poput tebe koji su nekog zajebali a zatim su plačipičke u pitanju kad im se dogodi isto/slično. I nemoj meni srat da je ono (tvoj nestanak) bio opravdan i istinit, jer sam tad provjerio neke informacije i vidio sam na fb,msn, te od drugih ljudi da si svaki dan bio online. Kažem ti, rađe priznaj i smanjit ćeš se kao ološ od čovjeka, bar malo.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
100