Tema: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

imao sam dvije isplate sa MB-a na devizni, i na svakoj isplaćeno 21.50usd manje.Jel ima tko slično iskustvo?

00

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

Jesu li ti i MB i devizni u USD?

00

3

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

Vjerovatno si isplatio u $ a sjelo ti je u € pa te buni...

11

4

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

I meni isto sada skidaju $21.5 ako radim withdraw na bankovni račun, koristim skrill par godina i do sada to nisu radili.

To su počeli naplačivati od 1.10 .2013 za withdraw na bankovni račun(tako sad do sada uvijek isplaćivao).
Isto sam napravio 2 transkcije jednu od $600 i jednu od $2000 i uzeli su mi $21.5 oba puta.
Znam da su nešto pričali da će mijenjat Fee, ali nemogu nigdje naći zašto sam uzimaju tih $21.5.

Zato od sada radim samo withdraw sa njihovom Mastercard karticom.

P.S. Imam skrill VIP
        I MB i devizni su mi u USD

00

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

Ja sam u 10. i 11. mjesecu ispacivao na bankovni 2-3 puta svote do 200 € i uzeli mi samo standardnih 1.80 €.

00

6

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

I meni su uzeli 21.5. Vama kojima su uzeli jeste odabrali bank transfer ili visu(ja sam odabro bank t.)? Znam da je to isti račun al za svaki slučaj

00

7

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

dogx napisao:

I meni isto sada skidaju $21.5 ako radim withdraw na bankovni račun, koristim skrill par godina i do sada to nisu radili.

To su počeli naplačivati od 1.10 .2013 za withdraw na bankovni račun(tako sad do sada uvijek isplaćivao).
Isto sam napravio 2 transkcije jednu od $600 i jednu od $2000 i uzeli su mi $21.5 oba puta.
Znam da su nešto pričali da će mijenjat Fee, ali nemogu nigdje naći zašto sam uzimaju tih $21.5.

Zato od sada radim samo withdraw sa njihovom Mastercard karticom.

P.S. Imam skrill VIP
        I MB i devizni su mi u USD

Koliko ti po novome isplate kuna kad digneš s bankomata npr. 300 USD ?

I love this game
00

8

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

omg sad sam iso i ja gledat, islatio sam 3k doslo mi je 2972.5, znaci 27.5$ manje. koji vrag, imam i mb i devizni u $

00

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

nema veze kaj su vam i mb i devizni u $ jer mb vrši transakcije u €, znači kod cashouta mb pretvori iznos prvo u € i onda kad sjedaju pare opet se pretvrajau u $

to vam je uvijek i pisalo dolje desno u malom kvadraticu, ali neznam sad di je na redizajniranom skrillu a neda mi se tražit

ako imaš sve u € onda se samo plačalo 1.8€ mb-u, plus pbz uzme cca 1€ za obradu , tako je bar bilo od kad ja koristim mb pa sve do zadnjeg cashouta u 10mj
(to govorim za bank account cashout)

također ima negdje na stranici (bar je prije bilo ) kolko % je conversion fee, u slučaju da nemate sve u € i da se mora vršit konverzija, iz razloga da se zaštite od eventualnog gubitka , vjerojatno ima i nek cap, jer bi fee inače za 3k cashout valda iznosio više nego za 500$ cashout

to bi trebo potvrdit i post od mostovoj-a, a onima koje to brine mislim da je najbolje poslat upit supportu

dok se neko ne javi s istim problemom a da ima i mb i devizni u € sve je isto ko i prije imo....

00

10

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

prije nisu uzimali tih 20$, tako da nije isto

00

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

Potvrdjujem da su mi i Skrill i devizni u eurima.

00

12

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

kaj nije da ak si vip da se ne placa fee, tj naplate ti pa ti vrate na pocetku iduceg mjeseca.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

13

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

Ja sam planirao uzetit tu karticu ( moj Skrill račun je u Usd ) ovih dana, ali još nisam načisto s tim uzeti li ne. Zanima me taj novi obračun, stoga imam par pitanja za ove što imaju karticu :


Ako  uzmem na bankomatu npr. 300 USD ( tečaj 5.7 ), hoću li dobiti 1611 kn ( 1710 (= 300 usd ) – 3.99 eur fee – 4 % od transakcije ) ?


