Tema: Da se i ja konačno predstavim :)

pozz ljudi evo da se i ja predstavim  big_smile
Zovem se denis i dolazim iz zagreba,
Prvi put sam se susreo s pokerom negdje 2002 godine...igrajuči s frendovima iz zabave..
U zadnjih godinu,godinu i pol sam ozbiljnije zapeo te sam počeo čitati knjige te gledati MTT videa po netu..
Več nakon prve pročitane knjige te par videa sam pomoču freerollova ušao u pare...turniri su sjedali doslovno iz vikenda u vikend smile
Sve me to malo ponjelo te sam ubrzo izdoniro sve na high stake HU sit n go..
Nakon toga svega sam mislio odustat od pokera,ali me nakon mjesec,dva pauze i razmišljanja,potaklo me da još intenzivnije radim na strategiji...Sad sam trenutno u hard core fazi učenja i analiziranja handova.. te u skoroj budučnosti imam jako velike planove...
U principu sam odlučio da želim živjeti od online pokera i to je to...

Btw ovaj forum je do jaja,našao sam puno korisnih stvari ovdje... club  heart  diamond  spade

Eto,to bi bilo to uglavnom smile

Zadnji popravljao zombi123 (17-01-2014 16:16:07)

30

Re: Da se i ja konačno predstavim :)

Dobrodošao i sretno!

00

Re: Da se i ja konačno predstavim :)

zombi123 napisao:

pozz ljudi evo da se i ja predstavim  big_smile
Zovem se denis i dolazim iz zagreba,
Prvi put sam se susreo s pokerom negdje 2002 godine...igrajuči s frendovima iz zabave..
U zadnjih godinu,godinu i pol sam ozbiljnije zapeo te sam počeo čitati knjige te gledati MTT videa po netu..
Več nakon prve pročitane knjige te par videa sam pomoču freerollova ušao u pare...turniri su sjedali doslovno iz vikenda u vikend smile
Sve me to malo ponjelo te sam ubrzo izdoniro sve na high stake HU sit n go..
Nakon toga svega sam mislio odustat od pokera,ali me nakon mjesec,dva pauze i razmišljanja,potaklo me da još intenzivnije radim na strategiji...Sad sam trenutno u hard core fazi učenja i analiziranja handova.. te u skoroj budučnosti imam jako velike planove...
U principu sam odlučio da želim živjeti od online pokera i to je to...

Btw ovaj forum je do jaja,našao sam puno korisnih stvari ovdje... club  heart  diamond  spade

Eto,to bi bilo to uglavnom smile

Sretno. A oprezno s ovim, nemoj stavit sva jaja u jednu košaru wink imaj plan B

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00