Tema: Sto i gdje igrati

Pozdrav svima,

nakon negdje 2 godine ne igranja (bio sam reg na nl25) odlucio sam oziviti svoju poker karijeru. S obzirom da je to dug period neaktivnosti, znam da se puno stvari promijenilo u svijetu pokera (zadnje sam igrao na NoIQ koji vise ne postoji) htio bi dobiti par savijeta od clanova ovdje...

Prije svega me zanima sto igrati cash ili turnire? Dok sam se bavio pokerom igrao sam iskljucivo cash, no uvijek sam razmisljao o tome da postanem mtt igrac. U svakom slucaju se dosta toga promijenilo u 2 godine i morat cu uciti i vjezbati u sto god se upustim tako da mislim da to sto sam igrao cash prije ne znaci puno. Sto bi mi vi preporucili?

A druga stvar je naravno gdje igrati? Procitao sam u jednom od postova na forumu da Gala poker trenutno ima najbolji valueback, sto je s ostalima gdje igrati?

Hvala pozz

00

2

Re: Sto i gdje igrati

Isto tako, jel moguce da nema za kupiti hand history za PS i FTP nigdje na netu?

00

Re: Sto i gdje igrati

naravno da nema

00

Re: Sto i gdje igrati

Ak si igrao cash, sigurno će ti biti lakse pohvatati playeve na cashu nego ići učiti igrati MTT-ove. A i na MTT-ovima je varijanca ogromna.

HH imaš na HHdealer.com

00

Re: Sto i gdje igrati

Nekuzim zasto nema za starse, a koliko sam vidio i druge sranice koje se bave time isto nemaju za starse..

00

6

Re: Sto i gdje igrati

Kolko znam starsi su zabranili trackanje handova ...jos od kad su zabranili PTR...

00

7

Re: Sto i gdje igrati

Sto se tice HM-a, imam HM1 od prije, jel se on jos uvijek moze koristiti il moram uzeti HM2?

hvala na odg

00

Re: Sto i gdje igrati

Hem 1 mozes slobodno koristiti, osim ako mislis igrati zoom stolove, mislim da dosta ljudi ima problema s tim da updatea jednu ili dvije ruke prekasno..

00