Tema: Alpha Brain

Jel netko mozda probao, iskustva ?!

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
10

Re: Alpha Brain

Ovako na prvu mi se čini glupost, supplement koji pozitivne efekte duguje placebu i ničem drugom. Ovaj lik u videu koji pokušava ispasti znanstvenik koristi ispravnu terminologiju, ali u biti ništa konkretno ne kaže (apsolvent sam psihologije pa znam par stvari o neurokemiji).

EDIT: Netko se potrudio istražiti to malo više: http://www.sciencebasedmedicine.org/alp … -industry/

Zadnji popravljao Parangal (08-01-2014 18:45:10)

10

Re: Alpha Brain

Da nznm nekako sam skeptican al sam pitao jednog frenda i rekao je da mu pomaze te da nije u pitanju samo placebo... Sto preporucujes za poboljsanje koncetracije osim guarane koju sam vec probao itd.
hvala na odg smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

4

Re: Alpha Brain

Ja sam cuo da je sezam dobar za pamcenje koncentraciju i to  smile btw redovna meditacija je odlična za koncentraciju i sl. i gradi snagu volje i disciplinu, jer natjerat se svaki dan da sjedis 20 min i koncentriras se na disanje je hebeno tesko big_smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Alpha Brain

Tonac napisao:

jer natjerat se svaki dan da sjedis 20 min i koncentriras se na disanje je hebeno tesko big_smile

Nisam vjerovao dok nisam probao i zbilja je jebeno tesko big_smile
trenutno sam na ovom http://marc.ucla.edu/body.cfm?id=22

00

6

Re: Alpha Brain

Da brutalno je.. meni lose ide haha  smile  najs link btw

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Alpha Brain

Kao što Tonac kaže, meditacija je odlična za hrpu kognitivnih funkcija, uključujući i sposobnost koncentracije. A za razliku od ovog Alpha Braina, to je potkrijepljeno istraživanjima i podacima. Da ovi imaju ikakve konkretne podatke ili znanstvene temelje, razbacivali bi se posvuda sa njima, ovako je to samo marketing.

00

Re: Alpha Brain

Every athlete knows what it feels like to be in the zone. Your focus is sharp, your anticipation is quick, and you execute effortlessly. An entire field of sports psychology has grown up around preparing the athlete’s mind to get into this state. Certainly emotional and psychological factors play a role, but what if it also has something to do with your actual brain chemistry? What if enhanced acetylcholine not only increases your mental focus, but your physical focus as well? What if enhanced dopamine levels improve athletic dexterity instead of just general locomotion? What if certain herbs and nutrients can help keep you cool and collected during the trials and tribulations of competition?

We challenge you to judge for yourself. Take a look at some of our pro athletes, and read their testimonials. Give it a try yourself, and let us hear your amazing story.

"What if?" - toliko o znanosti iza cijele priče. Dobra im je fora što su prvi i zadnji "what if?" zapravo točni, pa onda na tu foru pokušavaju provući i ova druga dva, koji nemaju veze s vezom. "We challenge you to judge for yourself" - izgleda da im je logika: probaj, možda ti upali. big_smile

00

Re: Alpha Brain

“My 3rd tourney "Onnit," and I'm already 2x chip average... leveraging my Alpha BRAIN advantage!”
Matt Vengrin - Pro Poker Player

Ispričavam se, ipak izgleda da čuda radi za pokeraše.  lol  lol  lol

Zadnji popravljao Parangal (09-01-2014 23:59:41)

10

10

Re: Alpha Brain

Slušam podcaste od ovog lika kojih ih reklamira, Joe Rogan, već preko 400 epizoda i mogu reči da je lik poštenjačina. Možete naručit i politika firme je da ti da 30 dana da na prvu narudžbu od 30 pilula imaš 100% povrat novca ukoliko ti pilula nije imala nikakvih efekata. Samo je dovoljno reči da nisi zadovoljan i vrate ti lovu... Razmišljo sam duže vrijeme to uzeti al skupo je, tipa 5kn/piluli...

00

Re: Alpha Brain

sekvr napisao:

Slušam podcaste od ovog lika kojih ih reklamira, Joe Rogan, već preko 400 epizoda i mogu reči da je lik poštenjačina. Možete naručit i politika firme je da ti da 30 dana da na prvu narudžbu od 30 pilula imaš 100% povrat novca ukoliko ti pilula nije imala nikakvih efekata. Samo je dovoljno reči da nisi zadovoljan i vrate ti lovu... Razmišljo sam duže vrijeme to uzeti al skupo je, tipa 5kn/piluli...

Rogana pratim vec godinama kao UFC komentatora i lik zbilja ostavlja takav dojam postenjacine. Ako reklamira nesto onda znaci da je i on sam uvjeren da to zbilja funkcionira.
E sad, jel ili nije, to je vec druga rasprava.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10