Tema: Poker e-books

Evo ovdje bi možda bilo dobro stavljati e-bookove,sve koji imate ili znate za njih...

doyle brunson super system 2, postoji i  prvi dio,samo u enginu obrišite dvicu

http://www.pdf-search-engine.com/doyle- … 2-pdf.html

Barry Greenstein - Ace On The River

http://www.pdf-search-engine.com/ace-on … --pdf.html

Ne znam kako ubaciti knjige u pdf pa eto linkovi, search egine stvarno brzo i precizno izbaci knjigu

Ukoliko ima ista tema za e-bookse, prebacite ovo...

PS. U knjizi Ace on the river spominje se metoda martingale kod igre,da li je tko to isprobao,koliki je otprilike odnos u prosjeku zarada,potrebni bankroll?

Za one koji možda ne znaju Martinagalle je metoda igre,prije često upotrebljavana na ruletu,znači igrate 50 kn na crveno,ako ne ide,idete ponovno,100 kn crveno i tako sve dok vas ne pogodi i zarada je u biti početni ulog. Kod pokera bi se trebalo vjerovatno mijenjati za stolove,s time da svaki slijedeći  stol SB mora biti kao BB na prethodnom.Ali ne drži mi to baš vodu ........

Zadnji popravljao nickname2377 (11-10-2009 23:05:35)

00

Re: Poker e-books

Martinagalle inače ne drži nigdje vodu već donosi bankrot

00

3

Re: Poker e-books

mah lako za e-knjige ako ne skidate torentima najbolje je potraziti sam ... da ne postam 1000 postova sa knjigama kao na proslom forumu

evo stranica koja vam trazi zadan pojam

http://www.shareminer.com/


dakle upise se sto se trazi i ona trazi zadanu rijec i rapdshare odjednom i nađe vam ...

kao test probajte upisati poker books

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Poker e-books

Pleuro napisao:

Martinagalle inače ne drži nigdje vodu već donosi bankrot

Da ruleti nisu limitirani,Martingale metoda bi ga obio,s time da za 100 kn dobiti morate biti spremni ući 20 000 kn ako treba..

00

Re: Poker e-books

nickname2377 napisao:

metoda bi ga obio,s time da za 100 kn dobiti morate biti spremni ući 20 000 kn ako treba..

Martingale je najgori sistem ikad. Probaj samo na nakom rulet simulatoru pa ćeš vidjet.

00

Re: Poker e-books

uložiš 50 kn,100,200,400,800 -uložio si 1550,a dobitak ti je čistih 50 kn,znači početni ulg,ali treba biti spreman dobro ući,jermože i 20 puta ne pasti pa je problem to jer automat klubovi limitiraju boju na 900/1800 kn+ ako bi igrali i brojeve u toj boji je duplo i zato se ne može dobiti,zato kažem,na ruletu bi se moglo dobiti,ali su problem limiti,a u pokeru mi nikako ne drži vodu...malo sam skrenuo s  teme, ipak je poker forum..;)

00

Re: Poker e-books

Razmisli, riskiraš 1550 kuna da bi dobio 50, a to je samo 5 promašaja. Sistem koji ti može priuštit infarkt.

00

Re: Poker e-books

Matematički, sistem je nepobjediv, ali uz uvjet da imaš neograničeni izvor love što naravno nitko nema.

00

9

Re: Poker e-books

roba59 napisao:

Matematički, sistem je nepobjediv, ali uz uvjet da imaš neograničeni izvor love što naravno nitko nema.

Neograničen izvor love I neograničeni table limiti.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Poker e-books

gmiko napisao:
roba59 napisao:

Matematički, sistem je nepobjediv, ali uz uvjet da imaš neograničeni izvor love što naravno nitko nema.

Neograničen izvor love I neograničeni table limiti.

Ja sam jednom probao i nije dobro završilo... prijatelj mi je koristio taj sistem u kladionici ali je premala zarada a previse se izzivciras. Igrao je 1 cjelu ligu i na svaku utakmicu X i uvjek poduplavao ulog ako ne dobije. Svaki par na svoj listić... ugl. previše zajebancije smile

Poker is a day to learn and a lifetime to master.
00

Re: Poker e-books

Ja sam tako prije par godina napravio na kladionici oko 40k kn plusa, al sam za tu lovu onda kupio stol za biljar i jos neke stvari, pa vise nisam imao banku za igrati.
Krenio sam s 12000kn i igrao sam hokej X, rusku ligu.

00

Re: Poker e-books

sistem na ruletu provjeren i radi definitivno...cak online casina i live casina snizuju limit na polja tako da te onemoguce da pratis odnosno poduplavas vise od 8-10 puta, ali sistem radi 100%

im all in
00

13

Re: Poker e-books

pa naravno da radi. al moras imat pun k para za zaradit sicu

00

14

Re: Poker e-books

Kako mozes rec da radi, ako sam kazes da moras pogodit u prvih 10 puta... Samo je pitanje vremena kad ce te zaredta 11 crnih, i gubis cijelu banku...

Na kladionici je vjerojatno lakse, ali treba imat jeben bankroll za malu dobit...

00

Re: Poker e-books

roba59 napisao:

Matematički, sistem je nepobjediv, ali uz uvjet da imaš neograničeni izvor love što naravno nitko nema.

Bio je nepobjediv na obicnom ruletu. American roullete je nepobjediv Martingaleom posto ima dodanu 0 i to mjenja stanje stvari jer ti dobitak nikad nije 50:50.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00