Re: Moneybookers MasterCard

Hannibal napisao:

bitno je podizati sa pbz, splitska i erste kradu jaaako.

nisan previse obraca pozornost ali mislin da mi je svaki put isti tecaj bia. evenutualno neke jako sitne razlike, zanemarive.
ja osobno dizem sa prvog bankomata na koji naiđem.

jedino sta triba vodit računa da odabereš isplatu BEZ konverzije (na onim bankomatima koji nude tu opciju. ne nude svi)

Zadnji popravljao zamorano11 (21-01-2014 23:38:14)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

77

Re: Moneybookers MasterCard

ja sam dizao na nekoliko banaka, pbz i zagrebacka su imali najbolji tecaj otprilike nas srednji nakon fee-a i svega..
na hypo i erste imaju bezobrazan tecaj mislim da je na jednoj bio 5,25 na drugoj 5,23 tak da tamo vise ne dizem

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Moneybookers MasterCard

malimisko napisao:
SROPoker napisao:

Najbolje je imati sve u istom, a s obzirom da kartica ne moze kune, onda sve imati u €.

I karticu, i racun i devizni. Sve isto. Tako se onda placaju samo fee-evi.

"Skrill fees" u google daje:
https://www.skrill.com/en/personal/fees/  wink

fsx, ne mozes mjenjati skrill valutu (osim ako si vec VIP; good luck with that big_smile ) niti mozes zatvoriti pa napraviti novi racun na isto ime.
Ja sam "rijesio" slicnu situaciju tako da sam...otvorio neteller  big_smile

Nisam još otvorio račun, do sada sam isplačivao direktno preko vise. Ali zanimljiva mi je njihova kartica (ako sam dobro shvatio, nema naknada ako točim na benzinskoj,ili kupujem u dućanu)?
Npr. ako želim biti silver vip moram u 3 mjeseca isplatiti više od 15000 eura s poker stranica?
Isto tako, provizija je 2.95e po isplati s bankomata? Da li se računa još provizija banke u kojoj isplačujem ili je to u tih 2.95e? Ili je 1.8e?
Hvala na odgovorima...

ps:ima li neteller karticu?

Ima, ofc. Cak i veci dnevni limit. Sam zgooglaj Neteller Card

"Kaj da bacim?!?"

79

Re: Moneybookers MasterCard

puki86 napisao:

ja sam dizao na nekoliko banaka, pbz i zagrebacka su imali najbolji tecaj otprilike nas srednji nakon fee-a i svega..
na hypo i erste imaju bezobrazan tecaj mislim da je na jednoj bio 5,25 na drugoj 5,23 tak da tamo vise ne dizem

Mene kod erste-a pita dal zelim da mi oni zamjene po tom uzasnom tecaju ili ce mi zamjeniti davatelj kartice (skrill).

00

Re: Moneybookers MasterCard

roba59 napisao:
puki86 napisao:

ja sam dizao na nekoliko banaka, pbz i zagrebacka su imali najbolji tecaj otprilike nas srednji nakon fee-a i svega..
na hypo i erste imaju bezobrazan tecaj mislim da je na jednoj bio 5,25 na drugoj 5,23 tak da tamo vise ne dizem

Mene kod erste-a pita dal zelim da mi oni zamjene po tom uzasnom tecaju ili ce mi zamjeniti davatelj kartice (skrill).

jup, to je to

zamorano11 napisao:

jedino sta triba vodit računa da odabereš isplatu BEZ konverzije (na onim bankomatima koji nude tu opciju. ne nude svi)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Moneybookers MasterCard

PBZ ništa ne pita za konverziju i daje uvijek korektan tečaj

00

82

Re: Moneybookers MasterCard

Pozdrav,
evo pitao sam MB support što napraviti u slučaju kada želim promjeniti valutu na MB računu i rekli su mi da otvorim novi račun a ovaj stari će mi oni zatvoriti nakon što im pošaljem mail. Mislim da je to trenutno najbolja i jedina solucija, jedino što imam još nekih 120 kn na sadašnjem računu koje nemogu prebaciti jer nemam karticu pa bih zamolio neko dobrovoljca ako bih mu mogao poslati tih 120 kn na njegov MB account, pa da kada napravim novi account i izbrišem stari (nakon 2-3 dana) da mi vrati 90 kn, a 30 kn dajem dobrovoljcu kao proviziju. Molim nekoga da mi se javi.  smile

