Tema: PM

Zasto ne mogu poslat PM? Jel moram dobit dozvolu ili?

02

Re: PM

moras imat 15 postova sine...

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: PM

hvala ti oče smile

10

Re: PM

Meni prije cca godinu dana nije dalo poslati PM ni kad sam imao 10 postova (staro pravilo).
Isprike radi spama, pokušavam sad skupiti 15 ovako, s obzirom da nema novih hendova gdje mogu demonstrirati svoje maestralno znanje o pokeru  big_smile

12

Re: PM

Meni iskreno nije jasno zasto treba imati najmanje 15 postova za dobivanje dozvole slanja poruka na PM. Eto, jos sam nov na forumu, prikljucio sam se tek nedavno na ovaj forum, a dok sam se ja prikljucio mozemo se svi sloziti da je forum  malo  umro. Prije se i moglo skupiti tih 15 postova jer koliko vidim prije su se puno vise  otvarale nove teme, skoro svakodnevno i vodila se diskusija na njima , dok sada je relativno tesko skupiti tih 15 postova kada se nove teme otvaraju jako rijetko, a kada se i otvore, novi clanovi nemaju neku priliku sudjelovati u takvoj konstruktivnoj raspravi na nekoj temi jer obicno novi forumas je  i novi poker igrac, sto znaci da ima manje znanja i iskustva u pokeru te je samim time  ogranicen na sudjelovanje na nekim temama.

Zato sada moram uputiti  apel Robi i ostalim adminima, da smanje broj postova za dobivanje dozvole pa mi (novi clanovi), necemo morati na ovaj nacin skupljati postove za dobivanje dozvole  hmm

00

Re: PM

proker1 napisao:

novi forumas je  i novi poker igrac, sto znaci da ima manje znanja i iskustva u pokeru te je samim time  ogranicen na sudjelovanje na nekim temama.

Ovo bi trebalo biti totalno suprotno. Pošto imaš najmanje poker znanja, to znači da te puno toga zanima i puno toga neznaš, što znači da imaš i puno pitanja. A puno pitanja znači puno postova.

00

Re: PM

Istina, ali vecina toga sto me zanima je vec  proanalizirano na ovom  ili na nekim drugim forumima, pa si obicno dam malo truda i potrazim starije teme umjesto da bespotrebno otvaram nove sa istim sadrzajem...

40