Tema: Problemi sa PS isplatom

Pozdrav,
Nedavno sam na PS-u uplatio preko maestro kartice...tamo nju ne pamti kao zadnju uplatu ili tako nesto..E sad zelim isplatit i trazi mi IBAN i nekekav BIC ???
molim za pomoc,jeli to trebam samo na banku otic izvadit?unaprijed hvala

00

Re: Problemi sa PS isplatom

jekouassi napisao:

Pozdrav,
Nedavno sam na PS-u uplatio preko maestro kartice...tamo nju ne pamti kao zadnju uplatu ili tako nesto..E sad zelim isplatit i trazi mi IBAN i nekekav BIC ???
molim za pomoc,jeli to trebam samo na banku otic izvadit?unaprijed hvala


Da,odi u banku i tamo ćeš to dobiti

00

Re: Problemi sa PS isplatom

Ne trebas ni ici do banke. BIC ( ili ti SWIFT) svoje  banke zguglas na netu, a svoj IBAN možeš vidjeti na internet bankarstvu ako ga koristis (HRXX yyyyyyyyyyyyyyy, gdje je y broj tvojeg računa)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Problemi sa PS isplatom

Mali problemi...Znaci proslu srijedu dosao mi je mail da je novac poslan na racun,da sacekam do 72 sata da se to obradi,i od 3 do 5 radnih dana dok novac sjedne na racun,no novca jos nema...danas mi je dosao mail da sam povezan sa XY s kojim su imali problema i da su trenutno isplate i uplate blokirane dok se to sve ne istrazi.Uglavnom trebat cu poslat kopiju osobne i ostalo standardno,racun mi je 100 posto uredan tako da se toga tice nije upitno.E sad pitanje jeli nekome isto ovoliko dugo trebalo da sjedne,jesu li oni sada tu isplatu blokirali??? moze li netko pomoc ,fala unaprid pozz

00

Re: Problemi sa PS isplatom

Jeli netko imao slicnih problema?molim vas za odgovor jer me ovo sve pomalo vec zivcira  yikes

00

Re: Problemi sa PS isplatom

Ne možeš ništa dok oni ne naprave istragu, a to može potrajati i mjesec. Ako si regularan, dobit ćeš novac ali moraš čekati. Slanje dokumenata je manje više standardna procedura jer moraš dokazati indentitet odnosno da se ne radi o izmišljenoj osobi.

00

Re: Problemi sa PS isplatom

Ali meni je novac vec poslan na bankovni racun,nije vrace na PS racun.8,1 je poslano na isplatu,a tek jucer mi je doslo to u svezi blokadi,pa me to malo buni???  hmm

00

Re: Problemi sa PS isplatom

xxxxxxxxxx) isplaćeno je na vaš Direktan bankovni prijenos račun (HR***************xxxx).

Molimo, dopustite 3 do 5 poslovnih dana da sredstva stignu na vaš bankovni račun.
Ako podaci o banci koje ste poslali nisu ispravni, može doći do kašnjenja.

Znaci ovo je 8.1 poslano i jucer mi je dosa taj mail u vezi blokade,ja san posla sve uredno,sad cekan da to sve odblokiraju,ali me zanima jesu li blokirali oni proces,sla san im mailove u vezi toga,ali nikakvog odgovora?

00

Re: Problemi sa PS isplatom

jekouassi napisao:

xxxxxxxxxx) isplaćeno je na vaš Direktan bankovni prijenos račun (HR***************xxxx).

Molimo, dopustite 3 do 5 poslovnih dana da sredstva stignu na vaš bankovni račun.
Ako podaci o banci koje ste poslali nisu ispravni, može doći do kašnjenja.

Znaci ovo je 8.1 poslano i jucer mi je dosa taj mail u vezi blokade,ja san posla sve uredno,sad cekan da to sve odblokiraju,ali me zanima jesu li blokirali oni proces,sla san im mailove u vezi toga,ali nikakvog odgovora?

Ako bi bilo poslano, već bi stiglo. Blokirano je slanje dok ne riješe taj slučaj jer istražuju jesi li upleten u tu malerzaciju na koju sumnjaju. Budu ti se javili, vjerovatno je slučaj predan kod jednog istražitelja i se ovisio njegovoj brzini, ali vjeroatno će potrajati neko vrijeme.

00

Re: Problemi sa PS isplatom

Ali me nebi obavjestili da je blokirano slanje?mislim to bi bilo normalno?a i ta blokada je stupila tek jucer,tako da mi nista nije jasno..

00

Re: Problemi sa PS isplatom

Koliko prosjecno treba da sjedne na direktan bankovni prijenos?ima li mozda veze sto je to prva isplata pa je malo duze?

00