Tema: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Meni i nekolicini drugih igraca iz Hrvatske Starsi su danas oko 18 sati poceli nekontrolirano gubiti connection, bilo je nemoguce igrati, konstantno na sitting out. Ti problemi traju jos uvijek, u manjoj mjeri, ali ne moze se normalno igrati.

Se i vama to dogadjalo? Ste slali mejlove? Sta su vam odgovorili?

00

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

To se meni dogadalo neki dan,deinstalirao sam ga i od tad mi normalno radi sve

04

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Isto se i meni događa, nisam kontaktirao support - ali sad mozda ocu kad znam da nije problem sa moje strane

00

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

cini se da šteka svima koji su na T-comu  mad

00

5

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Meni također, istiltalo me je totalno i unistilo nekolicinu mtt-ova, nemoguce je normalno igrati. Poslao sam im mail pa su mi dali neki standarni odgovor s nekim linkom na conection problems i rekli su mi da ako tamo ne nadjem razlog da im poslaljem nekakve podatke...mislio sam da je mozda nesto do mene iako su mi ostale stvari na internetu radile normalno

00

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Da, vjerojatno tcom. Meni isto problemi.

00

7

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

najjace mi je bilo odigravati monstere, napraviš normalan raise i nisi siguran hoce li ti conection izdrzati da odigraš sljedeći street ili otići all i pokupiti višestruko manje cipova nego je bila prilika hmm

00

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Takodjer sam na T-comu jucer je pocelo dns se nastavilo bas oko 18h hmm Sto se tice kontaktiranja napravio sam to posto sam dosta BIova spusio dobio nazad 80% i onda su me trazili da im posaljem log files u zipu itd. no nakon toga jos odg dns nisam dobio

Zadnji popravljao BugsBunnyD (20-04-2013 01:16:58)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Kontaktirao sam T-com, oni naravno ne znaju nista o tome  roll

Pokerstars mi je refundirao 50 %, tako da preporucam da ih kontaktirate.

Preostaje samo nadat se da se ovakvi problemi nece ponovit.

00

10

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

backup internet... smile

00

11

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

pogledajte na user.t-com.hr dali imate kakvih prekida u vezi

00

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Ja sam na optimi, al mislim da oni koriste t-comovu infrastrukturu

Yes, but have much do you lose?!?
00

13

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

meni je pojelo pola turnira koje sam jučer igrao... 80% handova me je sit outalo... poslao sam im mail da hoću refund za to i javili su mi da im pošaljem neki kurac sa network connectionom ako opet bude štekalo... i sad ja njima trebam objanist da mi ne šteka sad nego je jučer... idu mi na kurac... hmm

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Pajk napisao:

backup internet... smile

Sto koristis za backup ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

15

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

ja koristim usb internet od 2 razlicita ponudnika, kosta te onak 15-20 ojra mjesecno svaki, sto je bolje nego kad te disconecta i ode 1k equity recimo...

00

Re: Problemi sa Starsima - konstantni disconnection

Ja sam nažalost isto osuđen na lopovski T-com, al šta ćeš.
Koliko sam čuo, ni drugi providferi nemaju baš prestabilan net, moje iskustvo kad igram od cure je da je Iskon još veće smeće, jedino kaj je jeftiniji.

00