Tema: sng BAP

ovo je BAP za sng $1.5 9 man na PokerStarsu

Trenutno studiram, ali evo kako predavanja traju jos 10ak dana, i nakon toga cu imat dosta vremena za igranje.
Razlog zbog kojeg trazim stake je taj, jer trenutno ne mogu odvojiti neke vece novce da bih igrao sa vlastitim rollom, nego to bude po 50 ili 100kn i pokusam izgradit roll ali to lose zavrsi jer ne igram unutar BRM.

Sto se tice pouzdanosti, imao sam dosta transakcija na forumu i dosta sam puta bio stejkan i nikad nije bilo nikakvih problema.
Uglavnom...

$1.5 sng 9man
..........................
site - PokerStars
bankroll - $60
PokerStars nick - CRObill44
deal - 75-25% u korist stejkera  + vpp ostaju meni
prodajem u 10 dijelova po $6
..........................................................................
-stake bi trajao 3k turnira ili naravno ako stejkeri odluce prekinuti stake
-igrao bih za pocetak 6-8 stolova
-sto se tice prgrama , koristim HM tako da bi stejkrei kada god pozele imali uvid u HH i grafove
-takodjer stejkeri bi dobili i moj skype tako da bi mogli komunicirati uvijek kada sam za kompom
- prt scr chasiera kada god pozele
-takodjer , ukoliko je to potrebno, svi stejkeri mogu dobiti moje podatke na PM
-ako sve bude islo po planu, naravno ukljucnea su i napredovanja po levelima u dogovoru s stejkerima

Ja sam zainteresiran za stakeing + coaching ako je netko voljan. Ako ima netko zainteresiran za takvo sto, onda bi se o uvjetima dogovorili na pm

To bi uglavnom bilo to.. I da, mogu poceti igrati odmah, jer sam ovaj cjeli tjedan doma, ali ne bih mogao igrati iduci tjedan od pon-pet jer necu iamti komp, vec samo laptom, a na njemu nemam HM, a bez njega ne bih igrao..

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (29-05-2013 22:55:09)

03

Re: sng BAP

BUMP
greska u dealu ( 75-25% u korist stejkera +vpp ostaju meni ) - sada je to ispravljeno i gore

02