00

Re: Moneybookers MasterCard

kcavar@gmail.com

00

84

Re: Moneybookers MasterCard

Evo, otišao sam u Skrill pod sekciju Help i tamo našao opciju za zatvaranje računa i zatvorio sam ga. Sada, kada se ponovno logiram piše da je account zaključan. Znači li to da sam uspješno zatvorio račun i da sada smijem otvoriti novi Skrill račun? I da, još jedno pitanje: Ako novce primam u $ da li bi bilo najbolje da i Skrill račun a kasnije i kada uzmem skrill mastercard karticu oboje otvorim u $ i tako će na bankomatu biti samo konverzija iz $ u kn? Hvala

00

Re: Moneybookers MasterCard

Kak to da se moze otvoriti racun novi?
Prije se to nije moglo, kaj ne?

Googlam, izgleda da moze. Samo treba drugi mail.
Morat cu razmislit o tome.

Zadnji popravljao SROPoker (26-01-2014 02:24:59)

"Kaj da bacim?!?"

86

Re: Moneybookers MasterCard

jel može netko na primjeru 100 eura sa današnjim tečajem od 7.64 reći koliko bi se kuna dobilo preko skrill mastercard kartice, a koliko preko uzimanja sa deviznog sa svim mogućim naknadama? Hvala smile

02

Re: Moneybookers MasterCard

Evo i ja da se uključim vezano za skril mastercard,predao sam zahtjev 10,og ovog mjeseca i kartica mi je stigla 19,og iz zagreba sam,nakon par dana stigao mi je i pin,sve iz londona,nekad davno kada sam otvorio MB račun poslao sam zahtjev za onim pinom koji treba stići na adresu,međutim nikad nije stigao,sada kad sam predao zahtjev za skril mastercard kliknuo sam i za taj pin ponovno,kada mi je stilga kartica ispod adrese mi je pisalo da mi je adresa verificirana,valjda zbog toga kad sam dobio na adresu koju sam naveo za karticu,i gle čuda danas iz "ukrajine" stiže mi pošta,pismo rukom napisana adresa i ime i prezime u običnoj koverti,ja začuđen tko mi može iz ukrajine slati poštu,kad u pismu kod za verifikaciju,međutim ja ga nemam više gdje unijeti jer je već verificirana,ali mi piše "verification code" u pismu a ne "verify postal address" e sad me to malo zbunilo jer imam neverifikovan kod u drugom koraku kod verifikacije deviznog računa,jer sam prvi put uplatio preko visa kartice a devizni nisam koristio nikad,što se tiče dizanja novca jednom sam prebacio novce sa naše kladionice supersport na MB euro račun i tečaj mi je bio 7,96 + 1% je uzeo supersport za transakciju,isplata je izvršena u roku od 5 minuta,.

00

88

Re: Moneybookers MasterCard

s obziron da iman skrill u $ jel onda najbolje uzet karticu u $ ?

00

Re: Moneybookers MasterCard

Je li proba itko koristit onu uslugu Cash Advance sta se nudi u Konzumu i na Tiskovim kioscima?
Ako da, je se tretira kao podizanje love sa bankomata ili kao POS transakcija?
Koliku proviziju Tisak/Konzum uzmu?

Zadnji popravljao zamorano11 (31-01-2014 10:19:33)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

90

Re: Moneybookers MasterCard

Pitao sam Skrill support i oni kažu da se ne može kartica koristit za cash advance.

"Please be advised that the Skrill Card is a prepaid debit card that is linked with your Skrill account and cannot be used as a credit card for cash advance."

