Tema: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozdrav svima,

Evo spletom okolnosti za koje nažalost nisam ja kriv ostao sam bez svog BR(dobro djelomično jesam big_smile ) i odlučio započeti ispočetka. Iako sam već krenuo i završio s nano stakes-ima odlučio sam da ovaj izazov podjelim sa svojim sunarodnjacima tongue .  Sutra nastavljam sa NL10 pa ćemo vidjeti koliko će mi trebati do NL20. RB također ide u cashier za kako bi što prije mogao kroz limite. Istina je da nisam sam u ovome i imam trenera koji se i brini da bi što lakše došao do cilja smile .

Ovo je trentačni cashier:

http://img208.imageshack.us/img208/1964/0nti.png

A ovo su rezultati nakon 8 dana i dva preskočena limita(u ovo je uključeno 50$ FDB i 10$ koji HM nije registrirao):

http://img29.imageshack.us/img29/200/a3l7.png

Ako nekog zanima kako se odvijala akcije do ovog trenutka može pogledati ovdje.

80

2

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

pohvala za vrlo kvalitetan projekt...jel bi htio napisati koliko dnevno odigras handova
i koliko stolova igras u prosjeku?

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Graf izgleda dobro i vidim da ima dosta ruku za 8 dana igre. GL!

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozdrav svima,

Dan 9 i 10 su iza mene kao i moji slobodan dan(četvrtak) smile .  Prije nego što pokažem svoje fail od pokušaja odgovorit ću na pitanja:

@idrga + AlphaScorpii
Handovi nisu toliko bitni koliko i vrijeme koje dnevno uloženo na igranje. Znači za igranje ide 6x tjedno po 8h =48 sati. Ne smije biti ni minutu manje, ali smije više tongue . Svoje izostanke(ne obavljanje svojih sati) moram opravdati svome treneru koji se upustio u to samnom. Po pitanju stolova ovisi. Kad se pokušavam probiti na limit onda 2 stola Speed-a i kako BR raste tako ih dodajem iako ne prelazim granicu od 5. Cilj je svaki mjesec igrati između 100k-150k ruku.

Ono što želim pokazati svim našim sunarodnjacima koji ne mogu naći posao jest da relatvno brzo uz disciplinu i predanost mogu naći svoji novi posao. Dokle god sjednu i rade(volumen + rad na svojoj igri) vrlo brzo mogu proći te naše 20HRK satnice.

A evo update:
Ukratko shot je bio ogroman fail. Nisam se držao knjige koje mi je bilo rečeno da se držim i nešto sam svoje ubacio, pa izmišljao toplu vodu. Sve sam to tek shvatio kad sam s trenerom pregledao ruke. Mislim da je isto zato jer sam taj dan igrao skoro 16 sati i rekao bi da sam bio izfrustriran. Previše se emocija i ega skupilo  i to je utjecalo na moji rezultate. Sustav u knjizi je super jednostavan i efikasan za micro limite i sve mi je nacrtano i siguran sam da se držim toga ne mogu napraviti velika sranja, ali ponekad je pogotovo u pokeru koliko god ona dobra držati se knjige.

Kako god da bilo. Fail je fail, pa se sad vraćam na NL5 i nadam se da ću za koji dan opet pokušati/biti uz bolju igru na NL10. Evo malo i sličica:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%209-10/Session_zps6619aa32.png
http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%209-10/Graph_zpsdbf47545.png
http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%209-10/BR_zpsbfde2675.png

Sretno ljudi za vikend!

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 07:23:32)

90

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

svida mi se projekt...
SRETNO!

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

6

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Odličan projekt! Samo naprijed!!! Imaš PM!

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Jel se nedjelja uživa na stolovima ili trijezni od subote? big_smile
Za one koje igraju nedjeljnu pokerašku lutriju neka bude sa srećom i neka zashipaju nešto! wink

Ja sam za vikend gotov. Mislim ostalo mi je još nekoliko sati off table work-a(editirati vide-e, uzeti notove iz video itd.), ali nadam se da ću i ja malo stići još odmoriti večeras. Činjenica je da sam htio ovaj vikend upakirati u jedan post , pa evo da i krenem onda sa rezultatima:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2011-12-13/Session_zpsd094bc7e.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2011-12-13/Graph_zpsdcfd4a27.png

