Tema: Malo je zamrlo?

Mislim znam da nisam dugo na ovom forumu i sve to stoji popljujte me nije bed, ali nemrem se otet dojmu da je forum malo možda mrtav? kaj je pao interes za pokerom općenito ili samo ovdje? Samo to me malo muči niš drugo...

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00

2

Re: Malo je zamrlo?

Dominick napisao:

Samo to me malo muči niš drugo...

Samo te to muci u zivotu!? pa to je super sta se zalis smile

when you feel like quitting think about why you started..
30

Re: Malo je zamrlo?

Eh da je "malo" mrtav bilo bi to dobro smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
30

Re: Malo je zamrlo?

Tonac napisao:
Dominick napisao:

Samo to me malo muči niš drugo...

Samo te to muci u zivotu!? pa to je super sta se zalis smile

ma ne žalim se, ali sma malo gladan tak da me sad muči kad bu ručak...  big_smile

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
10

Re: Malo je zamrlo?

To ti ide u ciklusima. Ponekad se naveliko analiziraju handovi, ponekad se otvaraju novi projekti sve u šesnaest, a ponekad i zamre sve. Jbg, još sad ima nekih likova koji idu svima na k... pa se nikome ni ne da postati. Ne brini, bit će bolje.  smile

P.S. gratz za ono treće mjesto, lijep rezultat.

10

Re: Malo je zamrlo?

Parangal napisao:

To ti ide u ciklusima. Ponekad se naveliko analiziraju handovi, ponekad se otvaraju novi projekti sve u šesnaest, a ponekad i zamre sve. Jbg, još sad ima nekih likova koji idu svima na k... pa se nikome ni ne da postati. Ne brini, bit će bolje.  smile

P.S. gratz za ono treće mjesto, lijep rezultat.


Hvala lijepo... :-))

Žena me ima na piku, a ja nju na kari...
00