Tema: Prebacivanje s PartyPokera na neki drugi servis

Koliko čujem, PartyPoker je najgori (ovi drugi servisi čak nude povrat rake-a, što je fenomenalno) pa bih se htio prebaciti. Koji preporučate?

I još jedno pitanje, na PartyPokeru sam počeo igrati prije par godina kad sam dobio početni kapital od 50$, u međuvremenu sam taj iznos malo poboljšao ali nikad nisam uplaćivao dodatne novce niti dizao išta s računa. Hoću li moći te pare dignit pa ih prebacit na drugi servis? Jer nikad nisam koristio karticu na PartyPokeru, na niti jedan način.

00

Re: Prebacivanje s PartyPokera na neki drugi servis

Trebao bi otvorit account na moneybookers (skrill) ili neki drugi elektronički novčanik te s njega depositat lovu na party i onda povuć s partya pa depositat na neku drugu poker kuću.

00

3

Re: Prebacivanje s PartyPokera na neki drugi servis

Party je apsolutno najgori. Uspjeli su srušiti i bwin. 
Kad budeš dizao novce vidjet ćeš što su problemi. Starsi taj dio odrade dok kažeš keks, a ovi će te zavlačiti svim i svačim da ti ne isplate. A ako kojim slučajem ti i isplate, to će ti naplatiti smile, za razliku od drugih normalnih sitova.

I love this game
60

Re: Prebacivanje s PartyPokera na neki drugi servis

Nije da ih branim, ali u zadnjih tjedan dana dva puta sam isplacivao s Bwina (male iznose) i obje transakcije su bile gotove unutar 24 sata (Skrill).

00

Re: Prebacivanje s PartyPokera na neki drugi servis

Ali svejedno uzimaju 3% na većinu opcija za witdrawal (skrill, neteller..).

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Prebacivanje s PartyPokera na neki drugi servis

Rear_Admiral napisao:

Ali svejedno uzimaju 3% na većinu opcija za witdrawal (skrill, neteller..).

To pise i to svi vide, vise sam se orijentirao na one "probleme" kod isplate.  big_smile

Zadnji popravljao mostovoj (24-01-2014 17:09:44)

00

Re: Prebacivanje s PartyPokera na neki drugi servis

mostovoj napisao:

To pise i to svi vide, vise sam se orijentirao na one "probleme" kod isplate.  big_smile

tko to uzima još naknadu za isplatu? Nije da ih napadam, ali zaista ne znam tko to još naplaćuje...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
02

8

Re: Prebacivanje s PartyPokera na neki drugi servis

Bilo je problema s isplatama, a toliko neprofesionalni support  treba miljama tražiti.
Tamo moj euro više neće, a tko želi provjeriti hoće li imati s njima problema neka tamo uplati.  wink

A ovaj fee koji su uveli za isplatu i sortiranje igrača na način da ukoliko ste dobar igrač ne možete igrati s lošim igračima je super taktika za smanjivanje broja igrača.

I love this game
00