Tema: Drugi account na istoj poker sobi

Pozdrav!

U zadnje vrijeme igram vrlo aktivno, pravim po 3000$ rake-a i imam lijep profit pored toga.
Problem u svemu tome je taj, što sam prije 3-4 godine otvarao account na nekim poker sobama čisto zbog glupiranja na freerollovima, znači skoro niti na jednoj sobi nisam pravio deposit, a također svi ti računi su inaktivni.

Konkretno me zanima da li se može napraviti "retag" prema nekom affiliate-u koji nudi rake race ili neke druge promocije, ili jednostavno napraviti se lud, otvoriti novi account preko željenog affiliate-a, uplatiti i igrati (što se dogodi kada skuže??).

Ima li tko kakvih iskustava s time? Ako da, na kojoj mreži (najzanimljivije su mi MPN i ipoker)?

Hvala unaprijed na korisnim odgovorima!

00

Re: Drugi account na istoj poker sobi

milky007i napisao:

Pozdrav!

U zadnje vrijeme igram vrlo aktivno, pravim po 3000$ rake-a i imam lijep profit pored toga.
Problem u svemu tome je taj, što sam prije 3-4 godine otvarao account na nekim poker sobama čisto zbog glupiranja na freerollovima, znači skoro niti na jednoj sobi nisam pravio deposit, a također svi ti računi su inaktivni.

Konkretno me zanima da li se može napraviti "retag" prema nekom affiliate-u koji nudi rake race ili neke druge promocije, ili jednostavno napraviti se lud, otvoriti novi account preko željenog affiliate-a, uplatiti i igrati (što se dogodi kada skuže??).

Ima li tko kakvih iskustava s time? Ako da, na kojoj mreži (najzanimljivije su mi MPN i ipoker)?

Hvala unaprijed na korisnim odgovorima!

neke sobe nedaju da se napravi isti account jer odma skontaju po podatcima ( ili nedaju registrirat ili odmah po registraciji lockaju account)... uvijek se mozes pravit lud i reci da nikad nisi imo account...

00

Re: Drugi account na istoj poker sobi

kontaktiraj support, objasni situaciju i zamoli da ti ugase stari racun kako bi mogao otvoriti novi ili otvori novi racun na ime brata, sestre ili prijatelja

10

Re: Drugi account na istoj poker sobi

kalinjo11330066 napisao:

kontaktiraj support, objasni situaciju i zamoli da ti ugase stari racun kako bi mogao otvoriti novi ili otvori novi racun na ime brata, sestre ili prijatelja

Ovo napravi no nemoj otvarat na brata sestru itd vec na sebe samo im lijepo objasni da nemozes doc do tog starog acc i spomeni deposit i problem rijesen wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Drugi account na istoj poker sobi

Hvala svima koji su do sada dali neki savjet!

Pokušao sam sa supportom riješiti (unibet) i dobio odgovor da nije nikako moguće, iako sam rekao da bih uplatio 500€ i pravio oko 2000€ rake-a. Dalje nisam isprobavao.

Ovo sa starim accountom kojega kao ne mogu pronaći isto ne pali, jer mi traže trenutni mail koji koristim i pošalju link za reaktivaciju accounta, koji bi ostao onaj stari.

Jedino što bi bilo nekako po logici ok je da napravim novi account (ukoliko mi sustav dopusti registraciju) i nakon toga pitam support da provjeri da li imam već account kod njih, jer mi je cimer igrao poker i moguće da se registrirao na moje ime bez da sam ja to znao smile
Kada kažu da imam, reći im da obrišu/deaktiviraju taj stari jer ga ja uopće nisam napravio. To mi ima najviše smisla.

Ako je netko tako šta napravio, molio bih iskustva/savjete/whatever što može pomoći.

00

Re: Drugi account na istoj poker sobi

Ja sam tako imao situaciju na ongameu sa starim racunom jer sam preko 4ladaxa imao dobar RB-deal. Kad je on poceo štekat sa isplatama riješio sam preko drugog affiliatea RB-deal i otvorio racun sa podacima od frenda i nije bilo nikakvih problema. Jedini minus je što ne mogu isplacivat pare direktno na deviznu karticu nego na MB racun...ako je to uopce minus.

00

7

Re: Drugi account na istoj poker sobi

milky007i napisao:

Jedino što bi bilo nekako po logici ok je da napravim novi account (ukoliko mi sustav dopusti registraciju) i nakon toga pitam support da provjeri da li imam već account kod njih, jer mi je cimer igrao poker i moguće da se registrirao na moje ime bez da sam ja to znao smile
Kada kažu da imam, reći im da obrišu/deaktiviraju taj stari jer ga ja uopće nisam napravio. To mi ima najviše smisla.

Ja ne bo ovo napravio, tj. bar ne bi uplacivao niš na racun dok mi ne potvrde sve jer ti mogu bloklirat oba računa. A Unibet je uvijek bio malo poseban, tako neš sam ih ja bio pitao tj još neku vecu glupost, mislim da mi samo promijene valutu jer bi uplatio u dolarima ili tako neš i nisu htjeli svejedno

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Drugi account na istoj poker sobi

Tonac napisao:
milky007i napisao:

Jedino što bi bilo nekako po logici ok je da napravim novi account (ukoliko mi sustav dopusti registraciju) i nakon toga pitam support da provjeri da li imam već account kod njih, jer mi je cimer igrao poker i moguće da se registrirao na moje ime bez da sam ja to znao smile
Kada kažu da imam, reći im da obrišu/deaktiviraju taj stari jer ga ja uopće nisam napravio. To mi ima najviše smisla.

Ja ne bo ovo napravio, tj. bar ne bi uplacivao niš na racun dok mi ne potvrde sve jer ti mogu bloklirat oba računa. A Unibet je uvijek bio malo poseban, tako neš sam ih ja bio pitao tj još neku vecu glupost, mislim da mi samo promijene valutu jer bi uplatio u dolarima ili tako neš i nisu htjeli svejedno

Čuo sam da se kod njih može očekivati svakakvih avantura, ali prednost je što nemaju match bonus, nego biraš bonus neovisno o uplati, tako da mogu uplatiti 20€ i opet dobiti onaj od 500€, pa sam tu mislio napraviti "probu", jer najgori scenarij je da izgubim tih 20€...
Preko frenda imam account, tj. igram preko njega trenutno, jedino što na Skrill-u nemam baš neki limit (3500€), a nisam ga htio daviti sa verifikacijom debitne kartice i tim čudima.

00