Tema: wwin.ba isplata (ima li tko iskustva?)

Uglavnom isto to što sam napisao u naslovu, zanima me dali je netko isplacivao i ako je u kojem su mu vremenskom periodu sjele pare na racun
Sa uplatom nisam imao problema, sa deviznog je racuna sjelo instantno
No isplatu cekam od 2.1.2014 pa sve do sada (10.1+)

Zadnji popravljao 4bEaVER (10-01-2014 16:21:26)

00

Re: wwin.ba isplata (ima li tko iskustva?)

Račun mora da glasi baš na tvoje ime koje si naveo u podacima.
Da li si prije toga upload svoj lični dokument (pasoš, vozačka dozvola, lična karta...) ?

00

3

Re: wwin.ba isplata (ima li tko iskustva?)

Meni su na skril do nedavno u roku od pol sata isplacivali...

Zadnji popravljao sekvr (13-01-2014 21:01:27)

00

Re: wwin.ba isplata (ima li tko iskustva?)

knez291 napisao:

Račun mora da glasi baš na tvoje ime koje si naveo u podacima.
Da li si prije toga upload svoj lični dokument (pasoš, vozačka dozvola, lična karta...) ?

Apsolutno svaki podatak je upisan onako kako mi glasi račun u banci, no mislim da je to irelevantno, jer imaju neki "novi" nacin isplate a to je direktno na karticu, isplate ti na karticu s kojom si zadjne deposito
Sve je uredno prošlo, i nakon 5-6 sati sam dobio poruku "vaša je transakcija odobrena" (ili nešto slično), i sad vec gotovo 2 tjedna od novaca ni "n"...
(što se tice slanja osobne/vozacke, to je isto odavno obavljeno)

00

5

Re: wwin.ba isplata (ima li tko iskustva?)

4bEaVER napisao:
knez291 napisao:

Račun mora da glasi baš na tvoje ime koje si naveo u podacima.
Da li si prije toga upload svoj lični dokument (pasoš, vozačka dozvola, lična karta...) ?

Apsolutno svaki podatak je upisan onako kako mi glasi račun u banci, no mislim da je to irelevantno, jer imaju neki "novi" nacin isplate a to je direktno na karticu, isplate ti na karticu s kojom si zadjne deposito
Sve je uredno prošlo, i nakon 5-6 sati sam dobio poruku "vaša je transakcija odobrena" (ili nešto slično), i sad vec gotovo 2 tjedna od novaca ni "n"...
(što se tice slanja osobne/vozacke, to je isto odavno obavljeno)

Ovo me iskreno zabrinjava jer i ja imam nesto love gore... Koja si banka? Jesi li provjerio s bankom jel mozda kod njih zapelo? To sto ti stoji da je odobreno ne podrazumjeva da je isplaceno...

EDIT: Evo sada sam 50 eura išo vadit na MB i isplatili su mi u roku od 10 min...

Zadnji popravljao sekvr (14-01-2014 18:00:16)

00