Rezultati su relativno zadovaljujući.  Mislim reći ću iskreno da sam očekivao da ću sutra na NL10 opet pokušati, ali eto poker nije igra od koje možeš nešto očekivati(bar ne bih trebao wink ).  Iznimno sam zadovoljan svoji pristupom na stolovima. Pogotovo u subotu u drugom djelu session-a. Bio sam iznimno discipliniran u smislu da sam se držao knjige(osim kada bi razlika u EV bila tolika da sam morao se prilagoditi situaciji) i redovito foldao na nuttish linije poput X/C, X/mR na turnu ili mR na riveru(usput rečeno ispričavam se na kraticama ako netko ne razumije neka se samo javi pa ću objasniti). Vjerojatno sam foldao ponekad i bolju ruku, ali u ono što ja vjerujem jest da se mi kao pokeraši ne dokazujem na danima kad nam ide već onda kad nas ne ide na način da izgubimo što manje/odigramo što bolje/budemo disciplinirani.
Mislio sam da ću možda i zatiltati jer sam ipak igrao više limite pa dopustiti NL5 regu da me 3B,X/R itd.(jednostavno da mi se suprotstavi) kao lud malo me pogađalo(ipak otvaram na BU 70%, a branim 15% normalno da oni vide lijep Fto3B), ali zahvaljujući  tečaju Tilt Free Today(koji mi je mnogo pomogao) i stavu da vidim to ''držanje knjige'' kao izazov pomogo mi je ostanem discipliniran i uštedim sebi vjerojatno dosta love.
Kako god sada je BR skoro spreman na novi NL10 pokušaj pa se nadam da će ovaj put sve proći glatko:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2011-12-13/BR_zps6dcfd260.png

Pozdrav!

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 07:27:06)

110

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Gledao sam jedan tvoj video sa tvojim trenerom na youtubeu, radilo se o nl2 i trajao je pola sata. Uglavnom video mi se jako svidio zbog komentara tebe i trenera (koji je usput dosta duhovit big_smile ) pa me zanima dali imate u planu snimiti neki novi video ali na nl5 ili nl10 sa malo duljim trajanjem, recimo sat vremena barem. Btw sretno u projektu smile

20

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Chainvkci napisao:

Gledao sam jedan tvoj video sa tvojim trenerom na youtubeu, radilo se o nl2 i trajao je pola sata. Uglavnom video mi se jako svidio zbog komentara tebe i trenera (koji je usput dosta duhovit big_smile ) pa me zanima dali imate u planu snimiti neki novi video ali na nl5 ili nl10 sa malo duljim trajanjem, recimo sat vremena barem. Btw sretno u projektu smile

Pozdrav Chainvkci,

Drago mi je da ti se svidio, a vjerojatno će još biti toga. Bit će tu ne samo NL5 i NL10 vjerojatno kako bude išli više biti će i viši limiti. Što se tiče dužine nažalost ne mogu garantirati i prognozirati, ali mislim da će teško biti sat vremena. Tip već dugo, dugo kreira vide-e i on barem iz svog iskustva tumači da optimalni video za poker bi trebao trajati otprilike nešto manje od pola sata. Nije bio sretan što je ovaj već nešto duži tako da sumnjam da će se tu po pitanju dužine nešto promijeniti.

Usput rečeno, ako želite vidjeti video kako igram/držim se knjige na HR jeziku Like ovaj post pa da znam da ima zainteresiranih za tako što. Uostalom nije cilj ovog projekta da samo postam grafove i slično već ako mogu nekome pomoći kroz svoje tako i onako radne obaveze da nešto i nauči bit će mi drago. Uostalom preći tih šugavih 20HRK/sat i nije tako teško u pokeru uz malo truda , savjeta i snalažljivosti.

Reci te mi šta mislite pa se onda čujemo sutra sa novim update-om(usput NL10 pokušaj je uspio big_smile ).Pozdrav!

220

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok svima,

Evo danas malo odmaram i uživam u svom slobodno danu. Mislim slobodan od igranja, ali ima zato jako jako puno posla koje se treba obaviti koje nisu vezani direktno uz igranje. Kako god malo me ta naša repka zajebala vezano uz sate u ovom tjednu(utorak sam igrao samo 4 sata), ali neka nadoknaditi ću rado te sate za malo pozitivnih događaja big_smile .

