Tema: Jeste li i vi agresivni?

http://www.jutarnji.hr/philipp-ferdinan … g/1105553/

Da li i vi nakon grindanja i par piva postajete agresivni,pa udarate zene,razbijate aute...itd,itd?

Ajme debila,LOL!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

2

Re: Jeste li i vi agresivni?

najgori tekst ikad.

"Psiholozi s kojima smo razgovarali ističu kako je upravo 'silna količina suspregnutih emocija koje se skrivaju tijekom kartaške igre razlog njegova ponašanja u trenucima kad popije veće količine alkohonog pića'."

s kojim su to psiholozima oni razgovarali da mi je znat..

20

3

Re: Jeste li i vi agresivni?

Naslov u Slobodnoj je toliko smiješan da nisam htio niti čitati tekst...
no opet sam natra da pročitam, ali nažalost to je potvrdilo moje sumnje XD

debilniji novinarski tekst još nisam pročita

10

Re: Jeste li i vi agresivni?

Poker je definitivno igra koja izaziva promjene raspolozenja, ne bih bas rekao da moze izazvati takve promjene, ali znam kada imam uzasan session da sam ljut, rekao bi cak i verbalno agresivan, a kad me ide sam na vrhu i ego mi je u svemiru.

Zanimljivo je to, a vjerujem da nije samo tako u pokeru vec u svemu u cemu tezis i zelis biti dobar, skola,poker ili nogomet, pro gaming, ako imas veliku zelju a failas stvore se frustracije.

Pare nisu problem,  para nema a nemamo ni problema.Pare nisu problem, nemam pare ali imam ja drugare.Šta će nama pare, pare samo sreću kvare.
50

Re: Jeste li i vi agresivni?

nevjerovatno kako me stiltaju takvi clanci i raznorazni psiholozi. nek naprave istrazivanje o tome kako sam agresivan nakon sto provedem par minuta na indexu, jutarnjem i slicnim sranjskim kontroliranim medijima. kad vec navode citata pishologa nek onda napisu tocno tko je to rekao i sve 5 a ne ovako.

naravno da izaziva, malo koja igra ne izaziva reakciju ali to sad ovisi o osobi kakvog je mentalnog stanja i je li svjesna u sta se upusta, sta zeli postic igrajuci nesto i slicno...

nadam se da je decko u redu i da sve proc ok

40