Tema: AK DEEP vs reg

http://weaktight.com/6285161
statsi
28/23 7.6% 3bet
fold to 3bet 62% i 18% 4bet
raise cbeta 21% overall, nešto manje u 3bet potovima
rvr aggresion 37%

Ja bih većinu statsa uzeo s rezervom, jer je ipak jako DEEP. Prema notovima mi se ne čini da je radio neke čudne playeve osim što je dosta aggro, ali na pokazanu kontra agresiju popušta (npr. SBvBB).
On mene vjerojatno vidi ko standardnog taga, dugo nismo odigrali neki veći hand jer nije igrao (barem mi se čini) nikad ne igram ovako DEEP osim kad imam fisha na HU pa igram samo jedan stol 6maxa, jer često ne obraćam pozornost na svoj stack kod određivanja sizeinga.
notovi:
3barela puno (znači kad cbeta, inače ne znam)

preloose BvB (BvB MR cbet wet low 2 puta insta fold)
call cold 4bet UTGa s QQ, AI flop set wet
OOP MPa 3bet do 12

bet tocno kolko mi je ostalo $ s nutsom u 3betu (znači točan iznos je upisao)
overbet duplo VMCB (vs missed cbet/kad nisam cbetao) rvr nakon turn VMCBeta (znači u pot od 40 na riveru je betao 80 nakon što je već betao turn na moj ch)
bet, xx(check turn obojica), bet overbet na spareni KKx 5 5

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: AK DEEP vs reg

Dosta je brzo zgurao river.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (27-11-2013 18:51:27)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: AK DEEP vs reg

Po ovome što si napisao čini se ko igrač koji se ne boji zgurati na blef... Tak da bi to callao.

edit: al muči me malo taj K na riveru. Jer večina igrača tu nebi nastavili s busted drawom. A ak foldaš, to znači da foldaš cijeli range na riveru.

00

Re: AK DEEP vs reg

Ovoliko deep bi ja 3bet bar 10.5$ PF. Flop bi betao bar $12 i vrlo vjerojatno foldao na raise, a ako nebi foldao flop, onda bi foldao turn jer mislim da mu je rasing rane 67s, 66, 77 i ATcc-AQcc/89cc (možda nekad KTcc-KQcc, AKcc iako ne vjerujem)... dakle više je made hand kombinacija pa si ugl. dosta behind ili ako nisi, ima puno EQ vs tvog AK.
River bi fold.

00