Tema: Koja knjiga ili tutorial je najviše popravila vašu igru?

Linkajte što je najviše utjecalo na poboljšanje vaše igre. Knjige, videi, materijali, bilo što, samo da je korisno i da se može nešto naučiti.

Ja osobno još nisam pročitao nijednu knjigu, a osnove igre (i one neke malo naprednije stvari) sam naučio s stranice pokerstrategy.com, imala je stvarno dobre članke.

00

Re: Koja knjiga ili tutorial je najviše popravila vašu igru?

Za cash ono sto je najvise promjenilo moj nacin razmisljanja je bilo:
Let there be range (Cole South, Tri Nguyen)

10

Re: Koja knjiga ili tutorial je najviše popravila vašu igru?

The Mental game of poker 1/2 (Jared Tendler)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

4

Re: Koja knjiga ili tutorial je najviše popravila vašu igru?

Jeli ta knjiga s prevodom na hrvatskom ? kojih još ima knjiga s prijevodom na hrvatskom  da su dobre?korisne.....

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
00

5

Re: Koja knjiga ili tutorial je najviše popravila vašu igru?

Baluga i Sklansky su meni najvise legli, a mislim i da se najvise preporucuju jer sam ih zato ja i procitao između jos 4-5 knjiga..

@vuk55 nema prevedenih knjiga na hrvatskom, ako neznas engleski preostaju ti samo strateški članci po internetu ili naučit jezik jel

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Koja knjiga ili tutorial je najviše popravila vašu igru?

Moshmanov sng 1 table je preveden na hrvatski. Imam je.

Inace meni je najvise od koristi bio "Easy game" serijal od Balugawhalea,a procitao sam jos svasta. Harringtona 6 max i mtt, Moshmana HU SNG i 1 table SNG i sad se evo ovih dana spremam isprintati "let there be range" tako da je mogu bolje prouciti "iz ruke" jer smatram da je poznavanje materije iz te knjige danas neophodno za igrati sve iznad NL25

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00