Ako s tom karticom na pumpi  platim  npr. 500 kn goriva, moram li platiti 3.99 eur fee i 4 % od iznosa ?

Plaća li se godišnja članarina ?

Hvala.

I love this game
00

14

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

nkotb napisao:

Koliko ti po novome isplate kuna kad digneš s bankomata npr. 300 USD ?

Jedini problem je što na karticu možeš isplatiti "samo " 250EUR dnevno. (jedino ako si VIP silver ili neki veći level)
Npr. Ja isplaćujem na PBZ-om bankomatu, i nudi mi max 1600kn.

Zadnji put su mi uzeli $284.17 za 1600kn (što je odličan tečaj oko 5.63kn/1USD, meni uvijek bude tečaj veći za nekih 0.1kn/$, taj dan u PBz kupovni tečaj je bio 5.54kn/$)

Na bankomatu plaćaš samo withdraw fee 1.8EUR(cca 2.85$)
godišnja članarina je $10EUR (ili je free ako si VIP)
Nisam još  ništa plačao karticom, ali mislim  da onda neplačaš nikakv fee.

puki86 napisao:

kaj nije da ak si vip da se ne placa fee, tj naplate ti pa ti vrate na pocetku iduceg mjeseca.

Da inače mi vrate fee...
Npr prije 1.10 zatražim isplatu od npr $1000 na bankovni račun, na skrill računu mi oduzmu $1000 + cca $2.85 with. fee i na bankovni račun mi sjedne $1000

A sada zatražim isplatu od npr $1000 na bankovni račun, na skrill računu mi oduzmu $1000 + cca $2.85 with. fee i na bankovni račun mi sjedne $978.5
I sad sam dobio početkom mjeseca withdraw fee(pošto sam VIP) ali samo sam dobio tih cca $2.85

Zadnji popravljao dogx (11-11-2013 02:01:57)

00

15

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

poslo sam im upit. prvi put nisu odgovorili, nakon drugog sam dobio ovaj opceniti mail di apsolutno nis ne pise


Thank you for contacting the Skrill Help Team.

Please be kindly informed that your withdrawal has been processed as an international transfer and as a result, further charges may apply associated with currency conversion and intermediary banks processing.

First, we would like to advise you that your bank wire withdrawal was processed in US dollars. However, we add 2.49% to these rates as a protection against the volatility and risk associated with FX markets.

In addition to this, please note that if your bank account is denominated in a different currency, then your bank would also perform a currency exchange using its own exchange rates. Upon request your bank officials should be able to provide you with further details on the transfer in question - including information on their exchange rates and any possible fees applied by them.

Second, please bear in mind that international bank transfers are usually processed via one or more intermediary banks, which may result in additional banking fees. Such fees are standard and are beyond our control as they are imposed by the banks themselves and in this case we act as the payer (and not a payment service provider). On our end we have covered the charges for the sending bank and only applied a 1.80 EUR fee which is our standard fee for withdrawals via bank transfer. Upon request your bank officials should be able to provide you with further details on the transfer in question - including information on the intermediary banks involved in it and any possible fees applied by them.

We hope you find this information useful. However, if you need more assistance or if you have any questions regarding our services, please do not hesitate to contact us

Kind regards,
Radoslav
Skrill Help Team

00

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

rzei napisao:

I meni su uzeli 21.5. Vama kojima su uzeli jeste odabrali bank transfer ili visu(ja sam odabro bank t.)?
Znam da je to isti račun al za svaki slučaj

Boldano??

Sta nije bank transfer direkt na tekuci?

"Kaj da bacim?!?"

17

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

meni nije

00

18

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

na zadnjoj transakciji sam odabro visu i sjelo mi je na devizni u $ točno kolko sam izvadio.  uzeli su mi samo 4$ sa skrill računa

00

Re: moneybookers isplata na devizni ( isplaćeno 21.50usd manje)

rzei napisao:

na zadnjoj transakciji sam odabro visu i sjelo mi je na devizni u $ točno kolko sam izvadio.  uzeli su mi samo 4$ sa skrill računa

Sto znaci da imas Skrill u $ i devizni u $.

"Kaj da bacim?!?"