Tema: moneybookers-IBAN

Pozdrav ekipa.
Zanima me jel neko radio isplatu sa MB-a na deviznu poslije uvođenja IBAN-a i jel o tome morao obavijestiti support ili sve ide po starom.

00

Re: moneybookers-IBAN

Kod mene je sve funkc normalno do  8.6 kada mi je acc zblokiran zbog verificiranja adrese jer mi je istekla visa pa se sve moralo napravit iznova iz neznam kojeg razloga, nakon toga nema odg vec eto do dns a dokumenti su poslani hmm.... Probao sam unutar acc komunicirat s njima no nista mi ne odg takodjer niti na mail mi nisu odg tako da ako netko ima neki kontakt preko kojeg bih mogao lakse doc do njih bio bih zahvalan.....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: moneybookers-IBAN

piše ti tamo da svaki put kad im posaljes mail, tvoji mailovi idu na kraj liste. Tak da ak ćeš im i dalje slati mailove, nećeš nikad dobiti odgovor.

10

Re: moneybookers-IBAN

roba59 napisao:

piše ti tamo da svaki put kad im posaljes mail, tvoji mailovi idu na kraj liste. Tak da ak ćeš im i dalje slati mailove, nećeš nikad dobiti odgovor.

Znam to, krivo sam se izrazio kad sam rekao da sam poslao putem tog centra i emaila (mislio sam na mail za dokumente odnosno verification@moneybookers.com) i to je poslano 06.06 da bih nakon toga podnio im takodjer dokumente putem tog centra 10.06 i to je bilo to dns je 13.06 evo nema jos odg ugl zanima me dali oni odgovaraju unutar tog acc na email ili ti odg putem tvog maila :S ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00