Tema: privatne poruke

Bilo bi dobro kad bi se nove privatne poruke pojavljivale u novom prozoru...ili da bljesti velikim crvenim slovima (1) NOVA PORUKA ili tako nesto


jer ovo se jedva primjeti

00

Re: privatne poruke

bump na ovo...

posebno je problem kada obavljate transkaciju, trebate hitno pare a ovaj ni ne vidi da ste mu poslali poruku

dajte rijesite to nekak

00

3

Re: privatne poruke

Kad dobijes PM dode ti obavijest na mail. Sredis si mail notifier i nek ti skace po desktopu da si dobio mail. GG big_smile

00

Re: privatne poruke

ne kazem zbog sebe, nego ostalh koji si to nece napravit

00

Re: privatne poruke

Ovaj forum nema takvu opciju. Zato smo i složili da ti dodje poruka na mail.

00

Re: privatne poruke

Ja ne kuzim di je problem s ovim? Svaki put vidim poruku u roku od 10-ak minuta. Kad se logiram, prvo di pogledam je nove poruke i kad odlazim s foruma, pogledam. Nije bas da se moze promasiti. Jedino u slucaju da neki thread dugo citam jer ima puno stranica kao ono gmiko o ebetu ili onaj pukiev

00

Re: privatne poruke

Pozdrav,
Pisem vam u nadi da ovo moje pismo nece zavrsiti.....hehehe,salim se  od muke..                                                                                   Nisam znao gde vise da pisem,a da dobijem neki odgovor.Na mail ne vredi,5 dana cekam,u privatnim porukama nista...
Igrao sam nesto malo na RR pokeru i jako se razocarao jer on vise ne radi nego sto radi.Zatrazio sam nesto para sa njega na moneybookers kako bih nastavio da igram preko vas na mambo pokeru.Od tada je proslo 5 dana,niti mi novac stize,niti mi se stanje na RR pokeru umanjilo.U medjuvremenu legle su mi neke druge pare na moneybookers i uplatio sam na mambo ali ne igram jer ne znam da li imam rake back,bonus kod pokerprohr sam uneo pri registraciji na mambo,a pri depozitu sam uneo njihov standardni kod.
Zna li neko da mi kaze da li sam dobro uradio?
Molim za bilo kakav odgovor,dajte da saradjujemo kako treba ili da se ljudski razidjemo,vreme je novac,a ja sam vec dosta vremena izgubio.
Sto se tice poker pro-a,svaka cast,moja jedina zamerka je jako los kontakt...Pozdrav

00

Re: privatne poruke

Stanka je nastala zbog ovog: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=5796

Jesi ispunio 3. korak kod registracije? Ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/34-poker-mambo.html

00

Re: privatne poruke

Ups,nisam video da je na odmoru,a 3. korak je uradjen tek veceras...Ko cita,ne skita...pardon  sad

00

10

Re: privatne poruke

"Pogrešna molba. Veza, kojoj ste slijedili je pogrešna, odnosno zastarjela."

Koji drek, ovo javlja ako probas poslat privatnu poruku.  Moze neki prijevod ovog na engleski?

00

Re: privatne poruke

mestar napisao:

"Pogrešna molba. Veza, kojoj ste slijedili je pogrešna, odnosno zastarjela."

Koji drek, ovo javlja ako probas poslat privatnu poruku.  Moze neki prijevod ovog na engleski?

nemas dovoljno postova za slanje privatnih poruka

00