Tema: QQ river call???

Tip je aggro 23/22 , 3Bet 10,9 sample 14K
3Bet  SB 7,3 i F4Bet 80, zato nisam 4Bet.
Cbet u 3betanom potu mu je 76/64/56.

Dal sam trebal reizat flop ili turn možda?

http://weaktight.com/6197848

00

Re: QQ river call???

da definitivno... po meni bolje cak raise turn nego flop...

00

Re: QQ river call???

Ja bi 4bet PRE definitivno. Makar nema preextra veliki 3bet sa SB i dost folda na 4bet, moraš računat s tim da si ti BTN, a ovi statsi su vs svih pozicija (ili je baš SB vs BTN?).
Ukoliko nisam flop raise (a vj nebi), turn bi definitivno s obzirom da su dole 2 FD-a.

Koje handove bi 4betao PRE?

Zadnji popravljao AlphaScorpii (24-10-2013 13:39:10)

00

Re: QQ river call???

3Bet vs BU mu je 11.
4Bet PRE bi AA,KK i  blefove Axs, mislim imam protiv njega vise blefova u 4Bet raingu.
Iskreno ja sam uzel prije folpa line da callam sve do kraja ako nema A.

Zadnji popravljao L4stM1nut3 (24-10-2013 19:25:35)

00

Re: QQ river call???

Prije bi AA i KK slowplayal, nego QQ.
AA je najbolji hand za slowplay jer imaš blokere za njegove dobre handove koji budu zgurali na 4bet, a s druge strane teško ga je natkupiti postflop i lako se odigrava.

S QQ na ovom boardu bi flop rejzal, a da sam recimo slowplayal AA ili KK, onda bi radije callal pa turn rejzal. U svakom slučaju rejz je na turnu svakak.

As played, river je možda čak i call. Treba ti oko 25%, a on na ovom riveru shipa sve blefove. Trebalo bi staviti u stove koje handove može imati pa vidjeti.

10

Re: QQ river call???

L4stM1nut3 napisao:

3Bet vs BU mu je 11.
4Bet PRE bi AA,KK i  blefove Axs, mislim imam protiv njega vise blefova u 4Bet raingu.

Zato sam te i pitao.. da sam uvidiš kako ti je value range u ovom spotu 1%, a bluff range sigurno 3x veći... Ok NL10 je i balansiranje nije tolko bitno, al svejedno QQ bi rađe 4bet pre, a slowplay AA kak je i roba rekao, makar ja ne volim baš slowplayat u LP jer se ekipa lakše stacka, više je dinamike pa volim imat veći value range.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (25-10-2013 12:34:43)

00

Re: QQ river call???

Hvala svima na odgovorima. Još me zanima dal se stekam protiv njega nakon 4Beta? Imam samo 28.5% ak gura  QQ+,AKs (folda 80% na 4Bet neznam dal gura nekaj šire).

00

Re: QQ river call???

L4stM1nut3 napisao:

Hvala svima na odgovorima. Još me zanima dal se stekam protiv njega nakon 4Beta? Imam samo 28.5% ak gura  QQ+,AKs (folda 80% na 4Bet neznam dal gura nekaj šire).

Naravno. Misliš da će TT/JJ foldat na 4bet? Osim toga valjda ima i pokoji bluff-shove?
Na CO bi razmatrao call PF, al BTN je ovo meni must stackoff vs normalnog taga ko ovaj.

00