Tema: cashout pomoć

Pozdrav svima, nisam dugo ovdje ništa napisao.
Ovako, dakle imam pitanje. Svaki savjet i pomoć je dobrodošla.
Znači odlučujem se cashoutat jedan dio rolla po prvi put jer mi trebaju novci trenutno, a i pomoglo je što sam na 109$ (800mil.celebration)  ostvario najbolji rezultat do sad. E sad znam da gubim 1. deposit bonus,al jebe mi se za to(ionak nemam para da uplatim išta  yikes )
Moje pitanje je koji je najbolji način isplate. Imam u Splitskoj banci Visu Electron u eurima. Da li mogu sad isplatit recimo 400$ na tu karticu ako je ona u eurima a na starsima imam dolare. Dal postoji neki bolji način. Što predlažete. Na starsu piše da oni preporučaju NETELLER.
Hvala tko odgovori!

00

2

Re: cashout pomoć

imas par provjerenih clanova na forumu i posalji njima novce a oni tebi
uplate na racun i rijesio si se muke uz malu proviziju

10

Re: cashout pomoć

Ja isto imam u Splitskoj sve -  žiro, tekući i devizni (euri i dolari). Isplaćivao sam preko Skrilla(bivši Moneybookers) na devizni (i jedno i drugo u dolarima) i uredno je stizalo u roku 4-5 dana.

Moja preporuka ti je da otvoriš devizni u dolarima još i da otvoriš Moneybookers (isto u dolarima; može valjda i Neteller, njega nisam do sada koristio) i onda isplaćuješ Stars --> Skrill --> Splitska banka (USD devizni). Bitno je da ti je sve u istoj valuti jer inače plaćaš i konverziju iz valute u valutu.

00

Re: cashout pomoć

madafaka napisao:

Pozdrav svima, nisam dugo ovdje ništa napisao.
Ovako, dakle imam pitanje. Svaki savjet i pomoć je dobrodošla.
Znači odlučujem se cashoutat jedan dio rolla po prvi put jer mi trebaju novci trenutno, a i pomoglo je što sam na 109$ (800mil.celebration)  ostvario najbolji rezultat do sad. E sad znam da gubim 1. deposit bonus,al jebe mi se za to(ionak nemam para da uplatim išta  yikes )
Moje pitanje je koji je najbolji način isplate. Imam u Splitskoj banci Visu Electron u eurima. Da li mogu sad isplatit recimo 400$ na tu karticu ako je ona u eurima a na starsima imam dolare. Dal postoji neki bolji način. Što predlažete. Na starsu piše da oni preporučaju NETELLER.
Hvala tko odgovori!

Ukoliko imas VISA Electron u EUR napravi sljedece : Na starsima napravi multi currency acc (main si stavi u EUR , PS ne naplacuje proviziju u mjenjanju iz valute u valutu) i napravi withdraw u EUR. Ukoliko to ne napravis tako isto ces dobiti na karticu protuvrijednost USD - EUR samo sto ce ti isplata ici u USD pa ce ti banka to automatski prebaciti u EUR i tu gubis nesto sitno na konverzaciji tecaja....

00

Re: cashout pomoć

idrga napisao:

imas par provjerenih clanova na forumu i posalji njima novce a oni tebi
uplate na racun i rijesio si se muke uz malu proviziju

Na ovom forumu koga znam od povjerljivih je Roba.Vjerujem da ima i drugih povjerljivih ali isto tako i nepovjerljivih,a to znam jer sam već poklonio 200$ nekom scameru ovdje (više ne znam ni koji je).
Tako da više ne šaljem ovdje ništa, sve i da mi treba za burek.

Jedino ako se javi Roba za kojega znam da je pouzdan jer on hoće pomoći.Ali ne mislim čovjeka zezat s tim sitnim uslugama.
Hvala ostalima na savjetima. Poslušat ću što ste predložili jer sam takve odgovore i tražio,pa hvala!
Vjerujem da ću sad konačno i ja moći cashoutat ko čovjek

00

Re: cashout pomoć

Mozda ti Roba može biti posrednik pri transakciji. Bilo bi ti šteta da izgubis first deposit bonus.

00

Re: cashout pomoć

Manchinator napisao:

Mozda ti Roba može biti posrednik pri transakciji. Bilo bi ti šteta da izgubis first deposit bonus.

Istina. Pa ako ima netko zainteresiran da bi pomogao bio bi mu zahvalan.
Naravno uz malu proviziju i s tim da je Roba posrednik ako se on s time slaže.
Pouzdani članovi, neka se javi tko bi htio.

00

Re: cashout pomoć

madafaka napisao:

Imam u Splitskoj banci Visu Electron u eurima. Da li mogu sad isplatit recimo 400$ na tu karticu ako je ona u eurima a na starsima imam dolare. Dal postoji neki bolji način. Što predlažete. Na starsu piše da oni preporučaju NETELLER.
Hvala tko odgovori!

Koliko ja znam, PS isplacuje za cijelu europu u eurima, jer ja igram sa dolarima, i kad radim cashout u $ PS automatski tu cifru pretvara u E i shipa na racun.

00