Tema: Cash Live AKo 1/1€

Pozz ljudi,

Samo me zanima ova live ruka koju sam odigrao na cashu u subotu. Igra se 1/1€ 8-handed i ja sam u SB sa 54€(53€ behind) i dobijem AKo. 6 ljudi ispred mene limpa. Igrala se negdje15 ruka i ja do tada sam odigrao 3 ruke, ali nisam ništa ekstra napravio odigrao. Tendencije na stolu kad neko R da najviše ovisi da li prvi limper C i ukoliko C svi ostali.
S obzirom da sam vrlo loš sa malim stackovima , zanima me ispravan play sa dead money 8BB i 54BB moji efektivno stack.

00

Re: Cash Live AKo 1/1€

rejzat ali tek toliko da imas easy shove na flopu ukoliko pogodis asa ili kralja ako ocekujes bar 4-5 callera pf ?

Ako su toliko losi igraci onda ce definitivno u limp-call rangeu imati dovoljno gorih aseva i kraljeva da te plate na flopu

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
20

Re: Cash Live AKo 1/1€

Njihovi stackovi? Svi su manje više oko 100 ili više ili ima koji manji?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Cash Live AKo 1/1€

Imao sam najmanji stack za stolom. Frend s kojim sa došao u BB ima mislim 2-3BB više. Ja sam se dvoumio između shipa i velikog R. Šta vi kažete?

00

Re: Cash Live AKo 1/1€

Ja bi vj raise 8€ i igrao STFW postflop... Ak je dost divlji stol onda bi mozda raise tipa 17 pa da mi netko zgura neš..

00

Re: Cash Live AKo 1/1€

Ja sam gurnuo s obzirom da je u potu bilo 16% mog stacka, ali nisam siguran je li to greška. Malo me bilo strah/rizik igrati 4way F i da board padne tipa 2 brodway i jedna midlish karta(KJ9 itd). Šta vi kažete?

00

Re: Cash Live AKo 1/1€

HansTheGreat napisao:

Ja sam gurnuo s obzirom da je u potu bilo 16% mog stacka, ali nisam siguran je li to greška. Malo me bilo strah/rizik igrati 4way F i da board padne tipa 2 brodway i jedna midlish karta(KJ9 itd). Šta vi kažete?

S AK na boardu koji si naveo nemaš više nikakvog izbora nego biti u all inu, pogotovo jer imas 50ak bb. Ta priča o % stacka u potu i guranju je više rasprava za turnir nego za cash.  A mislim da nije greška jer kad foldaju nosiš 8bb, a ako te netko i calla nikad ugl nisi dominiran nego si ili flip vs pocketa ili dominiraš AQ,AJ,AT. In game, sa 6 limpera ispred i obzirom da je live igra dosta weak, mislim da bi i ja zashovao, al tu odluku nebi temeljio nikako na tome kolko % je unutra, a koliko imam behind, nego čisto na profilu igrača za stolom jer mi se nebi dalo igrati  4way s AK. Dakako da mi je dead money bitan, al ne tolko koliko ovo sto sam gore naveo.

00