Pokušaj je uspio i sad to sve skupa lijepo izgleda i nadam se će biti dovoljno pijanih ljudi za vikend pa da BR uspijemo napumpati do 400$ big_smile . Hmmm...ne znam koliko je pametno bilo šta se nadati/očekivati od pokera, ali neka, imati cilj ne može bit loš wink e. Osjećam se vrlo dobro za stolovima i nadam se da ću do kraja mjeseca pokušati se etablirati na NL20. Ali evo prvo rezultata za prva 3 dana ovog tjedna:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Day%2014/Session_zpsa234888d.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Day%2014/Graph_zps97d00689.png

Pa i cashier sad izgleda relativno zdravo za NL10:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Day%2014/BR_zpsc22c38c6.png

Video i Knjiga
Ovako dobio sam dosta upita od vas u vezi te knjige, a vidim da post ima dosta Like-ova pa mislim da je vrijeme da napravim video gdje ću vam pokazati informacije o knjizi, a zatim pokazati kako knjiga funkcionira u praksi. Ono što želim odmah naglasiti jeste da knjiga nije nikakvo čudo koje će vam osigurati stotine tisuća dolara od pokera već vodič kako odigrati određenu ruku na određenom street-u. Ukratko od knjige dobar programer može napraviti boot koji će beat-ati microse. Ukratko bit će to moji prvi HR video pa se nadam da će dobro ispasti.

Osim toga napravit ću i video na engleskom vezano uz nekakav NL5 report. Jedna od stavki bit će matematička pozadina(šta je potrebno) o ruci koja je dignula prašinu(dobio sam pohvala i kritika) na mojem engleskom blogu, pa da čujem šta vi kažete(za 100BB ne treba razmišljati ali za 345BB):

IPoker Network $5.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2353688
DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: $17.22 - VPIP: 23, PFR: 21, 3B: 7, AF: 2.7, Hands: 188
UTG: $5.51 - VPIP: 21, PFR: 11, 3B: 5, AF: 1.7, Hands: 62
MP: $1.02 - VPIP: 25, PFR: 24, 3B: 16, AF: 16.3, Hands: 1275
CO: $3.17 - VPIP: 25, PFR: 25, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 8
BTN: $3.59 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 13, AF: 4.3, Hands: 141
Hero (SB): $32.26 - VPIP: 27, PFR: 22, 3B: 6, AF: 4.9, Hands: 39669

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with K spade K heart
4 folds, Hero raises to $0.10, BB raises to $0.35, Hero raises to $0.95, BB raises to $17.22, 1 fold

Evo ljudi to je to od mene. Držite se i sretno za vikend! Čujemo se! smile

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 07:31:34)

10

11

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

snap fold je ovo, mislim da će većinom imat AA

al pretpostavimo da ovo radi sa tek tolko blefova da radiš pogrešku s foldanjem KK

ako ti je 4b range npr. 4% i callaš samo AA(11%)

0,111 * (0,82-18) * 17,22 = 1,224
-0,8889 * 0,95 = -0,844
  = 0,38 bb

Dakle villainov 5b range ima -38bb/100 čak i ako radiš pogrešku s KK. Inače svi raiseing
rangevi bi ti trebali bit +ev i to popriličan čini mi se(npr. UTG pfr, flop cb, ch/r, 4b...),
ako je bluff dio range-a -ev to je ok, ali ako je cijeli -ev radiš nešto katastrofalno loše, čak iako
je mali +ev to je jako loše.

02

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

rzei napisao:

Dakle villainov 5b range ima -38bb/100...

Kako znaš koji je villianov range?

Foldam i tapšam villiana po ramenu što mi je spasio 20-100bb.

00

13

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

to sam samo pretpostavio.  u ovom soptu nije ni previše važno kakav je range jer će bilo koji loše stajat vs hero 4b 4% i call samo AA

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

OK ljudi,

Prvo ja se ispričavam što još uvijek nisam napravio video. Kao što sam rekao imao sam zaostatke sa satima vezano uz moje izbijanje sa stolova zbog repke, a u sve to skupa još se upakirala i loša vijest vezana uz zdravlje majke. Kako god sate sam nekako napucao, iako kad sam u petak saznao za staru, nisam bio u stanju razmišljati. Međutim naučiti kolko tolko na pamet neki sustav olakšava čovjeku situaciju u koju sam se našao jer sam razvio relativno kvalitetan autopilot(rekao sam da od knjige možete napravit solidan boot). Jednostavno u 80-90% posto situacija znao sam što mi je činiti i tako odigrao(ne govorim da je uvijek sve bilo  najviša +EV opcija).  Činjenica ''Petak dan za metak'' ponudio je dosta riba koje sam ulovio. Iskreno osjećao sam se kao robot jer mi glava nije bila čista, li u konačnici sa i relativno zadovoljan jer na kraju dana robot-ne robot ono što je bitno jeste zelene brojke koje dolje možete vidjeti:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2015-16/Session_zps1301e51c.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2015-16/Graph_zps331d1363.png

