Tema: nl50 JJ turn play

http://weaktight.com/5952411

zanima me dal je tu greska check backat turn JJ na ovom boardu?
preflop sizing open do 1,5$ 3bet do 6,5$
flop 13$ u 19,5$

00

Re: nl50 JJ turn play

Generalno da, ne vidim ni jedan razlog da ovo ideš radit. Ne kužim kaj dobijaš s tim, bojiš se?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: nl50 JJ turn play

Definitivno najgori line si uzeo.

Ako već čekiraš, onda nebi foldao river jer će ti svašta zgurati. Koju četvorku on tu može imati?

10

Re: nl50 JJ turn play

ako si chekira turn za inducat river shove onda mozda i razumin,ali river callas uvik...2 wierd line as roba says..

next year at this time i will be milionar....a vrime je..

Re: nl50 JJ turn play

Da,ma checkiral sam jer sam mislil da necu dobit call od slabijeg,odnosno 77-TT..
Od cega ocekujete value?od nekih ludih SCa,flotanih AKs,KQs?i zbog cega jos betamo?da nam je lakse odigrat river?koji bi vam bio sizing na turnu?:) ty

00

Re: nl50 JJ turn play

Mislim da je je najbitnije jel se radi o nekakvom regu ili fishu jer bez toga neznamo villanov range.

Meni se check uopće ne čini loš jedino što je onda guessing game na riveru. On na flopu vj uvijek ima made hand (ako se radi o regu to su setovi i 88-TT) osim možda rijeeetko AQ. Ja isto neznam zašto su svi nužno za bet. Protektat hand nemoramo jer baš i nema floatove sa overima, a value dobivamo jedino od 88-TT što je upitno jel calla na turn bet.

00

Re: nl50 JJ turn play

AlphaScorpii napisao:

Mislim da je je najbitnije jel se radi o nekakvom regu ili fishu jer bez toga neznamo villanov range.

ingame mislim da je imao nesto tipa 18/14 statse,ali kasnije kad sam gledal u replayeru mi je pisalo da nemam niti jedan hend na njemu sto mi je cudno,sad neznam dal sam ja zabrijal,il se nekaj sjebalo..uglavnom recimo da je unknown..

AlphaScorpii napisao:

On na flopu vj uvijek ima made hand (ako se radi o regu to su setovi i 88-TT) osim možda rijeeetko AQ. Ja isto neznam zašto su svi nužno za bet. Protektat hand nemoramo jer baš i nema floatove sa overima, a value dobivamo jedino od 88-TT što je upitno jel calla na turn bet.

ovako nesto sam i ja razmisljal...

roba59 napisao:

Ako već čekiraš, onda nebi foldao river jer će ti svašta zgurati. Koju četvorku on tu može imati?

nisam ga stavio na 4x(osim mozda 44) nego na set odnosno full koji hoce value od 4x ili flusha

00

Re: nl50 JJ turn play

sad sam ponovno pogledal u replayer i sad opet imam statse(jebo HEM2)

17/13 3bet-2 F3-50 AF-1,5 na 125 ruku

00

Re: nl50 JJ turn play

Bez info-a nebi nikad foldao (a do sad ga nismo ni imali), ali s ovim statsima mislim da si najbolje odigrao.
Frajer je nit i još k tome pasivan. Tak da na riveru teško da gura slabije od seta.

AlphaScorpii napisao:

Mislim da je je najbitnije jel se radi o nekakvom regu ili fishu jer bez toga neznamo villanov range.

Meni se check uopće ne čini loš jedino što je onda guessing game na riveru. On na flopu vj uvijek ima made hand (ako se radi o regu to su setovi i 88-TT) osim možda rijeeetko AQ. Ja isto neznam zašto su svi nužno za bet. Protektat hand nemoramo jer baš i nema floatove sa overima, a value dobivamo jedino od 88-TT što je upitno jel calla na turn bet.

Krivo si shvatio. Mislim da nitko nije rekao da je check loš. Ali nakon toga bi trebao biti river call (osim protiv ovakvog lika, a onda nismo to znali).

Protiv unknowna bi shipao turn jer ću često dobiti call od 88-TT, a i ak ima float tipa AQ, AK, nama je super ak folda. Isto bi protiv lošeg rega.
Protiv dobrog rega mi se čini da je check turn, call ship bolji jer će vjerojatno pretvoriti neke handove u blef, a turn će najčešće foldati 88-TT.

10