Tema: Planovi i očekivanja za 2014.

Evo, ja ću prvi:

- Postati winning reg na Zoomu NL25 - NL50. Trenutno winner na NL5, loser na NL10.

- Igrati mjesečno 45k ruku. To mi je do sada bio maksimum, cilj je da to postane minimum.

- Raditi cashout jednom mjesečno (min $100), ali graditi roll. Mislim da je dobro tu i tamo vidjeti neku korist od svih tih sati za kompjuterom pa makar to bilo i $100 svakih mjesec dana.

- Postati na forumu jednom dnevno (u prosjeku). Najozbiljnije. smile Nije mi namjera spamat ni trollat, nego biti aktivniji oko svoje igre, rada i razmišljanja o pokeru. Truditi ću se da ti postovi budu zanimljivi i drugima, da ne bude to samo monotono updateanje zamrlog projekta . wink

Zadnji popravljao Parangal (04-01-2014 20:43:34)

40

2

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

misija 2014 krenula ili projekt želim to postići a i ostalo
zarad bar 150$-isplata
povećati bank svaki mjesec s isplatom za (obleku, Tv,komade cool )
postići za  6-8 mjeseci 50$ bude prosjek po danu zarada
poboljšati igru,osvojit koji turnir,
cash igru igrati ali po kontrolom ( trenutn0 koma i ne igrati) igrati igru 0,5$-0,10$ do kraja godine
ne biti dosadan na forumu tjedno 2 puta da ga posjeti i obavijestim ,pitam itd... tongue
i biti igrač iznad prosjeka bliže vrhu
početi uživati u životu postati poker igrač za koji će se prašiti....
biti strpljiv  .....
odigrati bar jednom turnir neki za 200$  s velikim  fondom osvojit ili biti bar na finalom stolu ili bar blizu dosega s tom razinom....
držati se početne strategije to bi je bitno  za sad
vidimo se iduće godine na ovoj temi.. tongue  tongue  tongue  cool  cool  cool  cool  cool  smile  smile  smile  palecgor  palecgor  palecgor  palecgor

Zadnji popravljao vuk55 (04-01-2014 21:10:38)

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
03

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

Ajd da i ja nešto napišem, vidjet ćemo zagodinu dana šta će biti smile

igrao sam par godina rekreativno sa malim brojem hendova, zadnjih par mjeseci igram malo više

OnGame mreža :

cca 41000 na NL4, cca +3bb/100, prije nekih mjesec dana sam prešao na NL10 i tu sam na 28000 hendova i +1.2bb/100

Cilj je poboljšati igru (igrati malo agresivnije i pratiti igru a ne gledati serije dok igram smile  ), prijeći na NL20, igrati minimum 30000 hendova mjesečno, biti dalje u plusu, počistiti bonuse i mjesečno si isplaćivati 1000 kuna od rakebacka

Zadnji popravljao Baphomet (05-01-2014 19:40:20)

20

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

- ocistit godinu na faxu
-doci do nl100 i ostat tamo
-vratit se nogometu nakon ozljede i operacije

30

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

-Odigrat 100k 9m hypera (2013. odigrao 70k)
-Moveupat do 100$ BI (atm 7-30$)
-50k winningsa post rb
-Improveat i bit spreman za SNE chase u 2k15

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
60

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

- zaradit min. 100k $

http://www.mmstaking.com/
50

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

-odigrati vise nego u 2013 - ciljam negdje na izmedju 5 i 10k turnira
-2$ / game min
-poraditi vise na cash igri kako bi mi pomogla za deep turnire post-flop (zbog JEDNE post-flop greske protiv dobrog rega mi je prosle godine izmaklo oko 7-8k minimalno)
-beatat nl 20-25 na solidnom uzorku
-sredit godinu na faksu do kraja petog
-odsvirat koji veci koncert preko ljeta

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

8

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

- odigrat 1.000.000 handova
- napredovat do nl50 tj. uzet coaching za nl50 HU
- odigrati bar dva velika eventa sa minimalnim buy-inom 500 eur
- ukupno zaraditi od poker 25000 USD kroz godinu (ovo uključuje i cash i turnire,kako live tako i online)

Budući da sam pred kraj godine ostao bez posla,trenutno moram razmišljat da mi poker koji mi je do sada bio hobi postane izvor zarade (naravno aktivno ću tražiti posao,ne smatram se dovoljno dobrim da bi imao hrabrosti živjeti samo od pokera)

30

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

- 200k VPP
- 40k $ Profits
- igrat HSMTT do kraja godine
- razvit zdravi mindset i konzistentnu radnu etiku
- postat aktivan na forumu  wink

Sretno svima! smile

30

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

-doci do nl 400 HU
-30k $ profita

10

11

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

-osvojiti sunday million i
http://s22.postimg.org/4av4a6k8h/to_do.jpg

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
60

12

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

odigrati više nego u 2013. godini, dakle barem 6 turnira

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
50

Re: Planovi i očekivanja za 2014.

Nadam se da cu raditi isto sta i zadnjih godinu dana, ak drzava ne propadne skroz.
U protivnom, vracam se pokeru.

10