Tako da znači da roll izgleda sada puno ljepše big_smile :

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2015-16/BR_zpsad031cd4.png

U konačnici to znači da ću sutra vjerojatno pokušati NL20. Pokušaj će trajati 5BI, ali nisam odlučio hoću li igrati 1 ili 2 stola jer bi htio dostići 100k ruku ovaj mjesec što znači da mi fali 18k ruku, a imam 48h sati za to. Mislio sam 1 stol dok ne zaradim 2BI i onda dodam još jedan. Vidjeti ću još.

Što se tiče ruke, nisam fan EV kalkulacija bez nekakvog ozbiljnog sample-a, ali svakako zanimljivo vidjeti. Ono što sam ja mislio je puno jednostavnije i bit će uskoro objavljano wink .

To bi bilo to od mene. Želim vas uspješno nedjelju i javim se vrlo skoro. Pozdrav ljudi! smile

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 07:36:41)

120

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Limit Report: NL5

Pozdrav ljudi,

Evo za one koje možda zanimaju grafovi i općenito informacije vezane kako sam zapravo prošao kroz te limite:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/NL5%20Report/Results_zps7ed201f8.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/NL5%20Report/Graph_zps23b56267.png


Mislim da su rezultati solidni s obzirom na činjenicu da se držim knjige. Nisam bio neki jebeni rasturač, ali iskreno nije me ni briga jer je cilj doći što više u što kraćem vremenu. Uostalom kako bi možda sazrio kao pokeraš moram se dovesti u situacije koje mi nisu ugodne jer jedino tako mislim da mogu pravilno napredovati. Tako je bilo kad sam se osjećao da imam problema u HU potovima kad su rasponi ruku širi, pa sam otišao igrati i naučiti HU. Nisam postao jeben HU igrač, ali mi je pomoglo da se osjećam bolje i sigurnije u potovima gdje su range-evi širi. Kako god evo i malog vide-a za one koje zanima(engleski).

Video za vas

Napravio sam prvi dio. Sutra ću drugi tako da vrlo vjerojatno ovaj video vezan uz knjigu možete očekivati sutra/danas big_smile .

Odo ja spavat. Laku noć/Dobro Jutro! tongue

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 07:44:07)

60

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Vrh engleski, vidi se da inače dosta pričaš. Kupi novi mic (pretpostavljam da zato zvoni..).

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Ja jedva cekam video na hrvatskom,nakon dugo vremena krecem igrat isto od NL2.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Dosta sam razmisljao o ovom spotu sa KK i ja imam jednostavnu računicu, svaki put protiv svakog igraca zugrat se sa KK bez ikakvog razmisljanja i kad nakon recimo 200k ruku pogledam u holdem manager vidim da sam u jako dobrom plusu. Svakako naletit ces odredjen borj puta na AA , to je svima jasno, no nemali broj puta sam se iznenadio vidjevsi kod dosta tight igraca da se zguraju sa JJ, QQ i AK. Ovdje je pogotovo specificna situacija bvb, treba racunati da ljudim dopizdi jer im stalno krades blind i onda kad dobiju ili veliki par ili AK po meni ce se u toj bvb situaciji sigurno prije zgurati nego u nekoj drugoj, a posto ste toliko deep mislim da nebi 5 bet shovao AA, nego da bi 5betao toliko da ili mozes callati ili da ga mozes shovati ti, a da on jos ima neki fold equity ako je bio bluffao. Mislim da je to sigurno neko prosjecno razmisljanje igraca na nl5. Nekazem da si tu u tom spotu napravio krivi potez, ali po meni se cini da s cisto matematicke strane KK je ipak dobar call iako si ti to podrobno izracunao u videu i objasnio, ali po meni sigurno ce se cak i nitovi nekad zgurati sa qq i ak...