Zadnji popravljao idohu (05-02-2014 16:33:44)

00

91

Re: Moneybookers MasterCard

Dali banke uzimaju naknadu kada uzimamo s skirl karticom na bakomatu...20.k napr.

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
20

Re: Moneybookers MasterCard

da ne otvaram novu temu pitati cu tu, zanima me sta je isplativije isplacivati sa mb-a na vizu (pbz) ili uzeti skrill karticu?
i jeli onda takoder uzimaju ovaj fee od 4$ na svaku transakciju?

Anđeli su izmislili ovu igru
Evo asa, evo slike, evo kruha bez motike
00

93

Re: Moneybookers MasterCard

ak imas vip status na skrillu ne placas nikakav fee

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

94

Re: Moneybookers MasterCard

danas sam s svoje poker sobe poslao 230 za isplati i moram čekati 3 dana do potvrda da li..a dali ne trebala biti na skirll isplata odmah biti vidljiva to mi sad nije jasno jer svi su mi govorili da se isplata odmah vidi..jeli znate kako sto ide--inače morao sam si isplatit na žalost 230k da imam za kave jer sam se malo zajebao prošli tjedan..Fee uzimaju 3% i nadam se preko bnkomatu 20 kuna zato sam si povukao 230k...i kako to ide tko zna...

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
10

Re: Moneybookers MasterCard

Ma samo ti rokaj, ionako ne slusas nikog i radis po svom. ROOOOKAAAAAAAAAJ

A moguce je i da trollas, samo se pitam kako ti se samo da, majko mila, mora da je fakat dosadno  roll

"Kaj da bacim?!?"

96

Re: Moneybookers MasterCard

E sad neka ti bude pitam jer moram čekati tri dan ,prije sam mislio i sad da odmah sijeda na skirrll račun a nije tako možda  je tako s moje stranice ili poker sobe Bwin..ne znam pa pitam..a za ostalo lako se ja isključim SKOPpoker..pozdrav..

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
10

Re: Moneybookers MasterCard

http://s28.postimg.org/i0r931omh/45314902.jpg

50

Re: Moneybookers MasterCard

BuffaloBill44 napisao:

http://s28.postimg.org/i0r931omh/45314902.jpg

lol

OT: isplata na devizni račun je 1EUR (erste banka) i to je jedina naknada. Mislim da je naknada fiksna (dizao samo do 1k $)

Zadnji popravljao ajspingvin (12-02-2014 15:47:05)

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

99

Re: Moneybookers MasterCard

Evo vam računice da si isplatim 200 kuna preko katice izgubio sam 30kuna .s poker sobe mi uzima 3% i na računu imam onda 222.44kuna  ili 29.31Euro..odem na bakomat pišemi da mije dao 200k ili acunt 27.4E i odem doma ostalo mi je na skitll računu samo0.31Euro dizao sam na zagrebačkoj banci... a 200 kuna kreče se oko 27Eura valjda.. zaključak manje se količine ne isplati splaČivati na taj način valjda..treba karticu možda koristiti za kupnju po trgovinama....bacio sam papirić od isplate pa nemam detaljne informacije  da vam dam..eto to tako ide nekako... roll

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
01

100

Re: Moneybookers MasterCard

vuk55 napisao:

Evo vam računice da si isplatim 200 kuna preko katice izgubio sam 30kuna .s poker sobe mi uzima 3% i na računu imam onda 222.44kuna  ili 29.31Euro..odem na bakomat pišemi da mije dao 200k ili acunt 27.4E i odem doma ostalo mi je na skitll računu samo0.31Euro dizao sam na zagrebačkoj banci... a 200 kuna kreče se oko 27Eura valjda.. zaključak manje se količine ne isplati splaČivati na taj način valjda..treba karticu možda koristiti za kupnju po trgovinama....bacio sam papirić od isplate pa nemam detaljne informacije  da vam dam..eto to tako ide nekako... roll

A ne, ne, majica je bila plave boje, vidio sam

"Kaj da bacim?!?"