Tema: Priprema za session

1. Zanima me kako se psihički i fizički pripremate za session, kako za kraći, tako i za one duže kad se mora grindat?
Ovdje mislim na gledanje videa, možda neka meditacije, hand review od prošlog sessiona i sl...

2. Kad počinjete igrate li odmah ko i inače ili na početku divljate (ako je stol pun igrača s kojima nemate history)?

3. Prekinete li nekad session iako to niste planirali jer osjećate da ne igrate dobro i nastavljate li igrat duže kad vidite da ste na heateru?

P.s. jako bih volio da svi proovi odgovore na ovo

00

2

Re: Priprema za session

Evo da ti pro odgovori  tongue  (pro za NL2) big_smile

1. Naspavam se dobro ... od 10 - 12 sati smile
...mda bi volio nauciti transcendental meditation
...hand review obično odmah nakon sessiona dok je sviježe

2. Normalno ili suzdržano dok ne skupis barem malo satatsa o drugima

3.Da

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

3

Re: Priprema za session

1. ne spremam se, sjednem i grindam sto vise mogu ili ak mi ne pozli ko sinoc

2. ne divljam, znam na samom pocetku 3betat sb ili btn rejz sa atc

3. ako gubim ne prekidam, pokusavam izgrindat gubitak. ako dobivam, igram i dalje i onda obicno u par ruku ode dosta profita pa stanem

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: Priprema za session

milac napisao:

ako dobivam, igram i dalje i onda obicno u par ruku ode dosta profita pa stanem

lol ovo mi je poznato, evo i sinoć i danas neloše išlo(tj.vrlo dobro a na kraju je ispalo neloše), pogasim sve stolove i ostavim jedan jer sam dobija 10 10 i tu na kraju spušin stack, i danas isto ugasim sve stolove a na ovom imam a10 na flopu 10, 7, 4 neki nizozemac kojeg imam na dosta handove statse i read da je loš me beta, ja callan, turn 10, on gurne all in, bez razmišljanja call (zbog reada o njemu tak nebi set, tj. full odigrao) i river K a on pokazuje K10
al neka dobro je, samo mi je za sta mi se vise neigra da ga opeljušin

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Priprema za session

kiklop napisao:
milac napisao:

ako dobivam, igram i dalje i onda obicno u par ruku ode dosta profita pa stanem

lol ovo mi je poznato, evo i sinoć i danas neloše išlo(tj.vrlo dobro a na kraju je ispalo neloše), pogasim sve stolove i ostavim jedan jer sam dobija 10 10 i tu na kraju spušin stack

Isto i kod mene jucer.
Gasim stolove i taman da cu ugasit zadnja dva, na jednom mi iskoci Q,Q na buttonu.
Ja i BB u all-inu, moje dame protiv njegovih jackova i naravno, J on the flop

00

6

Re: Priprema za session

Ja kad odredim da cu prestat, jednostavno na svim stolovima iskljucim "auto post blind" i gdje dodjem na red za bb, on mi sam sit outa...

00

Re: Priprema za session

Tilt napisao:

Ja kad odredim da cu prestat, jednostavno na svim stolovima iskljucim "auto post blind" i gdje dodjem na red za bb, on mi sam sit outa...

Da, tako bi trebali svi. Pošto imamo free igru dok do nas ne dođe blind.

00

Re: Priprema za session

niveaformen napisao:

1. Zanima me kako se psihički i fizički pripremate za session, kako za kraći, tako i za one duže kad se mora grindat?
Ovdje mislim na gledanje videa, možda neka meditacije, hand review od prošlog sessiona i sl...

2. Kad počinjete igrate li odmah ko i inače ili na početku divljate (ako je stol pun igrača s kojima nemate history)?

3. Prekinete li nekad session iako to niste planirali jer osjećate da ne igrate dobro i nastavljate li igrat duže kad vidite da ste na heateru?

P.s. jako bih volio da svi proovi odgovore na ovo

1. Nikako. Kad osječam da sam spreman za igru, idem igrat. A to je: kad nisam umoran i kad nisam na nekom emocionalnom tiltu... big_smile Ako sam umoran, onda otiđem prespavati si, ako sam na tiltu pričekam pol sata da prođe.

2. Igram normalno. Kad mislim da je nešto +EV to napravim.

3. Da, prekidam session kad skužim da ne igram dobro zbog tilta, ili kad mi padne koncentracija.

00

Re: Priprema za session

Meditacija svaki dan ujutro i navecer. Handove previewam ma kraju tjedna, tek onda vidim kak sam negdje ispao naivan.

Igram 3 sata dnevno ujutro, po nekoliko stolova, krecem u igru hladne glave... ne cekam nista imam raspon ruku koje pocnem igrat po pozicijama odmah od pocetka, tako zbunjujem i protivnikove pokertrackere jer moze bit da odmah na pocetku krenem kao divljak ili obrnuto....

Session nisam nikad jos prekinuo prije vremena... odigram svoje na kraju prebrojim mrtve i to je to, jer kak kaze poslovica na kraju se mrtvi broje, to pogotovo vrijedi dok sam u plusu kroz session, onda cak pazim vise nego kada sam u minusu.

Zaboravih dodat da igram cjeli dan od jutra do veceri jedan stol na jednom monitoru dok na drugom radim. Nesto tipa automatska igra. Obavezan je pokertracker za ovo jer da imas barem neki uvid u igrace jer ne pratis tol non stop.

Zadnji popravljao dadaas (16-02-2010 14:02:08)

00