Tema: FREE Bonus na Pokerstarsu

U vezi bonusa FREE20,znaci radi se o prvoj obavljenoj uplati na račun.Imam prijatelja koji ne igra poker,ali mi je voljan učiniti uslugu i uplatiti 20$ dolara na svoj račun i dobio bi bonus kojeg bi meni prebacio.
Zanima me jel itko to uradio,ako nije je li se to protivi nekim pravilima ili tako nešto? Ako se protivi,koje su posljedice?

00

Re: FREE Bonus na Pokerstarsu

Ne igram starse al da ti kazem nesto iz iskustva. Svaki bonus moras ocistit i neces ga moci poslat drugu. Ustvari poslat ces mu svojih 20 dolara a tih 20 ces morat ocistit smile  heart  heart

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
11

Re: FREE Bonus na Pokerstarsu

HareBosanac napisao:

Ne igram starse al da ti kazem nesto iz iskustva. Svaki bonus moras ocistit i neces ga moci poslat drugu. Ustvari poslat ces mu svojih 20 dolara a tih 20 ces morat ocistit smile  heart  heart

Kao prvo,prijatelj bi meni poslao a ne ja njemu.Ali ja sam mislio da on nakon uplate mojih 20 dolara na svoj račun,odigra nekoliko ruku s mojim novcima tako da uspije dobiti bonus.Jer znam da pokerstars nece slati dodatnih 20 dolara ako nisi odigrao nijednu ruku.

00

Re: FREE Bonus na Pokerstarsu

PokerStars zadržava pravo da zadrži besplatna novčana sredstva, ako opravdano smatra da je uplata lažna ili da nije poslana s namjerom igranja poker igara za stvarni novac.

00