Tema: Ladbrokes mjenja mrežu - mjenjati li ime?

obzirom da za koji dan ladbrokes prelazi na ipoker, morat ce se napraviti novi acc..
pa si sve mislim dal je bolje nastaviti sa trenutnim il iskoristit priliku pa opet bit unknown..

stvar je sto je ladbrokes mala soba, igram vec podosta vremena, i iako su to jos uvijek microsi (nl10 prelazak na 20) guslao sam duugo vremena sa jednim te istim regovima..  a koji ce pretpostavljam nastaviti i dalje nakon promjene..
sa nekim sam postao prilicno friendly, pa su nam i vs handovi onako "lagani" i skoro samo za zabavu.. drugi dio regova je ono klasika, respektiram ja njih, respektiraju malo i oni mene, pa lakse prolaze neke 3bet 4bet situacije preflop i tako to.. i 3. tip su oni sa kojima imam "war".. standardno od nekog odredjenog handa s kojim se zguzim il ja il protivnik, nadalje bude rafal.. puno ega, blufa, spominjanja obitelji, najmanje pokera..

pa mi doslo pitanje onako vise generalno - dal je bolje da te igraci znaju il da si im unknown (barem na pocetku)..



dalje, malo konkretnije - imam nesto sakupljenih bodova koje se mjenjaju za cash (10% rejka tako placaju) il naravno za tickets il shop.. to imam naviku ne koristiti, vec mi sluzi kao neka mala rezerva da mi bude lakse kada me pogodi dan kad istiltam do 10 bia..
jel bi vi to prije sve iskasirali negdje na sigurno (skrill) il pustili kao pravi lojalan igrac?
pretpostavljam da je odgovor jednostavan - sve povuc i poslije tranzicije mreza nazad depozitirat?



i "najvaznije" pitanje:
za one koji igraju na ipoker mrezi - moze li se povecavat/smanjivat  bet skrolanjem mousa?
neznam, al meni je to 90% ugode igranja i jednostavnosti.. jasno da je stvar navike, al mi je to jedna od najjacih aduta ladbrokesa (uz isplatu unutar 6h ajd  smile

00

Re: Ladbrokes mjenja mrežu - mjenjati li ime?

Ladbrokes je do sad bio na microgaming (MPN) mreži što znači da večina tih igrača protiv kojih si igrao neće igrati na ipokeru jer su igrali na drugim sajtovima te mreže.

Ako želiš i dalje igrati na microgamingu, onda najbolje da napraviš account negdje drugdje. A ako pak želiš igrati na iPokeru, opet bi radio account drugdje jer se na iPokeru mogu naći sobe s velikim cashbackom.

10

3

Re: Ladbrokes mjenja mrežu - mjenjati li ime?

aha znaci tako..
thx na pojasnjenju..


neznam ni sam sto bi i gdje bi.. ovdje mi je bilo ok i uugodno, unatoc ne prevelikom broju igraca..

ako netko ima kakav savjet gdje igrat slusam smile

00