Tema: Tražim stake za zoom/rush min NL10

Pozdrav svima,
evo došao je trenutak kad i ja moram potražiti stake ali ne zbog busta. Naime prošli staker (jelinho) je tražio prekid stakea jer mu je potrebna lova za neke druge stvari o kojima on može potvrditi ako bude želio.
Igrao sam na talijanima nl 20, završio BE kad se uzmu i oduzmu bonusi, nažalost nemam nikakvog traga o tome jer ne podržavaju hem.

Prije toga sam igrao na goalwinu, više puta od nl10 do nl50 na dva računala, s jednog imam podatke i radio sam temu ovdje kada se nisam mogao maknuti s nule.
http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=8849

Razlog zašto želim igrati rush/zoom je jer studiram,sviram i demos sam na faxu i ne mogu uzeti komad dana za poker, već igram kad imam rupe od sat - dva.
Odigrao sam nekih 18 000 handova zooma do sada, krenuo sa 13$, evo grafa ispod
http://i34.tinypic.com/2zdt81u.jpg

Voljan sam uložiti 30ak $ ili koliko košta jedan HM2 key.
Mogu igrati 2h svaki dan minimalno, vikendom bi to bilo dosta više, 4 stola zooma( ne brinem oko autopilota, bar ne na nl10, po potrebi mogu smanjiti), s tim da dane kad imam kolokvij/svirku ne igram.
Što se učenja i rada na igri tiče, tu mogu potvrditi da uspjevam pratiti sve novo što izađe za microse iako je toga sve manje, sa knjigama sam stao na  easy game 3rd edition,a analizu playeva sam zadnji put radio dok sam igrao na sajtu sa podrškom za HM, to je bilo prije ljeta ali bi to nastavio
Očekujem neki minimalan winrate u početku dok se priviknem, za neki vrh ne mogu garantirat, ali u vrijeme kad sam crushao nl10,20,30 sam svaki mjesec prelazio na novi limit.

Tražim minimalno 20BI za stake iako bi sa 30 bio puno sretniji. Lovu bi dijelili 50-50, bonus i RB/stellar(PS ili FT) ostaju meni.

Eto znam da ne nudim puno, ali možda nekome 200-300$ ne igra neku ulogu, a meni će kao zaljubljeniku dati priliku da nastavim.
Svoj roll nemam više ne jer sam bustao, već sam si ljetos konačno priuštio more nakon 2000., platio rl račune i plaćam ih i dalje iz mjeseca u mjesec igrajuć microse.

Jelinho je rekao da mu se obratite ako treba vouchat za mene, na forumu sam dosta dugo i nisam nikada imao problema niti sa jednim članom.

Sve ponude, komentari i pitanja mogu tu, na pm, skype : masakrist1

Unaprijed hvala.

20

Re: Tražim stake za zoom/rush min NL10

Našao, može lock.

20