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozdrav ljudi,

Evo ja u krpe ali pa još i nešto dugujem prije nego odem, a to je ovo. Nisam zadovoljan kako je ispao jer sam ga zapravo napravio relativno brzo jer kako radim svaki dan 10h 6 dana u tjednu malo mi je teže planirati kvalitetnije planirati video tako da je ovaj ispao malo previše ne planiran i po pitanju dužine i po pitanju sadržaja(previše ponavljanja i improvizacije).

Što se tiče kraljeva dajem ti i pravo jer sam osoba koja inače ne misli da trebamo F sam top našeg range-a pogotovo na tim limitima i protiv takvih igrača. OK sizinga se slažem, ali priej tog handa sam 2x puta zaredom zgurao preflop(180 i 210BB) sa KK i oba puta naletio pa mislim da me to malo opralo također. Što je najgore jedan od njih je samo 5B gurnuo.To je isto kao što neki open shove-aju AA,KK. Može i ne mora biti, ali mislim u konačnici da radi knjige i principa koji koristimda sam trebao C.

Iskreno mislim da oko toga svako ima svoje mišljenje jer je teško dokazati(matematički) da je ovo C ili F. Za mene je ono,, ni vrit ni mimo. Nisam ponosan i sretan(jeben F), a nisam ni tužan.

Evo ljudi to je to od mene, za sada sutra sam natrag sa updated-om jer za sada se uspješno šlepam sa 5BI plusa. Vidimo se i laku noć! smile

80

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Nemoj se zamarat s KK. Dobar je fold, a i ako je ipak nekim slučajem loš, greška nije tolka da je vrijedno živciranja kad vidiš AA, a i očekivao si ih..
Nakon foldanja nema kajanja (nakon callanja ima smile).

Svaka čast na trudu. Prošao sam malo po videu i preporučam svim micro NL igračima da pogledaju.

Zadnji popravljao AlphaScorpii (27-11-2013 13:32:20)

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

- Da li je preagresivan BRM za mouve-up , s koliko BI šotaš novi limit . SIgurno ulogu ima to što igraš manje stolova speed pokera al svejedno , čini mi se na knap sa 20BI ić .

Vrlo vrijedan i ambiciozan projekt . Sretno ubuduće - pratim.

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Kako doći do te knjige?

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Frna123 napisao:

Kako doći do te knjige?

http://forumserver.twoplustwo.com/showp … tcount=841

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo da malo update-am situaciju za tjedan. Ali prije toga ću odgovoriti na pitanje:

@ivica5261
Koristim relativno normalan BRM odnosno tzv. školski do NL50. 25BI za novi limit je relativno standardan. Mislim da je BRM iskreno nešto što se odnosi na svaku osobu posebno. Poznam ljude koje nemaju nikakvih problema igrati agresivan BRM i ako treba spustiti se i 2 limita. Tako da u konačnici relativna stvar psihologije i znanja.  Ali da mislim da što idem više gore to će postati vjerojatno konzervativniji.

@Alpha
Hvala na komplimentima. Malo mi je žao što nemam baš vremena sudjelovati u raspravama iako ima zanimljivih ruku što ti i Cpt.Sleepy postate. Ali dat ću si truda da  ja koji put nešto komentiram. wink

@Andre_787
Hvala na pomoći! smile

Evo da malo rezimiramo ova 3 dana. Move up za sada izgleda uspješan a moj napredak u disciplini je opet na kušnji jer su kao što sam i očekivao NL20 malo preflop agresivniji pa zahtjeva još i više discipline. Mislim da je inače discipline u pokeru relativno podcjenjena i stoga želim na tome poraditi. Kako god boli i to je dobro. A evo i rezultata:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2020-21-22/Session_zps2242d0a0.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2020-21-22/Graph_zps304506f4.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2020-21-22/BR_zpsa836783a.png

A još imam i video za vas sa live sessiona sa trenerom pa možete čuti njegova razmišljanja o knjizi itd. Evo i linka

Kako god zbog referenduma sam promjenio svoj slobodan dan na nedjelju. S obzirom da radim +60h tjedno stvarno jedva čekam odmor i zato je sljedeći update u subotu.

Pozdrav!

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 07:51:34)

30

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Andre_787 napisao:
Frna123 napisao:

Kako doći do te knjige?

http://forumserver.twoplustwo.com/showp … tcount=841

kako sad naruciti tu knjigu i video? jel ima neko da mi posalje ili se to ne smije...

00