Re: planovi i ocekivanja za 2013.

pepy667 napisao:

- igrat vise poker, napredovati i zabaviti se
-poboljšat svoj švedski,bar do razine 2
-počistit obveze na faksu do kraja petog
-dignut težinu na oko 110 kg uz BF ~ 20%
-skupit dobru ekipu za svirku

Ajmo ekipa da vidimo ko sipo ko bublo

1. ISPUNJENO - ove godine sam odigro vise nego ikad, poceo cak poluprofi i godinu zavrsavam sa oko 4,5k odigranih turnira sa avg bi ~6 i avg.profit ~ 3 $ / kom sto je vjerujem vise nego solidno.
2. DJELOMICNO - savladao sam svedski 1 i sad sam negdje na pola puta do 2., definitivno napredak
3. ISPUNJENO - godina pociscena 31.5
4. FAIL - oko 102-103 kg, tesko je nabivati masu s obzirom da ne bildam vec samo radim MMA, bf ~ 23%
5. ISPUNJENO- iako je skoro tokom citave godine bio fejl, krajem godine sam opet poceo dosta svirati i naletio na super ekipu

sve u svemu ocjena 2013 je  4 /5,

gg

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

malimisko napisao:

-biti supernova ( 21k VPP ove godine  wink  )
-abi minimalno 15$
-puno, puno $$$$
-završit fax do kraja 2. mjeseca i posvetit se samo pokeru

1. fail ( 13k VPP  big_smile )
2. fail ( 10$)
3. meh... koliko sam igrao još sam i dobro zaradio
4. fail, ali bit će 2. mjesec ove godine ako Bog da :-)

http://www.mmstaking.com/
10

28

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

gi85 napisao:

- min 25K games
- 50K$ od igre
- SN status
- jos vise ojacati stake /coaching grupu s partnerom
- dipomirati ( 1 isit )
- ostati zdrav i ne izgubiti razum
- ozeniti se ( ovo je jedino sigurno da necu failat jer sam vec u "okovima", nema povratka  tongue  )

gl za stolovima i puno zdravlja i srece u 2013. Poker cemo ionkao luckboxat

Boze kakve gluposti nekad covjek moze napisati i onda to jos mora citati godinu dana poslije...ugl ovo sve sta se tice moje osobne igre pisi propalo jer sam sve dao u stvaranje stake /coaching grupe i tu sam uspio kao i ove potonje koje ionako nisam mogao izbjeci...gl u 2014!!!

http://img28.imageshack.us/img28/2624/o09r.jpg

Zadnji popravljao gi85 (01-01-2014 03:57:55)

20

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

gi85 napisao:
gi85 napisao:

- min 25K games
- 50K$ od igre
- SN status
- jos vise ojacati stake /coaching grupu s partnerom
- dipomirati ( 1 isit )
- ostati zdrav i ne izgubiti razum
- ozeniti se ( ovo je jedino sigurno da necu failat jer sam vec u "okovima", nema povratka  tongue  )

gl za stolovima i puno zdravlja i srece u 2013. Poker cemo ionkao luckboxat

Boze kakve gluposti nekad covjek moze napisati i onda to jos mora citati godinu dana poslije...ugl ovo sve sta se tice moje osobne igre pisi propalo jer sam sve dao u stvaranje stake /coaching grupe i tu sam uspio kao i ove potonje koje ionako nisam mogao izbjeci...gl u 2014!!!

http://img28.imageshack.us/img28/2624/o09r.jpg

Svaka cast jako lijep rezultat jel se moze znat mozda koliko ljudi imas u toj staking grupi ? GL u 2014 !

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

gi85 napisao:

Boze kakve gluposti nekad covjek moze napisati i onda to jos mora citati godinu dana poslije...

u tom je i poanta big_smile 

treba otvorit topic za 2014

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
20

31

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

Ty, trudimo se pokazati da se to moze napraviti, da nisu svi scumeri i ostalo. Trenutno 35 igraca igra za nas sa svih strana svijeta...

20

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

Parangal napisao:

- Odigrat u siječnju 500 turnira i svaki sljedeći mjesec tu brojku povećavati
- Doći do cifre od 1k turnira mjesečno
- Raditi na igri i izgraditi roll za neke ljepše limite

- Ae, dok sam igrao SnGove radio sam 1K mjesečno (lol hyperi)
- Na igri sam počeo raditi tek kad sam se prebacio na cash, ali dat ću si i tu neki (polu)plus
- Roll neizgrađen, veći limiti dosegnuti tu i tamo samo zbog BRMa(cash>hyperi) sad

Sutra nadrobim gluposti za 2014.  big_smile

00

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

BuffaloBill44 napisao:

uz pridrzavanje BRM od nl2 do kraja godine doci do min nl25 i postat reg tamo
-zavrsit prvu godinu faxa i upisat se na drugu
-poloziti i kupiti si vlastiti automobil
-kolko tolko se financijski osamostalit

ja sam failao u vecini toga  tongue, samo sam fax rijesio  big_smile

- igro sam sve i svasta, ali nista ozbiljno kao sto sam planirao
- 1. godina ociscena i druga upisana
- nit sam polozio, niti sam kupio auto  tongue

00

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

gi85 napisao:

Ty, trudimo se pokazati da se to moze napraviti, da nisu svi scumeri i ostalo. Trenutno 35 igraca igra za nas sa svih strana svijeta...

Svaka cast sretno sa stablom i u 2014. smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: planovi i ocekivanja za 2013.

MasaKrisT napisao:

Plan za 2012:

Plan za 2013:
S obzirom da sam na planu pokera podbacio u svim vidovima osim u radu na igri, ove godine se želim vratiti na NL50, nastaviti raditi na igri i probati doći do zaključka ima li to smisla ili ne:)

U rl sam ostvario sve zacrtane ciljeve i postavljam si iste te i za 2013.

Poker fejlao što se tiče limita, definitivno uložio više sati za stolovima i van njih , ali radio prevelike pauze u igri tako da je to premalo.

RL sam manje više ubio, uz neke privatne turbulencije, rješio sam godinu u roku preko kolokvija, našao posao, popravio svirku jako puno, pronašao nove frendove i zadržao stare.

Ciljevi za 2014: biti bolji u pokeru, završit fax i upisat specijalistički ako bude imalo smisla,  pronać posao u Zagrebu, napredovati u svirci.

20