Tema: nl25 fold J high flush?

http://weaktight.com/5939942

lik je regish 23/17/8 na 150 ruku
dal je ovo fold na riveru?ili jos bolje dali je bolje foldat turn ako mislimo foldat river(iako mi je ovo weak).
na riveru nemislim da tu shipa sve jace flusheve( a slabijih mislim da nema u pf calling rangeu)...thoughts...

00

2

Re: nl25 fold J high flush?

Malo bi jace cbetao ovakav flop, i turn bi se vjerojatno zgurao i ako mi je oke call sa namjerom da callamo non spade river ali draze mi se zastackat na turnu bez reada. Ugl mislim da bi jako rijetko foldao ovaj hand na ovom boardu opcenito.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: nl25 fold J high flush?

bas se i nevidi sizing pa napisat cu ovako:
flop - 1,34$ u 1,75$
turn - 3,41$ u 4,43$

s kojim rangeom tu reg c/r turn? i s cim calla nas shove?

00

Re: nl25 fold J high flush?

po meni je ok kako si odigrao, nećeš biti dobar tu dovoljan broj puta da ti se call isplati.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (09-07-2013 13:04:38)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: nl25 fold J high flush?

Rear_Admiral napisao:

po meni je ok kako si odigrao, nećeš biti dobar tu dovoljan broj puta da ti se call isplati.

+1
bez flusha bi njegov play bio samoubojstvo, a s obzirom da je reg, vjerujem da zna to. A večina flusheva nas beata.

00

Re: nl25 fold J high flush?

a zasto onda callamo turn? cekamo 2 outa,neki gay bet,il da lik odustane?
dal bi foldali neki river 1/2 pot bet?

00

Re: nl25 fold J high flush?

Zato jer mu je turn raise range širi i sadrži neke drawove i random handove, dok river oko 95% handova jacih od nasih.
Ovisi kako ga percipiramo, ako mislim da je villain dobar i da misli da sam ja dobar, foldao bih river. Ako mislim da je loš onda bih jako dobro razmislio prije donošenja odluke i ne znam što bih kliknuo, ali mislim da je fold nešto bolji.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
20

8

Re: nl25 fold J high flush?

Rear_Admiral napisao:

Zato jer mu je turn raise range širi i sadrži neke drawove i random handove, dok river oko 95% handova jacih od nasih.

Td je blank

kolko uopce regish frajeri nakon turn cr, odustaju na riveru

mislim da je fold na riveru grozan

00

Re: nl25 fold J high flush?

trc napisao:
Rear_Admiral napisao:

Zato jer mu je turn raise range širi i sadrži neke drawove i random handove, dok river oko 95% handova jacih od nasih.

Td je blank

kolko uopce regish frajeri nakon turn cr, odustaju na riveru

mislim da je fold na riveru grozan

+1 T mu znaci jedino za set ako c/r overpar. Ne znam koji flush onda callate? Samo A high? K high?

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: nl25 fold J high flush?

Pokušao sam nešto smisliti da vam objasnim zbog čega mislim da sam u pravu, ali najbolje bi bilo da probajte pogledati u hem-u te i slične handove ili sljedeći puta kad ćete tolko deep biti i kad callajte pogledajte što će villain imati. Ili se zapitajte da li bi vi išli CR-zat nešto na tom bordu što je slabije od nut flusha i gurali river all in. Jedino ako vam se nekaj desi i velite "bleee, idem ovo blefat".

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00